Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 1970 • Strona 10 z 197
  • 915 / 4 / 0
Oczywiście, że tak. Oczywiście, że nie. Przestałbyś się już bawić jednostronnymi sądami.

Bite me.
Uwaga! Użytkownik feydewey nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1098 / 7 / 0
Ale to nie jest miejsce do wyrazania swojego zdania na temat cpania. Nie widzisz tytulu postu? Wiec daruj sobie ten offtop, bo syf robisz w temacie.

Moja odpowiedz powyzej byla dokladnie na tym samym poziomie,ktory sama reprezentujesz, a przynajmniej krotko i na temat.
Giń prostaku.
Ojej, fejdegeju!
Ostatnio zmieniony 23 września 2010 przez moor1992, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 357 / 3 / 0
Zagubiona pisze:
Trzymam się w ty dalej, wiec odpowiedz: Nigdy nie zamierza spróbować czego kolowiek prócz opiatów.
Daj sobie tą furtkę i się nie ograniczaj. Reverse-klin jest czasem dobrą metodą, zmiana perspektyw i punktu widzenia.
A najlepiej - psychodeliki. Mogą odmienić człowieka, jak nie to będzie co najwyżej kolorowo.

Nie no, czuję się jak sęp, który rzuca się na ciekawy temat, jak na padlinę. Dziwne to uczucie, ale też całkiem ciekawe %-D

@Topic
Sam nie wiem, nie ciągnie mnie do opiatów i to bardzo, ale nie chce niczego zakładać.
Uwaga! Użytkownik Cyric nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 5299 / 106 / 0
Dragi, których nie zamierzacie nigdy spróbować

- Odnoszę bardzo dziwne wrażenie, że nie ma takich dragów ;]
Spokój jest najwyższym szczęściem :*) Czanga tak bardzo
  • 2775 / 39 / 0
Można to zrobić łagodniej. Pytanie tylko po co? Gdybyś potrzebowała pomocy to pewnie znalazłabyś ją. Ty jej nie chcesz- płaczesz nad sobą. Forum służy do wymiany opinii. Moor zrobił to bardzo treściwie. Założ bloga i nie rób offtopu
Uwaga! Użytkownik BS nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 77 / 1 / 0
Zagubiona z sadystycznym rozmiłowaniem tapla się w beznadziei. I wcale nie ma ochoty na zmianę.

Swoją drogą chyba nigdy nie tkne proszków dopalaczowych. Nigdy więcej!
  • 2179 / 31 / 0
nie zwale już konia lewą :cool:
  • 386 / 2 / 0
- bieluń
- Wilcze jagody
- heroina
  • 5299 / 106 / 0
Wilcze jagody rozumiem, bielunia też jakoś zrozumiem, ale heroina?
Spokój jest najwyższym szczęściem :*) Czanga tak bardzo
  • 1 / / 0
ja nigdy nie spróbuję heroiny i kokainy, nie mam zamiaru też wracać do DXM.
ODPOWIEDZ
Posty: 1970 • Strona 10 z 197
Artykuły
Newsy
[img]
Cannabis trafia do supermarketów w Niemczech. Netto sprzedaje nasiona marihuany jak zwykłe warzywa

Jeszcze niedawno coś takiego byłoby nie do pomyślenia. W niemieckim supermarkecie obok nasion pomidorów czy bazylii pojawiły się… nasiona cannabis. Popularna sieć Netto rozpoczęła testową sprzedaż produktu, który budzi ogromne zainteresowanie klientów i wywołuje dyskusję o nowych realiach po legalizacji. Wszystko odbywa się jednak zgodnie z obowiązującym prawem, które pozwala dorosłym na domową uprawę konopi. Dla wielu osób to znak, że marihuana w Niemczech powoli staje się zwykłym elementem rynku, a nie tematem tabu.

[img]
Więzienie za 0,11% przekroczenia?

Wolne Konopie włączają się do sprawy jako strona społeczna w sprawie pana Andrzeja.

[img]
Ekspert: szkodliwość kawy jest mitem

Kawa, do niedawna uważana za używkę, w świetle najnowszych badań wykazuje liczne korzyści zdrowotne: obniża ryzyko nadciśnienia tętniczego, chorób serca i kamicy nerkowej, wspiera zdrowie wątroby i naczyń, zmniejsza stan zapalny oraz ryzyko zgonu. Warunkiem jest, aby pić ją w sposób regularny i umiarkowany - podkreśla lek. Stanisław Surma.