Moderacja Forum – dyskusja, odwołania, zastrzeżenia

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

Posty: 4568 Strona 439 z 457
Rejestracja: 2018
  • 2370 / 497 / 155

@Hexe, pokaż mi jeden, JEDEN post, gdzie dałam komukolwiek warna za offtop w knajpie. Nie było ani jednego takiego posta.

I nie kłam (niczego takiego nie było, więc kłamiesz), że wysyłałam Ci jakiekolwiek PW z groźbami bana czy podważania (serio, XD) autorytetu moda, za który nigdy się nie uważałam.

Zaśmiecany przez Ciebie wątek był ściśle moderowanym działem pomocy technicznej, a nie knajpą, a Ty spamowałaś tematem kompetentnych w temacie o karmie.

Poza tym zmartwię Cię z moim ,,przejęciem rolą moda” i nadgorliwością, ale modem jestem od prawie roku (konkretnie od 15 października zeszłego roku). Dziękuję, pozdrawiam. Szkoda, że z osobami Twojego pokroju nie da się kulturalnie rozmawiać.
Rejestracja: 2018
  • 2831 / 1125 / 1

@Hexe
Nie wnikam w waszą rozminę na temat PW, ale od dawien dawna moderatorzy scalali i będą scalać dwa znajdujące się jeden po drugim posty tego samego użytkownika. To pierwsza rzecz którą zleca nowym modom administracja. Jest to niestety duża część naszej pracy (której nie lubimy) i w której akurat Taurin robi bardzo dużo roboty. Jeżeli zostaniesz moderatorem (vide Twoje zgłoszenie) to właśnie od scalania zaczniesz swój moderatorski żywot. Następnie będzie pilnowanie żeby userzy z +5 latami na stażu nie uważali się za bogów i nie robili boruty jak są ujebani. Względnie nie pokazywali się z tej złej strony.
Dopiero na końcu jak zostanie Ci trochę wolnego czasu będziesz mogła dać warna z ewidentne złamanie regulaminu. Po czym będziesz musiała go w tym, oraz w innych wątkach obronić, bo zgraja szakali z 2 warnami zechce Ciebie zjeść. Pozdro.

29 krajów. 49 modeli dekryminalizacji narkotyków. Jedno praktyczne narzędzie internetowe

Nowe narzędzie internetowe uruchomione w tym miesiącu pokazuje, że 49 krajów i jurysdykcji na całym świecie przyjęło pewną formę dekryminalizacji za używanie i posiadanie narkotyków na własny użytek. Eksperci twierdzą, że liczba jurysdykcji zwracających się w kierunku tej opcji polityki prawdopodobnie wzrośnie w nadchodzących latach.

Chemseks, niebezpieczny seks. Jest się czego bać?

Michał Pawlęga, członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, o tym, dlaczego seks po narkotykach dotyczy głównie bogatych mężczyzn z wielkich miast i dlaczego „raport” Kalety zwiększa ryzyko zakażenia się HIV.
Rejestracja: 2015
  • 1508 / 217 / 0

Właśnie dlatego napisałam, że żałuję, iż nie jestem już w posiadaniu tej wiadomości, w które PISAŁAŚ o warnie za spam w wątku technicznym (tak, tym o karmie). I jesteś za bardzo przejęta tym, że dostałaś moda. To moje zdanie, Twoje jest skrajnie inne, bo dotyczy Twojej osoby. Nie ja jedna uważam, że się za bardzo ekscytujesz.

Dwa, nie twierdzę, że DAŁAŚ warna za offtop w knajpie (w ogóle offtop w knajpie, wtf. xD Dlatego Twoje zachowanie było niedorzecznie śmieszne, bo usuwałaś posty z knajpy twierdząc, że to offtop).

Trzy, Twój staż w byciu moderatorem nie wyklucza ekscytowania się tym faktem. Wiem, że już jakiś czas nim jesteś. I z tego, co pamiętam, na początku objęcia tego stanowiska, tak to nazwijmy, nie byłaś tak nadgorliwa, jak jesteś od niedawna.

Szkoda, że ludzie Twojego pokroju nie przyznają racji, gdy się mylą tudzież ich zachowanie zostanie im wytknięte. Każdy inny z wyjątkiem Ciebie (i Christiano Tramaldo) ze mną kulturalnie rozmawia (kulturalna rozmowa ze mną nie wyklucza używania wulgaryzmów; mówię na zaś, w razie, gdybyś próbowała udowodnić mi, że tak nie jest xD). Ament.

