Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 39 • Strona 1 z 4
  • 30 / 1 / 0
więc mam "znajomego", który... :-D

substancja - działanie:
lsd - 2 kartony: lekkie zamiany wizualne
dxm - 2 paczki: tylko się czerwony zrobił
benzydamina - 2 saszetki: nic
kodeina - lekkie działanie wyczuwalne do godziny
benzodiazepiny (diazepam, alprazolam, bromazepam) - po 2 sztuki: raczej nic
2c-e - 30mg: lekkie zmiany wizualne
metkat - działanie godzinę, potem zjazd całą noc

coś co jako tako działa, czyli środki "wziewne":
-salvia x10, x20
-thc
-mieszanki ziołowe (tutaj można by odpowiedzieć komuś kto pyta "po co ktoś truje się dopalaczami" - otoż: tylko one potrafią wypierdolić z butów i wysłać na inny świat :-D )

Tutaj były informacje wstępne... chciałbym zacząć taką małą dyskusję na temat: czy znacie takich "terminatorów" i jakieś warte opowieści do podzielenia się? :) długa ćpają? tylko niektóre środki czy wszystko po prostu w większych dawkach? czy może po paru próbach dali sobie po prostu spokój, mówiąc "widocznie to nie dla mnie"?

Zaznaczam, że nie chodzi o NABYTĄ tolerancję ale WRODZONĄ.
Uwaga! Użytkownik fuleren nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1951 / 15 / 0
Nieprzeczytany post autor: 69plateau »
ja mam taka dziwną tolerancję na wszelakie spidy. 2g kofeiny - miałem tylko sraczkę. fhuj kota - ciśnienie skoczyło. 0,3g feta - problemy z zaśnięciem. ale żeby się naćpać czy mieć euforię to nigdy mi się nie udało. i jeszcze na benzydaminę mam odporność, po 6 saszetach czuję się jak inni po 2-3.
Uwaga! Użytkownik 69plateau jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3854 / 316 / 0
Nieprzeczytany post autor: Procent »
2 saszety benzy również mnie nie robią. Metkat próbowałem tylko raz, chujowa pseudoefkowa stymulacja. W sumie winy słabego działania, szukałbym w prawdopodobnie w złej reakcji, wynikającej z braku doświadczenia.
Diazepam bez tolerki, w ilości 15-20 mg nie zrobił mnie prawie wcale.
Uwaga! Użytkownik Procent jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 488 / 7 / 0
Nieprzeczytany post autor: pan jozek »
Mam znajomego, który żarł wiele razy kodę i nie działa na niego w ogóle.
Trzeźwość to jeden z alternatywnych stanów świadomości.
  • 20 / / 0
Nieprzeczytany post autor: wielkieYO »
ja tez jestem jednym z tych na ktorych koda nie dziala... wileokrotnie wrzucalem thio, a znaczne zwiekszenie dawki zaowocowalo jedynie spawem :wall: :wall:
Wciskam ci z obu stron w uszy orientalne ostrza
Obserwując jak mózg z krwią wypływa przez nozdrza
  • 488 / 7 / 0
Nieprzeczytany post autor: pan jozek »
[quote="wielkieYO"]
ja tez jestem jednym z tych na ktorych koda nie dziala... wileokrotnie wrzucalem thio, a znaczne zwiekszenie dawki zaowocowalo jedynie spawem ]spróbuj z dipherganem. jedna-dwie tableteczki wcześniej i w chuj wzmacnia. na mnie działała bardzo słabo. jak weszła z dipherganem to aż mi się nogi zgięły.
Ostatnio zmieniony 04 stycznia 2010 przez pan jozek, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzeźwość to jeden z alternatywnych stanów świadomości.
  • 30 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: fuleren »
cieszą mnie odpowiedzi ale jak moglibyście: piszcie co się dzieje z takimi osobami teraz :) głównie czy bioroą więcej niż inni i "w towarzystwie" u niego to już norma, że "trzeba mu więcej", czy wręcz przeciwnie czyli coś w stylu "może i większych dawkach działa ale też i bardziej psuje, więc nie ma sensu..."
Uwaga! Użytkownik fuleren nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 438 / 14 / 0
Nieprzeczytany post autor: kwik763 »
Moja dziewucha:

- feta, ja niecałe pół, ona tyle samo, ja wyjebany że aż mi się trochę łapy trzęsły, ona czuła tylko trochę takie coś w środku ciała (wiecie o co chodzi)
- diazepam - co prawda mała dawka ale mi się trochę czasu fajnie miękko szło i było miło, ona nic - dawka ta sama
- 2c-b - dawka ta sama - ja mocno naćpany a jej było "tak inaczej, fajnie"
- pigułka ze SmartSzopu E-Bomb, zjedzone po jednej, ja o wiele mocniej od niej

Kodeina, jazz i mieszanki działają na nią ok. Chyba tyle.
777 - nowy, lepszy Szatan.

Czemu MDMA jest tak trudno dostępne? Przecież zarobiliby na tym kupę kasy...
  • 30 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: fuleren »
zastanawiam się też jak duży wpływ może mieć tutaj samowkręta
jednocześnie jest to chyba najmniej obiektywny element układanki :*)
przy niektórych środkach typu: "mam mało - musi być zajebiście", później "o jaaaaak fajnie, jest super" a ktoś to jest bardziej hmm realistą(?) powie "skoro mam mniej to i słabiej zadziała" albo "nie ma cudów, wyluzuj nic się jeszcze nie dzieje"; ale czynniki biologiczne też muszą mieć jakąś rolę (stąd temat) zwłaszcza to po dxm widać, jak słyszy się ze jest po 15 tabl. już kosmos i w ogóle...
Uwaga! Użytkownik fuleren nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 58 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Trantigne »
Mam znajomego, ktory potrafi wpierdolic sztuke bardzo dobrej jakosciowo fety i isc spac. Ja po takiej dawce takiego materialu bym latal po scianach przez 24h. I nie ze typ ma tolerke, na niego to dziala w druga strone.
Uwaga! Użytkownik Trantigne nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 39 • Strona 1 z 4
Artykuły
Newsy
[img]
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia

Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.

[img]
Niebezpieczny proceder na lotniskach. Tak działają przemytnicy narkotyków

Przestępcy znaleźli nowy sposób na przemyt narkotyków, wykorzystując do tego dane nieświadomych pasażerów samolotów. Proceder polegający na podmianie zawieszek bagażowych z nazwiskami klientów linii lotniczych ujawniły kanadyjskie media. O ustaleniach kanadyjskiej stacji CTV News pisze też amerykański serwis podróżniczy Travel + Leisure.

[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.