Dział poświęcony zapytaniom użytkowników wobec ich spraw bieżących.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 4024 / 370 / 951
tak sobieczarno przewiduję i przypuszczam uwzgledniając znany wszystkim stopień oświecenia Funkcjonariuszy (różnych), że warto bybyło abyśmy nawzajem informowali sie o wszystkich przypadkach nerwowych/represyjnych ich reakcji na posiadanie jakichkolwiek (ujawnionych np.podczas rutynowej repety) środków legalnych acz np.zielonych- co jak wiadomo podejrzane jest. nie mialem do tej pory podobnych przygód ale jakoś łatwo jest mi wyobrazić sobie np. rekwirowanie Salvii czy Kanny do analizy czy to aby nie marihuana, o legalnych środkach mającyh postać białych proszków nie wspomninając, rewizje majace ujawnić co jeszcze mamy w domu i tak dalej.poza tym są przeciez środki o statusie dyskusyjnym (np.inne niż pejotl kaktusy i susze z nich),takż dobrze byłoby poznac 'precedensy' w takich sprawach. o to by mi mniej wiecej chodziło, jakkolwiek ostatecznie życzę wszystkim dość szczęścia i rozwagi aby ten temat pozostał pusty.
Mądraś/mądryś? Weź coś upichć! - Kuchnia [H]yperreala
Z głębokości uzależnienia swego wołający lub wołającym być chcący pomocnym? - Hyperreal [H]elp
  • 2 / / 0
Nieprzeczytany post autor: otonick »
same offtopy, jeden glupszy od drugiego a cale kurwa wywody produkuja.

1.polskie prawo nie opiera sie na precedensach

2.regularne psy prawdopodobnie zabiora was na komende gdy znajda przy was 10g salvii w torebkach strunowych. 48h + analiza jest bardzo prawdopodobna. oczywiscie mozecie trafic na bardziej uswiadomionych funkcjonariuszy broniacych naszego kurwa mac porzadku - od nich samych zalezec bedzie czy puszcza was i zapomna czy moze wpadna na kawke z labradorkiem do waszego mieszkania za jakis czas

3.przebieg rewizji zalezy od wielu czynnikow, czesciej sa mile niz niemile. Zdarzaja sie akcje rodem z filmow (choc w wykonaniu Polakow przypominaja czesto parodie)

4.jakikolwiek srodek/susz zawierajacy substancje kontrolowana (w praktyce w Polsce sprowadza sie to do DMT i meskaliny) bedzie podstawa do rewizji lub nawet wiekszej akcji w przypadku jego identyfikacji przez bieglego (czytaj - wpisania w duckduckgo nazwy lacinskiej). Tych produktow powinniscie obawiac sie najbardziej jako czynnikow mogacych skomplikowac wasze zycie (zaraz po tzw legal highs)

5.najwiekszym zagrozeniem sa przesylki zagraniczne - raz sie uda - nastepnym razem spodziewaj sie wizyty labradorka/komando. szczegolnie zagrozone sa przesylki z zerowa wartoscia oraz egzotycznym krajem pochodzenia/ duza objetoscia/waga.

6.nie potrzeba zadnych nakazow - wystarczy uzasadnione podejrzenia popelnienia przestepstwa - czytaj - sprowadzenie 100g skor kaktusa meskalinowego z zagranicy - stan prawny nie jest specjalnie interesujacy dla funkcjonariuszy. Jesli liczycie na przestrzeganie prawa przez policje i sluzby z nimi wspolpracujace - mozecie sie srogo zawiesc i lepiej od razu szukajcie dobrego adwokata ktory bedzie egzekwowal wasze prawa i obowiazki psow - za darmo nikt wam nie pomoze.

7.stan prawny w Polsce suszu zawierajacego DMT oraz meskaline nie jest jasny (ze wzgledu na dyrektywe unijna dotyczaca prekursorow) - nie to jest wazne - wazne jest sprawa w sadzie za ich import (a w zasadzie przemyt)/posiadanie to nie fikcja. Wyroku spodziewajcie sie po 2 latach, prawdopodobnie zostaniecie uniewinnieni (liczne sprawy w UK ostatnimi czasy potwierdzaja te teze) - chyba ze podczas rewizji znajda inny interesujacy material dowodowy

jesli macie jakies pytania chetnie odpowiem
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Alkohol a rak: Każdy łyk może zwiększać ryzyko nowotworów

Alkohol jest jednym z najczęstszych czynników ryzyka rozwoju raka, odpowiedzialnym za około 100 tys. przypadków rocznie w USA. Naukowcy odkrywają coraz więcej mechanizmów, przez które alkohol uszkadza komórki i przyczynia się do powstawania guzów. Choć spożycie alkoholu jest powszechne, niewielu z nas zdaje sobie sprawę z powiązania między alkoholem a rakiem.

[img]
Częste używanie konopi ma związek ze zwiększoną śmiertelnością pacjentów z rakiem jelita grubego

Osoby z rakiem jelita grubego i udokumentowaną historią częstego używania konopi były ponad 20 razy bardziej narażone na śmierć w ciągu pięciu lat od diagnozy w porównaniu z osobami bez takiej historii - informuje pismo „Annals of Epidemiology”.

[img]
Prof. Marcin Wojnar o alkoholach 0%: Piwo bezalkoholowe podtrzymuje mechanizmy uzależnienia

Coraz więcej osób sięga po piwo bezalkoholowe, wierząc, że to zdrowy wybór. Czy na pewno? Prof. Marcin Wojnar tłumaczy, dlaczego „zerówki” mogą być poważnym zagrożeniem – zapraszamy do przeczytania wywiadu.