@DexPL, got it. Ale na razie nie ma co spekulować co bym ja, gdyby. ;)
Rejestracja: 2018
  • 2370 / 497 / 155

@Hexe Każdy sobie może uważać co chce, ja w to nie wnikam, nie moja sprawa. Ja również mam do tego prawo.

Tak, pisałam o warnie za offtop, ale właśnie w Dziale Pomocy Technicznej (temat o karmie), a nie w dziale tematycznym. Na Twoje zachowanie w temacie o karmie zwracało uwagę jeszcze kilku modów poza mną, więc postanowiłam napisać do Ciebie w tej sprawie PMkę z zastrzeżeniem, jakie nasza ekipa może podjąć kroki.

Również nie uważam, że w knajpie istnieje pojęcie offtopu, więc nie wywalałam z knajpy postów pod zarzutem offtopu.

Ja umiem się akurat przyznać do błędu. Ale wtedy, kiedy faktycznie go popełnię.
Rejestracja: 2017
  • 337 / 29 / 0

Nie wstyd wam??że zachowujecie się jak dzieci w przedszkolu?Dorośli ludzie,a gdzie chęć porozumienia,asertywność czy sztuka kompromisu,ugoda czy tam zgoda zrobienie kroku w tył,żeby potem zrobić dwa kroki do przodu?No gdzie kurwa pytam???
Rejestracja: 2019
  • 15 / 8 / 0

Hej hajpowa drużyno, jak długiego stażu na forum potrzebuję, aby moje posty były dodawane na forum od razu, a nie dopiero po paru godzinach?
Rejestracja: 2018
  • 2370 / 497 / 155

@kateordie Staramy się, aby były dodawane jak najszybciej, jednak my wszyscy mamy mnóstwo różnych zajęć - praca, studia, rodzina… I nie zawsze jesteśmy w stanie szybko zaakceptować posty. Pojawia ich się tutaj ogromna ilość (nieraz po 2 godzinach jak zajrzę na forum, to mam 20 nowych postów do akceptacji) i czasem dużo zajmuje ogarnięcie tego wszystkiego.
Rejestracja: 2018
  • 2831 / 1125 / 1

Jak będziesz miała 30 postów, będą dodawane automatycznie.
Rejestracja: 2019
  • 15 / 8 / 0

Dziękuję za odpowiedzi, właśnie o to mi chodziło. Pozdrawiam cieplutko
Rejestracja: 2014
  • 3525 / 859 / 2

16 września 2019Hexe pisze:
Chciałabym, by ktoś ogarną nadgorliwość @taurinnn w moderowaniu CZEGOKOLWIEK. Dziewczyna ewidentnie za bardzo się przejęła rolą moderatora i z podniety chce wlepiać warny za offtop w knajpach, usuwa to, co bezpodstawnie uważa za zbędne, scala to, co uważa, że powinno być scalone i zostawia niescalone to, co powinno takie być. Tego ostatniego może nie zauważa po prostu, niech więc się na tym skupi, a nie ściganiu postów "nie na temat" w dziale, w który posty nawet nie liczą się do ogólnej liczby postów użytkownika. %-D

O, pisanie do mnie wiadomości prywatnych z groźbami warnów/bana za to, że wg. niej nie mam racji w dyskusji i że ZAŚMIECAM WĄTEK i podważam autorytet (WTF xD) moda też zalicza się do zbyt mocnego przejęcia swoją rolą tutaj. Żałuję, że nie zrobiłam archiwum takiej wiadomości, bo to ponad 2 tygodnie temu było, więc PW już usunięta. Nie zareagowałam także na to, bo uniosłabym się tak, że wtedy warn mi się należał.
Za kolejne ataki personalne w stosunku do taurinnn będziesz otrzymywać ode mnie ostrzeżenia. To, że ona moderuje całe forum (czyli wszystkie działy) i praktycznie nie wystawia ostrzeżeń, a jedynie przenosi bezwartościowe i spamerskie posty do śmietnika robiąc bardzo dobrą robotę, to nie znaczy, że możesz bezprawnie ją atakować. Tym bardziej, że robisz to w sposób pogardliwy. Masz zastrzeżenia do jej pracy? To zamieszczaj dowody do których można się odnieść. Bo ad personam to nie jest żaden merytoryczny argument.
Posty: 4568 Strona 439 z 457
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 597 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości