znacie jakieś substancje, które zobotniejają człowieka? bo mam taki problem, że zajebiscie nie chce mi się chodzić do pracy i potrzebuje czegoś co pomoże mi przetrwać te 8 godzin-benzo odpada bo mam za dużą tolerancje. Praca dotyczy układania towarów w tesco ale i tak tego nie lubie. Myślałem o kodeinie, ale to są nocne zmiany i nie wiem czy mnie nie przymuli czasem. Myślałem, żeby pójść tam po paru piwach, ale niestety jeżdże samochodem.
a może jakbym walnął dziś 450 mg thiocodinu to nie było by tak źle? jak myślicie?
nie pisz posta pod postem, tylko edytuj poprzedni post - chsn
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
Badanie ścieków 2025: Marihuana dominuje w europejskich miastach, kokaina i ketamina w górę
Badanie ścieków to dynamicznie rozwijająca się dziedzina nauki. Pozwala ona naukowcom bardzo dokładnie oszacować, jakie narkotyki i w jakich ilościach spożywają mieszkańcy. Najnowsze badanie z 2025 roku miało ogromną skalę. Badacze sprawdzili ścieki w około 115 miastach na terenie Europy.
Kofeina naprawia zaburzenia w pracy mózgu wywołane brakiem snu
Gdy po nieprzespanej nocy nie radzimy sobie z zadaniami wymagającymi myślenia, składamy to na karb zmęczenia. Jednak, jak dowiadujemy się z badań przeprowadzonych na Narodowym Uniwersytecie Singapuru, problemem nie jest zmęczenie, a fakt, że brak snu zaburza funkcjonowanie konkretnych obszarów mózgu odpowiedzialnych za kawę. Naukowcy nie zostawili nas jednak samych sobie z tą wiedzą. Stwierdzili bowiem, że kofeina może przywracać prawidłową pracę neuronów.
Norwegia wśród liderów Europy. Wszystko wyjawiły... dane z kanalizy
Norwegia pozostaje w europejskiej czołówce pod względem używania narkotyków. Najnowsze analizy ścieków pokazują jednocześnie spadek używania konopii w Oslo. Dane wskazują też na rosnące znaczenie innych substancji.