Amanita Muscaria - Wątek Ogólny

Wątki traktujące o muchomorze czerwonym (Amanita muscaria).

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

Adm

• 406 / 21 / 0

Mam taki pomysł:medyczny,żeby podać osobom w śpiączce wywar z muchomorów.Ciekawe czy by sie wybudziły?
  • 38 / 12 / 0

Znakomity pomysł, takich lekarzy nam trzeba %-D

Przemodelowanie grzybów psychedelicznych tak aby nigdy nie powodowały "złej podróży"

Klucz do "tylko dobrych tripów" może leżeć w aeruginascynie, CDB magicznych grzybków.

Polak próbował wwieźć do UK kokainę o wartości ponad £8 mln

45-letni Marek Wiśniewski został skazany na 8 lat pozbawienia wolności po tym, jak przyznał się do próby wwiezienia na teren Wielkiej Brytanii 80kg kokainy o łącznej rynkowej wartości ponad £8 mln - donosi Daily Record.
  • 323 / 34 / 0

A dlaczego miałyby sie wybudzic

Adm

• 406 / 21 / 0

Bo powoduje senność,więc u osób śpiących powinien działać odwrotnie.Zgodnie z logiką.
  • 323 / 34 / 0

Jak dla mnie nie ma w tym logiki. Jak ma wybudzac cos co dziala nasennie :cojest:
  • 38 / 12 / 0

Brzmi jak zasada podobieństw w homeopatii, podobne lecz podobnym.

Dzwońcie do kliniki budzik, żeby podali midanium ludziom w śpiączce %-D
  • 171 / 48 / 0

Działanie Somy na Alicję.
https://www.youtube.com/watch?v=Nsf3G7C9TGo
Użytkownik nieaktywny
  • 18 / 2 / 0

25 września 2020kacpergx pisze:
Jak dla mnie nie ma w tym logiki. Jak ma wybudzac cos co dziala nasennie :cojest:
No akurat zolpidem podany pacjentowi w śpiączce go wybudził, ale żeby takie tezy stawiać w stosunku do muchomorów to lepiej mieć jakieś podstawy naukowe do tego ;)

Przeszedłem się do lasu, ale wszystkie muchomory wyschnięte, na szczęście popadało więc mam nadzieję, że będzie po co iść do lasu :)
  • 171 / 48 / 0

Działanie Somy na Mnie. Oglądam Dagmarę :D Poprawię potem. He He. %-D
Edit
8:30 PM Soma z 7,5g, jedno zalanie ok.380ml zimnej wody z osmozy. Już przy 0:30 zaczęło działać. Działanie słabsze niż ostatnio, ale czuję się o wiele lepiej. Mniej efektów ubocznych. Bardzo dobry humor. Troszkę ciężej się pisze, podzielność uwagi trochę słabsza, ale jak się skupię, to potrafię pisać i wyłapywać co jest w telewizji. Gdybym tak próbował ostatnio, to pewnie w tekście, jaki teraz pisze, byłyby wstawki tego co słyszę, albo myślę na ten temat :D
Aha. Był znowu :rzyg: Ale ja mam słabe bebechy.
Słodkie ze swojskim mlekiem wchodzi aż miło. Ciekawe czy 5g da radę poprawić humor, ale myślę, że tak. I ciekawe jak z tolerancją. Może jutro przetestuję.
  • 323 / 34 / 0

25 września 2020lowlife pisze:
25 września 2020kacpergx pisze:
No akurat zolpidem podany pacjentowi w śpiączce go wybudził, ale żeby takie tezy stawiać w stosunku do muchomorów to lepiej mieć jakieś podstawy naukowe do tego ;)

Przeszedłem się do lasu, ale wszystkie muchomory wyschnięte, na szczęście popadało więc mam nadzieję, że będzie po co iść do lasu :)
Nie polecam zbierac suchych, tydzien temu troche takich nazbieralem i kazdy z nich zgnil jak zbierac w czasie suszy to tylo malutkie.
Wróć do „Amanita muscaria”
Na czacie siedzi 1616 uczestników Wejdź na czata