Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala
Achhh ta "Polaczkowa zawiść ,zazdrość zamiast starać się mieć więcej"
A dobre koko ja poznaje tak:
nie znieczula od razu ,zapach mydla (delikatny bardzo),po zajebaniu wydaje sie ,ze wchodzi ale jest to mylne i dopiero po 5-8minutach uswiadamiam sobie jak zakurwiscie sie czuje ,serce nie dudni zbyt mocno (odpowiednie dawki of course), myslenie normalne (nie to co po amf ,10 000 mysli na sekunde), po prostu walisz mija kilka minut i czujesz sie zajebiscie ,jezeli raz trafisz na dobry towar ,pozniej wiesz czy to jest to i za co placisz :)
i wiecie co? To najlepsze koko jakie walilem, a myslalem ze w WAWCE walilem TOP koks.
fakt faktem, 0.6g kosztuje 200zl, ale warto.
gdzie podobno to cena po znajomosci:P ale jaka jest prawda nie wiem- tak czy siak zupelnie inne dzialanie niz koka ktora jadlem przez 2 lata - ta jest jakby taka MOCNA, a zarazem subtelna
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Co dzieje się w mózgu pod wpływem psychodelików? Nowe badanie daje odpowiedzi
Psychodeliki mogą sprawiać, że ludzie doświadczają siebie i świata w uderzający sposób – kształty ulegają przeobrażeniom, dźwięki zniekształceniu, a niekiedy dochodzi nawet do zaniku poczucia własnego „ja”, zjawiska określanego jako „ego death”. Jednak to, co dokładnie dzieje się w mózgu, by wywołać takie wrażenia, wciąż nie jest w pełni zrozumiałe.
Trump podpisuje nakaz przyspieszenia badań nad lekami psychodelicznymi
Trump podpisał w sobotę rozporządzenie wykonawcze mające na celu złagodzenie ograniczeń badawczych dotyczących leków psychodelicznych, takich jak psylocybina i LSD, dążąc do przyspieszenia badań nad ich potencjałem w leczeniu chorób psychicznych.
„Król dopalaczy” poszukiwany listem gończym. NIEOFICJALNIE: Dawid B. przebywa na Zanzibarze
Dawid B., łódzki „król dopalaczy” jest poszukiwany listem gończym. Mimo prawomocnego wyroku z 2023 roku nie spędził ani jednego dnia w więzieniu. Jak udało się nieoficjalnie ustalić reporterce Radia Łódź, mężczyzna obecnie przebywa na Zanzibarze w Tanzanii.
