Najprostsze substancje odurzające, m.in. eter dietylowy i podtlenek azotu (N2O).
Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 144 • Strona 10 z 15
  • 969 / 97 / 0
Czy jenkem można przyjmować doodbytniczo?
  • 2392 / 663 / 0
O kurva - To jest dopiero zagadka - Coś jak kogoś palec w cudzej dupie - jeśli taka sytuacja się zdarzy to kto ma Palec w dupie tak naprawdę ten pierwszy czy ten drugi ?? Albo co było pierwsze kurwa czy jajko ?? Być albo nie być oto jest pytanie !!.

Ale jak się zastanowimy na chłodno to NIE bo jest to środek wziewny chyba że jesteś z X-Menów i umiesz oddychać dupskiem


EDIT: A wgl mam teorię że to może być niebezpieczne . Skumajcie kolo chciał być sławny założył kanał o nazwie Jenkem KId - wytłumaczył co zamierza zrbić a potem miało być video z tripu:
https://www.youtube.com/watch?v=jCV1IwfjvP4
Więc poszedł wytwarzać główny składnik te 7 lat temu i już nigdy nie wrócił. Nigdy nie został sławny. Co się stało się ?? Czyżby Jenkem go zabrał ztego świata ?

Fuzja - D5

I Co znalazła się w końcu jakas jedna osoba która to zrobiła ?? Przecież "TO" może mieć każdy i to za DARMO :D :D :D Aż dziw bierze że nikt nie sprawdził i nie napisał nawet na zasadzie kolega probował i mówił że było tak..... Uprzedzając pytania - Nie Ja nie będę tym pierwszym xD xD
  • 59 / 11 / 0
@WujekMorda
Przecież jest w tym wątku, @TymekDymek odważył się spróbować tego słynnego narkotyku i podzielił się wrażeniami.
  • 2977 / 639 / 0
Mi się wciąż wydaje że on trollował, chociaż z takim dyso-odklejem to nigdy nic nie wiadomo.
"Kocham Was Bardzo" — Marek Kotański
https://www.youtube.com/watch?v=jl9_mWvCmi
  • 6 / 3 / 0
Mam dwa pytania z racji tego iż sam będę robił jenkem
1. Czy można użyć torby foliowej zamiast balona?
2. Czy da się wciągać nosem zamiast ustami i czy trzeba do tego jakiejś słomki?
  • 5975 / 1233 / 43
Nie wiem stary. Jesteś już na to gotowy >?
Co Cię popchnęło do tego ?
Bądź pierwszy w historii naszego Forum.
Stary, będziesz wielki, powodzenia i z fartem.
Uwaga! Użytkownik london5 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 6 / 3 / 0
Popchnęła mnie do chęć sprawdzenia czy gówno faktycznie może być takie mocne jak mówią. Jedyne co mnie teraz martwi to pogoda bo pisze że ma być pochmurnie
  • 2990 / 1652 / 35
Jeśli jenkem zażyje londi to wtedy nastaną 3 dni ciemności. Było w świętej księdze
Uwaga! Użytkownik AnnaS nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 6 / 3 / 0
Jenkem zadziała przy 25 stopniach na dworze?

Fuzja - D5

Dobra już wszystko zrobione teraz tylko poczekać. Wie ktoś co się stanie jeśli będę to trzymał zamknięte dłużej niż tydzień?
  • 2977 / 639 / 0
Wybuchnie. Tak serio to nie wiem, ale masz adekwatny awatar do swoich poczynań %-D
"Kocham Was Bardzo" — Marek Kotański
https://www.youtube.com/watch?v=jl9_mWvCmi
ODPOWIEDZ
Posty: 144 • Strona 10 z 15
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii

Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.

[img]
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków

Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.

[img]
Niebezpieczny proceder na lotniskach. Tak działają przemytnicy narkotyków

Przestępcy znaleźli nowy sposób na przemyt narkotyków, wykorzystując do tego dane nieświadomych pasażerów samolotów. Proceder polegający na podmianie zawieszek bagażowych z nazwiskami klientów linii lotniczych ujawniły kanadyjskie media. O ustaleniach kanadyjskiej stacji CTV News pisze też amerykański serwis podróżniczy Travel + Leisure.