Dział służący omawianiu marszy, petycji i innych form aktywności obywatelskiej.
ODPOWIEDZ
Posty: 57 • Strona 4 z 6
  • 185 / 25 / 0
[quote="zewsząd i znikąd"]
do Pana Muchomora]

ech... przynieś mi piwo kobieto! :-p
Uwaga! Użytkownik PanMuchomor nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 216 / 5 / 0
Nieprzeczytany post autor: nvm »
Shakira-blondyna pisze:
I obiecał tam województwo Koszalińskie.
Kwaśniewski przed swoją prezydenturą też obiecał województwo środkowo - pomorskie. Co z tego wyszło sami wiecie, kaczorowi też na pewno nie będzie się chciało.
Zresztą cała ta konferencja pokazała dobitnie jaki Jarek jest. Mnóstwo lania wody, jeżdżenie po Platformie i tyle. Na pewno mnie nie zachęcił do głosowania na PiS.
  • 170 / 5 / 0
Nieprzeczytany post autor: paker »
najgorsze jest to ze wlasnie ludzie im wieżą i mysla ze wreszcie ich obietnice zostaną spełnione itd te wszystkie huje z moherowej armi umia przekonac ludzi wkoncu jakto sie chwalila kaczka ze 5 milionów ludzi ( frajerów ) zaglosowalo na nich ( dalo sie zrobic w huja)

I jak znowu tak pojdzie to rydzyk bedzie rzadzil cala polska kurwa i znajac ich inteligencje kto wie czy skórwiele nie podniosa kar za narkotyki.
  • 77 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: BartooL »
za samo cpanie byc moze nie ale za dilerke napewno

Może rydzyk zrobi oglolno krajowa zbiorke na nowe alusy :] i wybierze z posrod wszystkich sluchaczy 5 dewot ktore przerucha na kanapie w majbachu ! :P
  • 640 / 7 / 0
Nieprzeczytany post autor: sieka »
BartooL pisze:
za samo cpanie byc moze nie ale za dilerke napewno

Może rydzyk zrobi oglolno krajowa zbiorke na nowe alusy ] i wybierze z posrod wszystkich sluchaczy 5 dewot ktore przerucha na kanapie w majbachu ! :P
Zrobi tak,zeby sie wybielic,ze niby nie woli mlodych chlopcow......ktory facet przy zdrowych zmyslach zostaje ksiedzem??????
"Wszystkie istoty sa wbledzie:Biora za szczescie to,co prowadzi do nieszczescia i rozpaczaja z powodu nieszczescia,ktore nim nie jest"
Życie jest dziełem sztuki
  • 88 / 1 / 0
Wedlug rozmow prowadzonych przez kanabe nastepujace mlodziezówki, koalicje i partie sa:

za dekryminalizacja są:
* Program Koalicji "RAZEM" (Pracownicza Demokracja + Racja + Nowa Lewica + Polska Partia Pracy + prof. Maria Szyszkowska)
* Zieloni 2004 http://www.zieloni2004.pl/
* EuroDemokracja http://www.eurodemokracja.org/

za legalizacją:
* Partia RACJA - http://www.app.org.pl/
* Federacja Młodych Unii Pracy - http://www.fmup.org.pl/
* Młodzi Socjalisci http://www.mlodzisocjalisci.pl/
* Unia Polityki Realnej http://www.upr.org.pl/
* Platforma Jana Korwina-Mikke http://www.pjkm.pl
* Ostra Zieleń http://www.ostrazielen.zieloni2004.pl/
BUCH po ciezkim dniu odprezenie, BUCH w dobry towarzystwie upalenie
  • 170 / 5 / 0
Nieprzeczytany post autor: paker »
zna ktos te partie bo ja osobiscie nie a znajac zaganżowanie w wyborach ludzi za legalizacja to nigdy nikt z nich nie wejdzie do sejmu potrzeba tez zewnetrznego poparcia a wiekszosc ludzi nie chce miec do czynienia z ,,ćpunami"
  • 1736 / 18 / 0
Ostatnio oglądałem proram o homo itp...
Jak słyszałem wypowiedzi takiego grubasa z Zielonych to myślałem że mnie huj strzeli... Przekręcała fakty, stosowała niedomówienia i zachowywała się bardzo niekulturalnie... międzyinnymi jak taka koleiówa mówią z tolerancja.pl czy jakoś tak to wybuchłą śmiechem takim złośiwym...
Moim zdaniem powinni ją za takie wystąpienie publiczne przed milionami widzów wywalić z partii... Ale oni są zadowoleni jeśli beda taka polityke prowadzic to bez kitu ale ja bede załamany...

