Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 2872 • Strona 3 z 288
  • 3 / / 0
Witam. Stałem się szczęśliwym posiadaczem kilkudziesięciu 1-gramowych paczek białej substancji, chcę dowiedzieć się co to jest. Ma gorzki smak, po wzięciu na język mikroskopijnej ilości po kilku sekundach ta część języka drętwieje jak podczas pobytu u dentysty. Nie jest to proszek jak amfetamina, lecz tak jak by malutkie opiłki metalu, tylko że białe. małe kryształki. Przy wciąganiu do nosa cholernie piecze (chociaż nie tak jak mef - przynajmniej dla mnie). Gdy wciągnę kreskę wielkości 3/4 zapałki to trzyma mnie około godziny, lepszy humor, naspeedowanie. Porównał bym to do 1/3 mocy MDPV. Chociaż ma w sobie 'to coś' czego MDPV nie ma. Zjazd też krótki, około 4 godzin. (po MDPV bywal dwu dniowy). Drętwienie języka przypomina to po 3,4 DMMC. Zapach porównywalny do amfetaminy (zdechły szczur).

Mam też pewien problem - schowałem wszystkie te paczuszki na noc do ciasnego pudełka a rano okazało się , że towar pożółkł miejscami a paczuszki stały się trochę śliskie, WTF ? Ma to wpływ na działanie?

cena w okolicy - 50zł/g , jednak nazwa unknown. :)
  • 402 / 3 / 0
  • 3490 / 55 / 0
Raczej nie etylo, ten nie jest higroskopijny. I zapach neutralny.
Zrobić coś bez czegoś ale żeby było jak z tym czymś. To by dopiero było coś.

I mean no harm.
Ani To Ani Tamto
  • 16 / / 0
może mało jeszcze znane ale pochądzace z czech MDPV modyfikowane . kiedyś miałem okazje testowac to wygląda jak takie małe kryształki i chyba małą ilośc klepie nie pamiętam bo byłem w ostrym ciągu 4mec metylon MDPV i MDPV mod :D
Uwaga! Użytkownik wuerte nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2428 / 90 / 0
Co mu da nazwa MDPV Modyfikowane ? Przecież te modyfikacje i analogi nie mają nic wspólnego z oryginałem... tam może siedzieć cokolwiek innego :#:
Napisz skąd to masz ? z jakiegoś RC sklepu czy z ulicy ? kurwa jak można kupować coś nie wiedząc co to jest ? :nuts: Opisz dokładniej działanie , wrzuć zdjęcie
Uwaga! Użytkownik Modyfikowany Bigos jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 30 / 2 / 0
Moze alfa-PPP?
  • 1951 / 14 / 0
opis dzialania i wyglad pasuje mi do ethcata.
  • 1167 / 13 / 0
a może jednak to jest 3,4 DMMC? albo jakiś miks z 3,4 DMMC
  • 2428 / 90 / 0
3,4-dmmc nie działa donośnie przynajmniej na mnie , prędzej jakiś mix tylko co po nocy żółcieje ? :-D
Uwaga! Użytkownik Modyfikowany Bigos jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1167 / 13 / 0
działa i to gównianie
ODPOWIEDZ
Posty: 2872 • Strona 3 z 288
Newsy
[img]
Palenie papierosów uszkadza cement. W zębach pozostają trwałe ślady po nałogu

Zęby składają się z trzech zasadniczych warstw: szkliwa, zębiny i cementu. Ten ostatni pokrywa korzeń i budową przypomina kość. Układa się on w charakterystyczne pierścienie, podobne do pierścieni drzew, które rosną z każdym rokiem. Naukowcy z Northumbria University chcieli sprawdzić, czy cement można wykorzystać w medycynie sądowej, na przykład do określania wieku ofiar przestępstw lub katastrof. I odkryli, że palenie papierosów pozostawia w cemencie trwałe ślady.

[img]
Kurier Uber Eats myślał, że wiezie burrito. W środku była marihuana

Wyobraź sobie, że realizujesz zwykłe zamówienie jako kurier. Odbierasz paczkę z jedzeniem i ruszasz w drogę. Nagle czujesz dziwny, bardzo intensywny zapach marihuany. Dokładnie to spotkało kuriera Uber Eats w New Jersey, który zamiast meksykańskiego przysmaku, nieświadomie transportował zioło.

[img]
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?

Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.