Mapa heroiny w Polsce

Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 33 / 22 / 1

Halo Łódź! I Alex stara gwardia żyje ktoś?
Użytkownik nieaktywny
  • 31 / 8 / 0

W Krk temat lata i to całkiem legit nie wyglądający jeśli chodzi o ilość, tymczasem ponawiam pytanie o Śląsk. Warto w ogóle się fatygować i jechać do Chorzowa?

Przemodelowanie grzybów psychedelicznych tak aby nigdy nie powodowały "złej podróży"

Klucz do "tylko dobrych tripów" może leżeć w aeruginascynie, CDB magicznych grzybków.

Narkotyki i inne używki zwiększają podatność na COVID-19

Na COVID-19 częściej i poważniej chorują osoby uzależnione, m.in. od opioidów czy tytoniu - wynika z analiz danych milionów pacjentów z 360 szpitali w całych USA.
  • 415 / 37 / 0

Miałem wątpliwą przyjemność widzieć to co jest w Krk. Temat przemieszany okrutnie. Ale jeśli komuś pasuje taka słabizna to i interes sie kręci.
  • 22 / 1 / 0

Wybieram się do Wawy trochę pochodzić po pradze, wawrzyszwie, grochowie i dworcu. Podzielacie moje optymistyczne zdanie, ogarnę coś ? :D
  • 4 / 1 / 0

Ktos wie czy mozna cos teraz dostać w Kato?
  • 11 / / 0

Jeśli chodzi o Warszawe to na berzeskiej na pradze można dostać ale towar dosyć słaby z tym co brałem na woli
  • 415 / 37 / 0

Może dostała temat "po koleżeńsku" (w tej sytuacji brzmi to dosc dziwnie wiem) który nie był przetasowany. Rzadko to sie zdarza jeśli ktoś tylko bierze dla siebie chyba że brał od razu całe 70-100g to wtedy owszem. A z tego 100g na ulice wychodzi 175-200g a nawet wiecej.
  • 904 / 130 / 0

Jeżeli to ta sama osoba, która odeszła też mi to odpowiedz jest prostsza. Po prostu nie znała słowa umiar mówiąc wielkim skrótem.
  • 1894 / 482 / 0

13 stycznia 2020vanionek pisze:
Jeśli chodzi o Warszawe to na berzeskiej na pradze można dostać ale towar dosyć słaby z tym co brałem na woli
Kolego, Brzeska to już bardziej taki hyperrealowy, hm, "mem" do zbywania nowych ze Stolicy jak pytają, gdzie dokładnie iść w roszczeniowy sposób, takie heheszki, bo łatwiej dostać tam w mordę niż w żyłę + ten komisariat obok. %-D
Nie twierdzę, że nie można dostać czegoś w stylu 99% glukoza 1% heroina, ale z takimi możliwościami jakie oferuje WWA obecnie, to z daleka stamtąd...
  • 2 / / 0

Jak tam w Łodzi? Wybieram się tam i nie wiem czy z zapasem wiekszym
Wróć do „Morfina i heroina”
Na czacie siedzi 1491 uczestników Wejdź na czata