Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala
Wolisz kodę z Antka czy z Thioco?
Antek
81
27%
Thioco
220
73%

Liczba głosów: 301

Zablokowany
Posty: 11543 • Strona 524 z 1155
  • 3205 / 176 / 0
22 lutego 2020Scone pisze:
Czy jest jakaś łatwa dla laika reakcja, która może przetworzyć kodę na coś aktywnego per se?
Próbowałem kilkanaście razy z nią, najwięcej chyba koło 400 mg, ani razu nie zadziałała. Nie mam jakiegoś enzymu ewidentnie. DHC na mnie działa ok.
Może da się właśnie jakoś na DHC przerobić? Nie różnią się bardzo budową.
DHC da się na dihydromorfinę, prosta reakcja typu zmieszaj składniki i poczekaj 24h, w dodatku o dużej (~80%+) wydajności.

Nikt nie próbował, bo to forum to jebane lenie.
Uwaga! Użytkownik ItvH2erPPPWR nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1931 / 318 / 0
Odpowiadając @Scone & @taurinnn
22 lutego 2020Scone pisze:
Czy jest jakaś łatwa dla laika reakcja, która może przetworzyć kodę na coś aktywnego per se?
Tak
22 lutego 2020taurinnn pisze:
@Scone, niestety. Są to już bardziej zaawansowane reakcje
Nie masz racji :)

7,8-dihydroksydihydrokodeinę da radę przyrządzić za pomocą
a) nadmanganianu potasu
b) tlenku osmu.
Przy czym opcja (a) ma niską efektywność. (Przepis wrzucałem już; przypadkowo odkryłem szukając czy da się coś z papaweryną zrobić tak jak z tebainą hehe)

User @Marcins96 dostał ostrzeżenie za łamanie netykiety (3 strony wstecz). Jak się kłócicie to kulturalnie proszę
Uwaga! Użytkownik GG Allin nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1444 / 76 / 0
Dzięki za info GG, nieco się obawiam manganu, jednak zatrucie metalami ciężkimi brzmi mało ciekawie %-D - więc chyba się na razie wstrzymam.
Mam to szczęście, że parcia nie mam, bo nie walę opio.
Jednak czuję do nich pewien sentyment, bo to co mi dała np Ula 47 (tak, wiem, że to syntetyczny mutant) to było dokładnie to, czego szukam.
Uspokojenie i euforia. Przerobiłem wszystkie kategorie dragów i zdecydowanie czuję, że w końcu znajdę coś, co mi da ten stan, którego szukam.

@badzingla z tego co kojarzę, powyżej 400 mg nie ma sensu brać, bo organizm ma ograniczone możliwości konwersji do majki. Proszę mnie poprawić, jeśli się mylę - na opio się znam średnio.
LSD - Piękna i Bestia
  • 4 / / 1
Nawet nie czytam, ale dodam od siebie. Było ze 3 miesiące w życiu że rano od 2O tabletak zaczynałem, kończyłem i na 60... Ale to działało na mnie z tydzień i mi zbrzydło.
Czasami naprawdę rzadko zarzucę paczkę nie więcej dla tych 45 min delikatnej euforii. Po za tym więcej szkód niż to warte. Mi to źle działa na żołądek. Jak już ćpać do herę a nie szukać mało wartych gówien.
PS: startowałem z helem w 1997, udało się zakończyć w 2005 - chyba że doliczymy 5 lat w ośrodku to skończyłem w 2011 :D
Niestety już weteran jestem w temacie.... Za stary żeby latać i szukać tematów po mieście.... Ale los szczęśliwie obdarzył mnie żona farmaceutką :) :kreska: :liść: :hel:
  • 416 / 58 / 0
Troche (nie)śmieszna sytuacja, zapytalem aptekarkę o 16tkę thio i powiedziala ze tylko na receptę. Powiedzialem jej, ze to dziwne bo na apteline zamawiam 16tki bez recepty, a ona ze ją internet nie interesuje......
Co zabawne- poszedlem do innej apteki i kupilem 16tkę nie prosząc o nią nawet, tylko po prostu ze thio w tabletkach.
Zenada...
A moze to od kierownika apteki zależy?
  • 1290 / 367 / 0
Nie no, apteka to nie sklep spozywczy i obowiazuje ich prawo farmaceutyczne. W tym momencie oczywiscie aptekarka zlamala prawo i sklamala ze lek jest na recepte, kiedy wiadomo, ze nie jest.
  • 549 / 179 / 0
24 lutego 2020Scone pisze:
@badzingla z tego co kojarzę, powyżej 400 mg nie ma sensu brać, bo organizm ma ograniczone możliwości konwersji do majki. Proszę mnie poprawić, jeśli się mylę - na opio się znam średnio.
Zależy od człowieka. Niektórzy w ogóle nie czują euforii z kody i np. prędzej się uduszą, niż poczują opioniebo. A niektórzy, np. taka ja, są ultrametabolizerami, więc przerabiają wyjątkowo wydajnie. I nie wzięłam tego ultrametabolizmu kodeiny z kosmosu, bo mam w najbliższej rodzinie chociażby podobne, potwierdzone przez lekarza przypadki. Jednakże faktycznie, statystycznie rzecz biorąc nie ma po co brać większych dawek, aniżeli te max 450mg kodeiny, bo później jakość konwersji kodeiny w morfinę leci na łeb, na szyję.

