Mapa heroiny w Polsce

Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 867 / 118 / 0

28 grudnia 2019Niedzielny80 pisze:
Miałem wątpliwą przyjemność widzieć to co jest w Krk. Temat przemieszany okrutnie. Ale jeśli komuś pasuje taka słabizna to i interes sie kręci.
Krakowska cwiara 70g-70zł.
Żyć nie umierać!

Blu

• 2946 / 173 / 0

08 stycznia 2020sirdon0 pisze:
Jakim chujem to jest możliwe, że połowa użytkowników śmiga sobie na pragę jak do supermarketu od lat i nadal to funkcjonuje?
Prascy dile regularnie są łapani i siedzą. Interes się pomimo to kręci ,bo jak jeden idzie do paki to na jego miejsce już czeka 3 innych. Kasa jest za duża i za łatwa, a odsiadka wliczona w koszty. Policja dobrze wie kto i w której bramie sprzedaje ale to wialka z wiatrakami, wiec wolą przeznaczać czas i pienądze na gangi i hurtowników, niż na wystawanie godzinami tylko po to żeby zgarnąć pojedyńczego łebka z paroma ćwiarami.

"Król dopalaczy" zatrzymany! Usłyszał zarzuty

W piątek wieczorem stołeczni kryminalni, wspierani przez policjantów z Grodziska Mazowieckiego, zatrzymali na terenie Milanówka mężczyznę określanego mianem „króla dopalaczy”. 29-latek był poszukiwany dwoma listami gończymi, dwoma Europejskimi Nakazami Aresztowania (ENA) oraz czerwoną notą Interpolu.
  • 7817 / 1007 / 0

Odpowiedź jest prosta - tej "wojny" (która nią nie jest, bo wojny się kończą :)) z narkotykami nie da się wygrać. A dlaczego, to już wyjaśniono wyżej.
  • 120 / 29 / 0

28 grudnia 2019nie wiem stary pisze:
Gościa już nie ma na Szkolnej, przeprowadził się do Krakowa z partnerka.
Dobra koniec żartów, już wiem, że bez znajomości chuja się tam znajdzie oprócz pijaczkow. Choć w centrum widziałem wiele osób co wyglądały na helupow/pijakow tak samo przy dworcu ale tam same pijaczki.
Ooo, ugułem będzie lizany siurek dla jego, a potem bicie po jądrach (obu).
  • 9 / / 0

Wybieram się do Wawy trochę pochodzić po pradze, wawrzyszwie, grochowie i dworcu. Podzielacie moje optymistyczne zdanie, ogarnę coś ? :D
  • 386 / 29 / 0

08 stycznia 2020sirdon0 pisze:
Tak sobie czasami wchodze na ten temat z ciekawości i zawsze mnie nurtowała jedna rzecz.
Jakim chujem to jest możliwe, że połowa użytkowników śmiga sobie na pragę jak do supermarketu od lat i nadal to funkcjonuje? Przecież nie trzeba być zupełnie wtajemniczonym, żeby wiedzieć gdzie szukać tego gówna. Wystarczy raz być na pradze/trójkącie aby się domyślać o jakie ulice ( i to przecież krótkie ulice) chodzi. Szczególnie, że tam pod nosem jest komisariat :D
Mafia ma pały w kieszeni do tego stopnia, że mogą sobie od tak to opierdalać czy o co chodzi?
To tylko tak wydaje się że jest łatwo.
Nie jeden pojechał w ciemno i zostal z niczym. Tylko tym sie nikt nie pochwali oczywiscie.
A policja łapie i to non stop zwykłych kupujących. Kazda sztuka.sie.liczy do statystyk. Tak kolorowo to nie jest. To bzdura. A trafic wogole na dobry temat to hohoho.
  • 4 / / 0

Ktos wie czy mozna cos teraz dostać w Kato?
  • 7 / / 0

Jeśli chodzi o Warszawe to na berzeskiej na pradze można dostać ale towar dosyć słaby z tym co brałem na woli
  • 73 / 6 / 0

09 stycznia 2020Ivival pisze:
28 grudnia 2019Niedzielny80 pisze:
Miałem wątpliwą przyjemność widzieć to co jest w Krk. Temat przemieszany okrutnie. Ale jeśli komuś pasuje taka słabizna to i interes sie kręci.
Krakowska cwiara 70g-70zł.
Żyć nie umierać!
czytając to trochę mnie ogarnął czarny humor i parsknęłam, bo właśnie jedna z grupy znanych mi osób zeszła w tym miesiącu po Krakowskiej ćwiarze. :hel:
  • 386 / 29 / 0

Może dostała temat "po koleżeńsku" (w tej sytuacji brzmi to dosc dziwnie wiem) który nie był przetasowany. Rzadko to sie zdarza jeśli ktoś tylko bierze dla siebie chyba że brał od razu całe 70-100g to wtedy owszem. A z tego 100g na ulice wychodzi 175-200g a nawet wiecej.
Wróć do „Morfina i heroina”
Na czacie siedzi 389 uczestników Wejdź na czata