Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
Witam
Niedawno zacząłem swoją przygodę z substancjami psychoaktywnymi(dxm, kodeina tramal).
Kodeiny używałem 3 razy: 150, 150 i 300mg w odstępach 3 tyg. Nie jestem jednak zadowolony. Brak szczęścia czy euforii. Moje problemy nadal siedziały w głowie. Gdy puściłem smutną piosenkę, aż płakać się chciało :(
Mogłem jednak zauważyć efekty fizyczne: Ciepło, lekkość, senność.
Tramal testowałem 2razy 300mg Retard w odstępie 1,5mies. Za pierwszym razem było okropnie: smutek, senność, potężne otępienie i przyćpanie. Mama pytała nawet co ćpałem(powiedziałem Pan Tadeusz:) ). Mowa była dziwna, i to otępienie.
Za drugim razem na szczęscie nie było otępienia. Wystąpiło spowolnienie myśli, ruchów, senność, cisza i spokój. Brak radości czy euforii(na tym mi zależy).
Dodam że biorę sporo leków: Zolafren, Rispolept Consta, Acuppro, Undestor, Lametta. Pierwsze dwa są na schizofrenie, 3 na nadcisnienie, 4 i 5 hormonalny. Licze na waszą pomoc :)
wiek: 19
wzrost: 175
waga 98 kg (masa mięsniowa, nie tłuszcz)
iiisǝʎ ʞɔnɟ
http://SDPower.tk
wiec nie klepala ale na nuuroleptykach bupra dziala nie ma eufori opiatowej ale dzialanie jest co innego na anty depresantach to blok i huj
iiisǝʎ ʞɔnɟ
http://SDPower.tk
no1 pisze: doxepin nie blokuje tego receptora co gotrampek tryka wiec spoko
niec moze zubozyc jazde jednak
nie total blok
wiec odstawcie depresanty albo ssri i inne gowna
Na pewno nikt mi nie powie, że nie blokuje Tramalu. Jakby nie blokował, to 1350mg w jeden dzień by mnie potelepało jak 230V, a nie poczułem NIC, natomiast po odstawieniu Doxepinu 450mg trampka było tym, czego od niego oczekiwałem - może minimalnie ciężkie.
iiisǝʎ ʞɔnɟ
http://SDPower.tk
ciekaw jak rozwiazuje sie ta kwestje w paliatywie
leczac bol i depresje za razem
dowiem sie i opublikuje wyniki
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/b/bb61574e-2913-4179-b420-9c959fc21642/ket.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250706%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250706T184602Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=dfe39918fce9d2e6385e629ff071834b544ca64d9fdd744d1f97fa96372d369b)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/aptekadyzurna.jpg)
Rewolucja w receptach na opioidy przyniosła skutek? Przepisy miały uderzyć w receptomaty
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/germancannaclubs.jpg)
Niemiecki ekspert: trudno dostrzec w legalizacji konopi cokolwiek pozytywnego
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/edna.jpg)
DNA w powietrzu. Wykrywają tak narkotyki i patogeny
Przełomowe badanie naukowców z Uniwersytetu Florydy wykazało, że środowiskowe DNA (eDNA) zasysane prosto z powietrza może dostarczyć szczegółowych informacji o otaczającym nas świecie. Od identyfikacji zagrożonych gatunków i śledzenia ludzkich patogenów, po wykrywanie alergenów i nielegalnych substancji.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/uber-eats.jpg)
Kurier Uber Eats myślał, że wiezie burrito. W środku była marihuana
Wyobraź sobie, że realizujesz zwykłe zamówienie jako kurier. Odbierasz paczkę z jedzeniem i ruszasz w drogę. Nagle czujesz dziwny, bardzo intensywny zapach marihuany. Dokładnie to spotkało kuriera Uber Eats w New Jersey, który zamiast meksykańskiego przysmaku, nieświadomie transportował zioło.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mozgnastolatka.png)
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?
Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.