Odnośnie naszej energii tak! Przed wakacjami poszerzyliśmy grono o wspaniałą ekipę wolontariuszy, mniej i bardziej doświadczonych, ale jak jeden mąż z pasją do psychodelii i szerzej pojętej edukacji. Ja osobiście jestem odpowiedzialny u nas głównie za testy, w te wakacje szkoliłem się na festiwalu Boom w laboratorium, do poczytania co tam wykryliśmy tu: http://www.narkopolityka.pl/kraj/co-dzi ... n-ta-jasne
Jeżeli chcesz, zapraszam do naszej Krakowskiej grupy na facebooku (tak tak... ale tutaj dużo osób i tak ma tam anonimowe konta przez VPNy;): https://www.facebook.com/groups/1829412 ... 3/?fref=ts
Na pewno na naszym fanpage będą się pojawiać informacje na wszystkich imprezach, na których jesteśmy w Krakowie jak i w Warszawie i niedługo Katowicach https://www.facebook.com/SinPL/?fref=ts.
Pozdr!
Jurek
SIN pisze:Jest dokładnie tak jak mówisz Duce! Zależy nam na redukcji szkód
SIN pisze: Na pewno na naszym fanpage będą się pojawiać informacje na wszystkich imprezach, na których jesteśmy w Krakowie jak i w Warszawie i niedługo Katowicach https://www.facebook.com/SinPL/?fref=ts.
Pozdr!
Jurek
Wpadacie na rave'y do lasu osobowickiego, coś byśmy przygrzali?
Nie wiem, czy przeczytałeś nagłówek w naszym sklepie. Nikt na tym nie zarabia, kupując u nas dokładasz się do darmowych testów, zatyczek do uszu, rurek, gumek i ulotek które rozdajemy na imprezach, czy do laboratorium TLC, które uruchomimy w lutym w Warszawie. Pomijam koszty szkoleń i przygotowania materiałów, zwłaszcza sprofilowanych pod substancje testerów.
Jeżeli chcesz zrobić sobie sam albo kupić najtaniej - droga wolna. To jest akcja społeczna, z aktualnie zero złotych jakiegokolwiek dofinansowania. Choćby wczoraj rozdaliśmy wszystkie testy, jakie mieliśmy przy sobie na imprezie trance w Warszawie. Za darmo.
@The Bill
Napisz na kontakt@sin.org.pl
//
Odnośnie tego wątku (do moderatorów): można go właściwie zamknąć.
Konkurs, w którym ANONIMOWO można wygrać testy znajdziecie tu: topic51310.html
A pomysł, z jakim narodził się ten wątek, ewoluje w dojrzalszą formę - laboratorium TLC, które zamierzam uruchomić wczesną wiosną.
Pozdr,
Jurek
---------------------------------> PAJACYK.pl <----------------------------------------------------
PowerOfFlower pisze:Siema będziecie na Mayday 2016 ?
https://www.facebook.com/events/1024101050992540/
Jurek
Karny jeżyk: SŁABO OGARNIAM ANATOMIĘ!
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Dlaczego legalizacja marihuany jest lepsza od depenalizacji czy dekryminalizacji?
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni
Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę
Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii
Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.
