Alprazolam - Wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 144 / 6 / 0

Chyba takie dyskusje miały iść do kosza ;) Generyki mają taką samą moc według większości a różnica cenowa jest wielka. Jadłem i alpragen i XANAX i nie ma różnicy. Gdyby to był hinduski generyk, to może wtedy tylko zobaczyło by się różnice.
  • 568 / 21 / 0

Jak najczęściej zażywacie alpre? P.O, pod język, czy donosowo? Tak wogole to ja uważam że alpra donosowo działa jakoś inaczej trochę. Ja zazwyczaj normalnie polykam

Od samego brania psychodelików świat się nie zmieni. Ale mogą w tym pomóc

Psychodeliki same w sobie nie rozwiążą żadnych naszych problemów. Jeśli więc chcemy włączyć je do naszej kultury w sposób odpowiedzialny społecznie, musimy stworzyć wokół nich odpowiednie wartości i style życia – mówi Henrik Jungaberle w rozmowie z Maciejem Lorencem.

Naukowcy znaleźli potencjalne cele leczenia uzależnienia od alkoholu w chorobach wątroby

Choroba wątroby związana z alkoholem (ALD) jest śmiertelną chorobą dotykającą ponad 150 milionów ludzi na całym świecie, bez możliwości leczenia poza przeszczepem. Ale teraz zespół kierowany przez naukowców z Massachusetts General Hospital (MGH) odkrył kluczowe etapy molekularne w ALD, które mogą zapewnić cele w rozwoju terapii farmakologicznej. Ich prace zostały niedawno opublikowane w Proceedings of National Academy of Sciences (PNAS).
  • 8726 / 1171 / 0

13 sierpnia 2019Janowsky pisze:
Gdyby to był hinduski generyk, to może wtedy tylko zobaczyło by się różnice.
Otóż indyjski rynek farmaceutycznych jest bardzo potężny i wiele leków w PL jest made in India. Pod tym względem to nie jest jakiś 3 świat.
  • 1029 / 74 / 0

13 sierpnia 2019p420 pisze:
Xanax 2mg jest najlepszy, bo ma najmniej wypełniaczy, taki argument przejdzie? xd
Hmm jak mam wybierac czy 1mg czy 2mg . To wole 2mg lepiej cenowo wychodzi
  • 267 / 65 / 0

Panowie wpadłem na pomysł zakupu L-Teaniny. W połączeniu z alprą ma to sens i bezpieczeństwo ?

Opis z wikipedi - Teanina – organiczny związek chemiczny z grupy α-aminokwasów niebiałkowych, pochodna glutaminy, zawierająca podstawnik etylowy przy atomie azotu w łańcuchu bocznym. Występuje naturalnie jako enancjomer o konfiguracji L w liściach herbaty zielonej (kamelii). Łatwo pokonuje barierę krew-mózg i jest związkiem psychoaktywnym. Ma działanie uspokajające, zmniejszające stres i niepokój, stabilizujące nastrój[6]. Zwiększa intensywność fal alfa w mózgu[7][8][9][10], co poprawia wydajność pracy i skuteczność nauki. Jest nootropem.
  • 2433 / 534 / 155

13 sierpnia 2019Mondeeste pisze:
Jak najczęściej zażywacie alpre? P.O, pod język, czy donosowo? Tak wogole to ja uważam że alpra donosowo działa jakoś inaczej trochę. Ja zazwyczaj normalnie polykam
Tylko p.o., bo nie jestem w stanie zdzierżyć smaku trzymanego pod językiem alprazolamu. Ewentualnie w sytuacji podbramkowej rozgryzam, wcieram część w dziąsła, a część połykam i wtedy działanie pojawia się nieco szybciej. Donosowo nie próbowałam.
  • 6 / / 0

biorę 3mg za pierwszym razem z piwkiem i dosłownie nic takiego nie czuje. Szkoda bo myslałam, że bedzie dobra mocną substancją a okazuje się że nic juz nie dorówna nawet głupiej kodzie...
  • 2092 / 558 / 0

takiego stanu jak po opiatach nie osiągniesz poprzez branie benzodiazepin, nawet w tak dużych dawkach. to zupełnie inna grupa substancji, mimo, że mają wiele wspólnych cech, to nie da się ich porównać jakoś specjalnie. jeśli chodzi o profil działania, to benzodiazepiny wykazują mocniejszy przeciwlękowy, a opiaty antydepresyjny.
  • 760 / 112 / 0

Nie szwankuje wam pamięć po tym ?
Ja po 3 dniach ciąg 15 xanaxów tydzień do siebie dochodziłem z pamięcią krótko trwałą.

Tydzień czasu czułem się upośledzony intelektualnie hehehehe %-D
  • 8726 / 1171 / 0

Jeśli brałeś 5 tabletek dziennie, to nie dziwię się : )
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 1206 uczestników Wejdź na czata