Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 27 • Strona 1 z 3
 • 45 / 6 / 0
Czy mix : kody , tramca i dxm jest opłacalny? W jakich ilościach?
Jakie przynosi efekty? :)
Uwaga! Użytkownik kiszka123 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
 • 758 / 28 / 0
podobno DXM + kodeina = tramadol, więc może sobie trampka odpuść :]
ja bym pieprznął dxm (300mg) + tram (300mg), podobno ciekawie bombi.
„Na ulicy przed domem leżał kot z białym kołnierzykiem, ni to grzejąc się w słońcu, ni to raczej jednak nie żyjąc, wnosząc z faktu, że nie było słońca ani żadnych innych przyczyn, by leżeć wśród pędzących samochodów.”
 • 216 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: nvm »
Demoon: to jest trochę nielogiczne, gdybyś napisał =tramadol +efekty psychodeliczne to już miałoby większy sens, ale w tej postaci jest dość absurdalne. ;-) Pomijam kwestie zasadności samej w sobie, bo nie próbowałem tego miksu. Poza tym tramadol nie wywołuje zaburzeń motorycznych w takim stopniu jak dxm.
 • 758 / 28 / 0
nvm pisze:
Demoon
chodziło mi o małe dawki dxm :] takie, przy których nie ma zaburzeń chodzenia ani psychodeli, tylko euforia i stymulacja.


poprawiono cytat- Marchew
„Na ulicy przed domem leżał kot z białym kołnierzykiem, ni to grzejąc się w słońcu, ni to raczej jednak nie żyjąc, wnosząc z faktu, że nie było słońca ani żadnych innych przyczyn, by leżeć wśród pędzących samochodów.”
 • 460 / 3 / 0
Ja po 300 mg DXM-u na 75kg masy(to chyba jest mala dawka) zadnej euforii nie mialem, psychodeli tez, a jedynie zaburzenia równowagi i to tylko popsulo by mi blogostan kodeinowy.
Prawda, której nikt nie chce nawet za darmo.

Skręt jak tlen i browarków pare na prześwicie
Kolorowsze staje się szare życie
 • 1154 / 28 / 0
Bral ktos juz mix tramadol plus dxm?
 • 884 / 21 / 0
Gargamel pisze:
Tego tutaj chyba jeszcze nikt nie bral.
Brało parę osób (użyj searcha), mało tego, ludzie co wyście ostatnio tak z tym miksem powariowali? Nie wolno łączyć tramadolu z dxm, poczytaj o zespole serotoninowym.
Uwaga! Użytkownik Night Garden nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
 • 3527 / 37 / 0
Ile godzin od ostatniego przyjecia DXM można zarzucić kodę ?? Dawka dxm to powiedzmy 225 mg
GG 11510053
Piszcie kiedykolwiek

Wszystko co napisałem na tym forum to prawda; opisywane sytuacje miały miejsce..
 • 377 / 13 / 0
Nieprzeczytany post autor: gofel »
WildMonkey pisze:
Ile godzin od ostatniego przyjecia DXM można zarzucić kodę ?? Dawka dxm to powiedzmy 225 mg
po 1,5 - 2 H , powienno być dobrze :D, DXM nieżle wzmacnia kode, chyba że władnie nie chcesz mieszać tych specyfików to poczekaj dłużej ale ja osobiście bardzo lubie takie małe dawki DXM przed kodą
miłej zabawy
Uwaga! Użytkownik gofel nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
 • 622 / 20 / 0
Może jesteś uczulony na dexa? Ja mam dokładnie tak samo, z tym, że nie rzygam (zresztą ja po niczym nie rzygam), ale faza po dexie trzyma mnie zwykle 24h.
Uwaga! Użytkownik opiate warrior nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 27 • Strona 1 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.