Więcej informacji: Tytoń w Narkopedii [H]yperreala
masz zamiar to pic zamiast palenia fajek ? zycze powodzenia ...
z 1 fajki przezyjesz, z 5 juz może byc z tym problem
Oczywiscie zawsze mozna zapazyc fajka tylko nie rob tego jesli nie palisz bo mozesz sie szybko znalezc w szpitalu, podobno nawet po 2 papierosach.
Legalize it! Bless... :)
Nikotyna łatwo rozpuszcza się w wodzie i można ją dość prosto wyodrębnić]
Nie wiem, prawda to, czy fałsz, ale nie lekceważyłbym.
Miałem takowe na salvii i pomógł :-D
Jean Cocteau
Z głębokości uzależnienia swego wołający lub wołającym być chcący pomocnym? - Hyperreal [H]elp
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Nastolatki używające marihuany mają podwojone ryzyko poważnych zaburzeń psychicznych
Nastolatki używające marihuany mogą mieć w przyszłości aż dwukrotnie wyższe ryzyko rozwoju zaburzeń psychotycznych i choroby afektywnej dwubiegunowej - wynika z dużego badania opublikowanego w „JAMA Health Forum”.
ONZ alarmuje: rekordowa liczba osób zażywa narkotyki
Światowy Raport ONZ o narkotykach pokazuje, że konsumpcja narkotyków na świecie osiągnęła najwyższy poziom w historii dostępnych pomiarów. UNODC ostrzega, że coraz większym zagrożeniem stają się syntetyczne opioidy, w tym fentanyle i nitazeny, a liczba nowych substancji psychoaktywnych stale rośnie. Eksperci podkreślają, że rozwój rynku narkotykowego zwiększa ryzyko dla zdrowia publicznego i utrudnia skuteczne leczenie osób uzależnionych.
Operacja „Kryształ”
Czyli „ogólnopolskie uderzenie w przestępczość narkotykową wykorzystującą przesyłki kurierskie i pocztowe”.