Ale ćpuny to dziwni ludzie i bardzo często kończy się właśnie na tych gramowych dawkach, mimo wszystko. U mnie rekord kodeiny na dobę to bodajże 1200mg, będąc w ciągu morfinowym. Ale faktycznie, już tak od 750mg wzwyż czuję bardzo małą różnicę w działaniu, więc teraz nie przekroczyłabym umyślnie 900, bo to bez sensu. A fazę życia miałam w wieku 15 lat na 120mg kodeiny. I do dziś pamiętam, jak mnie te dwa, czy trzy lata temu wygrzało 750 po raz pierwszy.

Tolerancja nie zna litości.
Here is my tribute to morphine
You will always be in my dreams
The last and final moment is yours
My agony is your triumph
  • 1444 / 76 / 0
Zazdroszczę Ci więc, na mnie koda nie działa w ogóle. Co bardzo dziwne nawet morfina ledwo co :o.
Ale np bupra czy metadon działały na mnie silnie, ale nie euforycznie. Byłem tak odurzony i osłabiony, że czułem, jakbym miał zaraz zemdleć (po tym pierwszym).
LSD - Piękna i Bestia
  • 1931 / 318 / 0
24 lutego 2020ZX pisze:
Nie no, apteka to nie sklep spozywczy i obowiazuje ich prawo farmaceutyczne. W tym momencie oczywiscie aptekarka zlamala prawo i sklamala ze lek jest na recepte, kiedy wiadomo, ze nie jest.
żadne prawo nie zostało złamane. Farmaceuta ma prawo odmówić sprzedaży, chociażby gdy np. a) ktoś wydaje się być pod wpływem czegoś; b) ma podejrzenia o użyciu środka X do celów innych, aniżeli przeznaczonych medycznie (do naćpania się/syntezy czegoś innego itp. itd.) itd.
Uwaga! Użytkownik GG Allin nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 776 / 106 / 0
malo teraz jest jakichkolwiek sumiennych farmaceutow z powolania.
Ja po ponad dwoch latach latania po aptekach no juz widze po twarzach, ze dokladnie wiedza od dawna w jakim celu zakupuje lek, a i tak maja w to wyjebane. No ale to tak samo jak ze sprzedaza alkoholi dla nieletnich, kwestia wewnetrznego poczucia winy czy takowy wystepuje, czy tez nie
Zablokowany
Posty: 11543 • Strona 524 z 1155
Newsy
[img]
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści

W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.

[img]
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii

Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.

[img]
Kofeina może pomóc w diagnozowaniu Alzheimera. Nawet umiarkowana dawka może mieć wpływ

Kofeina może wpływać nie tylko na koncentrację i poziom energii, ale także na wyniki badań neurologicznych. Włoscy naukowcy wykazali, że dawka odpowiadająca około dwóm filiżankom kawy wyraźnie zmienia sposób, w jaki mózg tłumi sygnały odpowiedzialne za ruch. Odkrycie może mieć znaczenie dla przyszłej diagnostyki choroby Alzheimera i innych zaburzeń neurodegeneracyjnych.