Dział dotyczący roślin zawierających substancje wywołujące in vivo uspokojenie organizmu, m.in. kratom i sałata jadowita.
ODPOWIEDZ
Posty: 1172 • Strona 114 z 118
  • 124 / 8 / 0
Awatar użytkownika

teraz sobie myślę czy aby pisanie o tym na forum że zamawiamy Kratom nie jest w jakiś sposób dla nas niebezpieczne? :D Chociaż z drugiej strony ile tu osób piszących że kupuje maryśkę...
  • 60 / 1 / 0
Awatar użytkownika

Podeśle ktoś linka na priv ze stroną, gdzie można nabyć dobry Kratom. Z góry dzięki
  • 11 / / 0

Zamówiłem sobie Kratom Red Borneo w kapsułkach, normalnie zarzucałem ok. 6g prochu i było elegancko, teraz zarzuciłem 18 kapsułek, czyli tyle samo i jest lipa. Te kapsułki słabiej działają czy dostałem trefny towar?
  • 227 / 50 / 0
Awatar użytkownika
Pathfinder
Kompetentny
Kompetentny

Próbował ktoś podbić kratomową fazę baclofenem? Będę wdzięczny za podzielenie się wrażeniami. Bo mix phenibuta z kratomem jest zajebiście euforyczny, tyle że mi z fenibutem ostatnio nie po drodze.
  • 136 / 3 / 0
Awatar użytkownika

Witam, stosowałem niedawno zieloną odmiane green 2 kratomu, idealna euforia i chęć do działania, uznałem że wszystkie "zielone" odmiany dzialaja podobnie, więc teraz zamówiłem Green MaengDa III i super green sanggau I - i jakoś te odmiany działają bardziej na sedacje, troche nawet psychodeliczne i dziwne sny...

możecie polecić jakieś odmiany? yellow, green, white? które z dużym prawdopodobieństwem będą motywowały do pracy ? :)
  • 974 / 529 / 1
Awatar użytkownika
CATCHaFALL
Chat mod
Chat mod

@Narkotykowiec

👉🏻 kratom-mitragyna-speciosa-faq-v2-t72087.html punkt 5.

Nie jesteś w stanie przewidzieć, jak akurat klepnie. Ta sama dawka tej samej odmiany przyjęta w dwóch różnych datach może zadziałać totalnie inaczej i nic na to nie poradzimy, bo to wina metabolizmu.

Czerwone wbrew panującej opinii również zadziałają aktywizująco w niższej dawce.
  • 3139 / 125 / 0
Awatar użytkownika
Limitbreaker
Kompetentny
Kompetentny

@Lysy997Dostałeś słaby Kratom, kapsułki mają znikome znaczenie.

@Narkotykowiecpolecam "Green Malay". Kratom jednak trzeba mieć z dobrego sklepu, ponieważ wiele sklepików sprzedaje dosyć losowej jakości Kratom i ciężko jest wtedy polegać na znajomym, konkretnym działaniu danej odmiany. Green Malay jest motywujący i działa od 2g.
Jeśli masz pytanie, potrzebujesz pomocy, napisz do mnie na PW.
  • 124 / 8 / 0
Awatar użytkownika

Też polecam Green Malay, jedyny z jakiego właściwie korzystam. 3g zawsze robią mi ładną robotę.
  • 124 / 8 / 0
Awatar użytkownika

Sorry za post pod postem, proszę o scalenie!!!

No nie mam słów na to jak zajebista jest ta substancja. Przez ostatnie cztery dni miałem katastrofalny nastrój, myśli samobójcze, rozgrzebywanie przeszłości itp. bo wpadłem w mały tygodniowy benzo ciąg niestety. Teraz przebywam w kraju, gdzie Kraton na legalu dostępny wszędzie, kupuję, zarzucam trzy gramy i pyk! Jak ręką odjął, nastrój stabilny, motywacja do pracy itp. Coś pięknego! Skandal że to w Polsce niedostępne...
  • 196 / 12 / 0
Awatar użytkownika

Ile na 1 raz (tolerka na kodę do zgrzania +/- 650mg)? I ktoś pw gdzie się opłaca, bo w smarcie to raczej nie?
ODPOWIEDZ
Posty: 1172 • Strona 114 z 118
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.