do Pana Muchomora]
ech... przynieś mi piwo kobieto! :-p
Shakira-blondyna pisze: I obiecał tam województwo Koszalińskie.
Zresztą cała ta konferencja pokazała dobitnie jaki Jarek jest. Mnóstwo lania wody, jeżdżenie po Platformie i tyle. Na pewno mnie nie zachęcił do głosowania na PiS.
I jak znowu tak pojdzie to rydzyk bedzie rzadzil cala polska kurwa i znajac ich inteligencje kto wie czy skórwiele nie podniosa kar za narkotyki.
Może rydzyk zrobi oglolno krajowa zbiorke na nowe alusy :] i wybierze z posrod wszystkich sluchaczy 5 dewot ktore przerucha na kanapie w majbachu ! :P
BartooL pisze: za samo cpanie byc moze nie ale za dilerke napewno
Może rydzyk zrobi oglolno krajowa zbiorke na nowe alusy ] i wybierze z posrod wszystkich sluchaczy 5 dewot ktore przerucha na kanapie w majbachu ! :P
Życie jest dziełem sztuki
za dekryminalizacja są:
* Program Koalicji "RAZEM" (Pracownicza Demokracja + Racja + Nowa Lewica + Polska Partia Pracy + prof. Maria Szyszkowska)
* Zieloni 2004 http://www.zieloni2004.pl/
* EuroDemokracja http://www.eurodemokracja.org/
za legalizacją:
* Partia RACJA - http://www.app.org.pl/
* Federacja Młodych Unii Pracy - http://www.fmup.org.pl/
* Młodzi Socjalisci http://www.mlodzisocjalisci.pl/
* Unia Polityki Realnej http://www.upr.org.pl/
* Platforma Jana Korwina-Mikke http://www.pjkm.pl
* Ostra Zieleń http://www.ostrazielen.zieloni2004.pl/
Jak słyszałem wypowiedzi takiego grubasa z Zielonych to myślałem że mnie huj strzeli... Przekręcała fakty, stosowała niedomówienia i zachowywała się bardzo niekulturalnie... międzyinnymi jak taka koleiówa mówią z tolerancja.pl czy jakoś tak to wybuchłą śmiechem takim złośiwym...
Moim zdaniem powinni ją za takie wystąpienie publiczne przed milionami widzów wywalić z partii... Ale oni są zadowoleni jeśli beda taka polityke prowadzic to bez kitu ale ja bede załamany...
Zieloni to idioci...
PS: Dla tych ktorzy interesuja sie filozofia ---> zachowywała się jak najgorszy przykłade sofizmatu... ale boje sie ze to ebdzie obrażenie sofistów...
Poprostu prymityw!
poparcia należy szukać wśród partii na wskroś liberalnych, niestety, w polsce mamy tylko budzącą kontrowersje UPR.
mous_def pisze: dla mnie zieloni to nic innego jak banda fanatycznych lewaków
To są lewacy w zachodnim stylu - lewica socjal-demokracja.. fuu...
Coś jak Ci dziwni zachodni niby ”anarchiści” : jakieś dziwaczne anarcho-komunizmo-socjaldemokraty. Dziękuje za rządy takich typów [ które i tak nigdy nie nadejdą.. ;P] .. co z tego, że byłoby wolno palić maryche.... Geje i lesbijki cieszyły by się ze związków partnerskich.
Ale poza tym mielibyśmy wszechwładne państwo Policyjne.. Bardzo charakterystyczna cecha wszelakich socjalistów. NIE DZIEKUJE
Ps: jeszcze jedno: kukurydza w puszkach była by nie modyfikowana genetycznie ;P
nvm pisze: Kwaśniewski przed swoją prezydenturą też obiecał województwo środkowo - pomorskie. Co z tego wyszło sami wiecie, kaczorowi też na pewno nie będzie się chciało.
Zresztą cała ta konferencja pokazała dobitnie jaki Jarek jest. Mnóstwo lania wody, jeżdżenie po Platformie i tyle. Na pewno mnie nie zachęcił do głosowania na PiS.
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Czysta fikcja. Dlaczego MSWiA udaje, że nie ma rąk ubrudzonych wojną z narkotykami?
Klasyczny urzędniczy unik w Polsce opanowano do perfekcji. Gdy obywatele pytają o absurdalne koszty i społeczne dramaty wynikające z obecnej polityki narkotykowej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji (MSWiA) zasłania się procedurami: „Idźcie do Ministerstwa Zdrowia”. Problem w tym, że w rzeczywistości nie lekarze w kitlach, ale policjanci w mundurach zamykają rocznie tysiące ludzi za przysłowiowego grama. Czas wreszcie zacząć o tym rozmawiać.
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę
Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.
DMT, meskalina i psylocybina mogły wyewoluować jako narzędzia ekologiczne
Chińscy naukowcy uważają, że naturalne substancje halucynogenne mogły ewoluować przede wszystkim jako narzędzia ekologiczne, pomagające organizmom przetrwać, bronić się i wchodzić w interakcje z innymi gatunkami.
