Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala
clony w nos - zero efektów.
Zomiren 1mg w nos + 1mg polkniete - pieknie sie zasypialo ale po obudzeniu okazalo sie ze zapomniałam troche swojego życia :P i musialam sie niezle naglowic zeby sobie poprzypominac.
ale niuchnięcie 1 stilnoxu choc to nie benzo w sumie :rolleyes: + lykniecie drugiego - nieziemskie haluny, i poczucie wyobcowania (mile to bylo) a potem słodki realistyczny sen :-D
nie chciałam rozstania przez miłość do ciebie
odkryłam druga twarz ma na imie śmierć
duszy ci nie oddam, w narkomańskim niebie
by kometh
Te afobamy jakieś takie większe teraz są, czy mi się tylko wydaje?
Nie mam jak sprawdzić składu ale ma wrażenie, że po rozwaleniu 1xtabl. na pył jest go więcej niż kiedyś. Ktoś potwierdzi?
Jak ciebie klepie alpra nosem lepiej niż normalnie to gratulejszyn :-D Ja tam wole alpre łykać, a z benzo jedynie klony pod jęzor. Do nosa nadal twierdzę, że to głupota ;-)
Z pewnością drugi raz by się mocno zastanowił (zakładając że by przeżył) czy warto smakować cudzego wora
Logika Valium, a nie LSD: narkotyki, artyści, mieszczaństwo i codzienność do znieczulenia [WYWIAD]
Pacjenci szukają ulgi w bólu. Jak zmienia się podejście do medycznej marihuany w Polsce
Badanie: Brak dowodów na resztkowe efekty marihuany w prowadzeniu pojazdów
Aresztowania za marihuanę w USA – raport FBI zaskakuje liczbami
Mimo postępów w legalizacji, aresztowania za marihuanę w USA nie ustają. Sprawdź, co naprawdę pokazują najnowsze dane FBI.
Dostęp do legalnych sklepów z marihuaną wiąże się ze spadkiem nadmiernego spożycia alkoholu
Nowe, finansowane ze środków federalnych badanie przeprowadzone w stanie Oregon wykazało, że dostęp do legalnych sklepów z marihuaną wiąże się z niższym poziomem nadmiernego spożycia alkoholu, zwłaszcza wśród osób dorosłych w wieku 21–24 lata oraz powyżej 65 roku życia.
Dwóch 15-latków z mefedronem. "Zwrócili uwagę nerwowym zachowaniem"
W ręce policjantów z Mińska Mazowieckiego wpadło dwóch 15-latków, którzy chwilę wcześniej zachowywali się nerwowo. Okazało się, że mieli przy sobie mefedron. O ich losie zadecyduje sąd rodzinny.
