Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 112 • Strona 1 z 12
  • 32 / / 0
kazdy znas aco-lotniarzy pewnie nie lubi czekac na moment aż zacznie się ten wspaniały lot więc zapraszam do wymiany spostrzeżeń na temat jak owy moment przyspieszyć. ja osobiście stosuje mj ,dwa szkiełka na nie długo przed aplikacja umilają :-D i skracają mi czas oczekiwania . czekam na wasze poglądy ;)
Ostatnio zmieniony 21 października 2009 przez psychodelikus, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik psychodelikus nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 320 / 5 / 0
Nieprzeczytany post autor: Bizon »
popijanie tabsów tigerem. i chuja śmiertelnego wbijam w serce
Wszystko, co napisałem to święta prawda. Jestem zdrowy na ciele i umyśle.
  • 37 / / 0
Nieprzeczytany post autor: cherrybomb »
no tez czesto popijam tigerem, to moim zdaniem lekko wzmacnia
i zawsze mam lepszą faze jak jestem zrelaksowana, odprezona:)
  • 1474 / 15 / 0
Nieprzeczytany post autor: Qlim »
Tigerem?? Jak już to lepiej Red Bullem...
Ja zawsze gdy popijam piwem to szybciej mnie łapie.
A najlepsze piwko jak dla mnie do popijania do Red's Sun :cheesy:
Uwaga! Użytkownik Qlim jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 25 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: Fioletowy »
Tiger albo sok porzeczkowy, a teraz leci herbatka :P
Uwaga! Użytkownik Fioletowy nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 466 / 4 / 0
Nieprzeczytany post autor: Cpunek00 »
Rozkruszasz tabletki na miał i robisz bombki z chusteczek i pakujesz, Albo jak masz kabsułki to w kapsułki i po niecałej godzinie juz pizdeczka. I gożkiego smaku niema.
Uwaga! Użytkownik Cpunek00 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 32 / / 0
Nieprzeczytany post autor: psychodelikus »
wsumie dobry pomysł z bombkami tyle ze troche z tym pierdolenia :mellow:
Uwaga! Użytkownik psychodelikus nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 80 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: islandur »
Cola Cola ;-)
nie o różach nie o bradkach
  • 1931 / 316 / 0
Nieprzeczytany post autor: GG Allin »
szybko łykasz to szybko wchodzi ;)
Uwaga! Użytkownik GG Allin nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2777 / 36 / 0
Nieprzeczytany post autor: hennessy »
Combo pusty żołądek+napój gazowany+wrzucanie metodą "na raz" jeszcze nigdy mnie nie zawiodło - pierwsze efekty odczuwalne po 20 minutach.
ODPOWIEDZ
Posty: 112 • Strona 1 z 12
Artykuły
Newsy
[img]
Nastolatki z województwa łódzkiego najrzadziej w Polsce sięgają po używki

Nastolatki z województwa łódzkiego rzadziej, niż ich rówieśnicy w innych częściach Polski, sięgają po alkohol i narkotyki. Wynika to z najnowszych badań przeprowadzonych na zlecenie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. Wyniki zaprezentowano w Międzynarodowym Dniu Zapobiegania Narkomanii.

[img]
Marynarka wojenna Salwadoru skonfiskowała ponad 6 ton kokainy

Prezydent Salwadoru, Nayib Bukele, ogłosił w piątek przejęcie 6,3 tony kokainy i aresztowanie 17 podejrzanych handlarzy narkotyków podczas czterech „bezprecedensowych” operacji marynarki wojennej kraju na Oceanie Spokojnym.

[img]
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?

Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.