Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
Każdy z użytkowników tego ścierwa zdaje sobie sprawę, że jest w tym prochu jeszcze coś. No właśnie, co to jest?
Zastanawiam się z czym dilerzy kopią fetę.
Ostatnio pojawił się naprawdę dobry fuks. Już po małej ilości większość zaczyna latać- tak ja wiem, że wyrażenie "mała ilość" to pojęcie względne, ale tu już pozostawiam wodze waszej wyobraźni. Owy temat, po spróbowaniu na palec jest normalnie gorzki, lecz idzie wyczuć delikatny posmak soli? Po walnięciu w nos w godzinach późno popołudniowych, powiedzmy 18. Do godziny 3/4 nie ma szans usnąć- tak, ja wiem że to też może być pojęcie względne bla bla, bo tolerancja bla bla. Jednak czas stymulacji owego tematu, jest naprawdę długi, potwierdzony opiniami różnych użytkowników. Chwilę, po wciągnięciu nos szczypie maskarycznie, a oczy pokrywają się łzami... Zastanawiam się co może jeszcze być w tym temacie? Na myśl przychodzi mi benzydamina. Posmak soli po ekstrakcji, oraz brak potrzeby snu...
Jak myślicie?
Oraz kontynuując myśl nazwy tematu, co znajduje się w owej amfie? Z tego co słyszałem najczęściej mieszana jest z:
-kofeiną
-Kreatyną
-Tynkiem ze ściany :-D
-Wszystkie możliwe białe tabletki. Apap itp.
-kodeina: Ale to chyba bardziej kokaina?
Peace ;)
Tak jak zauważyłeś do amfetaminy na poziomie produkcji często dodawana jest czysta kofeina, tudzież kreatyna (ta częściej na etapie sprzedaży detalicznej). Niewielu znam takich zjebów którzy by spida mieszali z tynkiem, chociaż nieraz spotkałem się z nieudanymi próbami mieszania spida z jakimiś lekami (typu antybiotyk Duomox - słodkawy), bądź jakimś innym cholerstwem które może mieć słony posmak (cipacz?).
Z opisywanych przez Ciebie efektów towar z którym masz do czynienia i tak nie jest "naprawdę dobry (wg. mnie towar który działa [bez tolerancji] tylko 8-10h może ew. być średni - ale jak sam zauważyłeś - to wszystko to pojęcie względne).
Szczypanie nosa po wciągnięciu to w dużej mierze zasługa źle odparowanego HCl w momencie oczyszczania towaru podczas produkcji.
Nie miałem okazji sprawdzić osobiście co powoduje słony posmak władka gdyż nie spotkałem się z takim nigdy, więc nie wypowiem się w tej kwestii.
Ja uważam tak że trzeba znać swoje możliwości, znać swojego dilera, znać swój towar i swoje możliwości. Jeśli wiesz czego chcesz, możesz to zdobyć razem z wiedzą o tym co masz, jeśli zaś nie wiesz, to święć Panie nad duszą Twoją...
revo pisze: -Kofeiną
-Kreatyną
-Tynkiem ze ściany :-D
-Wszystkie możliwe białe tabletki. Apap itp.
-Kodeina: Ale to chyba bardziej kokaina?
Peace ;)
:)
No longer anymore a Narcotic dream...
Ludzie sami chcą wypełniaczy, bo są tępi i nie zapłacą więcej za czysty towar wolą bełtany 20 % speed bo jest go więcej, nie obchodzi ich że taki coś bardziej szkodzi ma speedować a później ma być zwała. Wiem z doświadczenia . Producent i diler muszą zarobić więc proceder trwa.
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii
Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków
Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni
Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.