Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 284 • Strona 1 z 29
  • 12 / / 0
Jakie są skutki uboczne po kwasie
  • 545 / / 0
Nieprzeczytany post autor: nicze »
Halucynogeny - w tym LSD, nie powoduja u osob zdrowych efektow ubocznych.
– Czyż życie nie rozczarowuje? – Tak.
  • 26 / / 0
niemniej, jeśli cyferka w nicku to wiek, to chyba lepiej jeszcze się wstrzymać :)
  • 12 / / 0
Dlaczego ?
narazie bralem tylko amfa.trawa,koka,extaza
Ostatnio zmieniony 22 maja 2007 przez Michal_15, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 762 / 35 / 0
bo Ci beret zryje i na gówno będziesz mówił papu.

Twój organizm się jeszcze nie wyrobił do końca i lepiej mu w tym nie przeszkadzać.

poza tym po kwasie masz srakę przez tydzień i często się wymiotuje. a na dodatek nie wiedzieć czemu Twoja matka zacznie Cię podejrzewać o dragi, rozumiesz, ogólnie przejeba, weźmiesz kwas i przez parę lat Cię życie w dupę będzie dymać. uważaj, to ma silniejsze psychodeliczne efekty niż heroina ! 8-(
„Na ulicy przed domem leżał kot z białym kołnierzykiem, ni to grzejąc się w słońcu, ni to raczej jednak nie żyjąc, wnosząc z faktu, że nie było słońca ani żadnych innych przyczyn, by leżeć wśród pędzących samochodów.”
  • 12 / / 0
a jak bym wzioł raz lub dwa
  • 108 / 1 / 0
no patrz no idiocie nie przetlumaczysz...
Michalku drogie dziecko czytaj duzo ksiazek a od czasu do czasu zapal sobie z kolegami gane. ;-)
o o
 |
\__/
  • 3490 / 56 / 0
Nieprzeczytany post autor: Kurwik »
Dobra, niech bierze. Jak na następny dzień po kwaszeniu zobaczy, że zrobił sobie z umysłu gówno, z którym do końca życia będzie się męczył to przyzna, że źle że "wzioł raz lub dwa".
Zrobić coś bez czegoś ale żeby było jak z tym czymś. To by dopiero było coś.

I mean no harm.
Ani To Ani Tamto
  • 185 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: teflon »
Kurwik pisze:
Dobra, niech bierze. Jak na następny dzień po kwaszeniu zobaczy, że zrobił sobie z umysłu gówno, z którym do końca życia będzie się męczył to przyzna, że źle że "wzioł raz lub dwa".
co ty, TVP sie naoglądałes??? :nuts:
  • 762 / 35 / 0
teflon, cicho, my przekoloryzowujemy żeby chłopaka odstraszyć, bo narkotyki to zło
„Na ulicy przed domem leżał kot z białym kołnierzykiem, ni to grzejąc się w słońcu, ni to raczej jednak nie żyjąc, wnosząc z faktu, że nie było słońca ani żadnych innych przyczyn, by leżeć wśród pędzących samochodów.”
ODPOWIEDZ
Posty: 284 • Strona 1 z 29
Artykuły
Newsy
[img]
Kartele zamiast przemycać narkotyki wysyłają „kucharzy” do laboratoriów w Polsce

Meksykańscy przestępcy powiązani z kartelem Sinaloa mieli organizować w Polsce produkcję metamfetaminy w wynajętych posesjach na Podlasiu i w województwie kujawsko-pomorskim. W trzech sprawach zatrzymano łącznie ośmiu obywateli Meksyku, a śledczy uznali te przypadki za element szerszego przesuwania produkcji narkotyków syntetycznych do Europy Środkowo-Wschodniej.

[img]
Mnisi szmuglowali narkotyki. Ukryli je za fałszywymi ściankami

22 buddyjskich mnichów zostało aresztowanych na międzynarodowym lotnisku w Kolombo w Sri Lance. W ich bagażach znaleziono łącznie około 110 kilogramów marihuany.

[img]
Farmaceuta skazany za pomoc w produkcji narkotyków

Właściciel apteki został skazany na 3,5 roku więzienia za sprzedaż leków służących do produkcji metaamfetaminy i pomoc w jej wytworzeniu. W produkcji i handlu nie działał sam. Według prokuratury leki posłużyły do produkcji narkotyków o wartości niemal 7,5 miliona złotych.