Zieloni to idioci...

PS: Dla tych ktorzy interesuja sie filozofia ---> zachowywała się jak najgorszy przykłade sofizmatu... ale boje sie ze to ebdzie obrażenie sofistów...

Poprostu prymityw!
Piotrek uczy, Piotrek radzi, Piotrek nigdy Cie nie zdradzi!
  • 42 / / 0
Nieprzeczytany post autor: mous_def »
dla mnie zieloni to nic innego jak banda fanatycznych lewaków, droga do legalize na pewno nie wiedzie przez nich.
poparcia należy szukać wśród partii na wskroś liberalnych, niestety, w polsce mamy tylko budzącą kontrowersje UPR.
Uwaga! Użytkownik mous_def nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 645 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: Fubar »
mous_def pisze:
dla mnie zieloni to nic innego jak banda fanatycznych lewaków
No nie wiem. Ja bez watpienia jestem czymś w rodzaju lewaka ;) . No liberalnym Anarchistą ;P.

To są lewacy w zachodnim stylu - lewica socjal-demokracja.. fuu...
Coś jak Ci dziwni zachodni niby ”anarchiści” : jakieś dziwaczne anarcho-komunizmo-socjaldemokraty. Dziękuje za rządy takich typów [ które i tak nigdy nie nadejdą.. ;P] .. co z tego, że byłoby wolno palić maryche.... Geje i lesbijki cieszyły by się ze związków partnerskich.
Ale poza tym mielibyśmy wszechwładne państwo Policyjne.. Bardzo charakterystyczna cecha wszelakich socjalistów. NIE DZIEKUJE

Ps: jeszcze jedno: kukurydza w puszkach była by nie modyfikowana genetycznie ;P
nvm pisze:
Kwaśniewski przed swoją prezydenturą też obiecał województwo środkowo - pomorskie. Co z tego wyszło sami wiecie, kaczorowi też na pewno nie będzie się chciało.
Zresztą cała ta konferencja pokazała dobitnie jaki Jarek jest. Mnóstwo lania wody, jeżdżenie po Platformie i tyle. Na pewno mnie nie zachęcił do głosowania na PiS.
Wiem o tym. Tyle, że ludzie wierzą w takie zapewnienia. A wybory samorządowe niedługo ;P.
Włókna azbestowe mogą być komplementarne do nici DNA.
ODPOWIEDZ
Posty: 57 • Strona 4 z 6
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Czysta fikcja. Dlaczego MSWiA udaje, że nie ma rąk ubrudzonych wojną z narkotykami?

Klasyczny urzędniczy unik w Polsce opanowano do perfekcji. Gdy obywatele pytają o absurdalne koszty i społeczne dramaty wynikające z obecnej polityki narkotykowej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji (MSWiA) zasłania się procedurami: „Idźcie do Ministerstwa Zdrowia”. Problem w tym, że w rzeczywistości nie lekarze w kitlach, ale policjanci w mundurach zamykają rocznie tysiące ludzi za przysłowiowego grama. Czas wreszcie zacząć o tym rozmawiać.

[img]
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę

Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.

[img]
DMT, meskalina i psylocybina mogły wyewoluować jako narzędzia ekologiczne

Chińscy naukowcy uważają, że naturalne substancje halucynogenne mogły ewoluować przede wszystkim jako narzędzia ekologiczne, pomagające organizmom przetrwać, bronić się i wchodzić w interakcje z innymi gatunkami.