Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 75 • Strona 1 z 8
  • 97 / 3 / 0
:)
Jak w temacie
Jakie znacie sposoby lub przyczyny po których faza mj lub np mieszanek ziołowych szybko sie psuje.
Mój klasyczny przypadek to gdy zajaram złapie faze i przypomne se że nie mam żadnych szlugów.
Wtedy zamiast napawać sie fazą szukam nerwowo szlugów w obawie że mi faza umknie, a gdy je już znajde lub zakupie to jest PO FAZIE :P:P
a jak jest z wami
Uwaga! Użytkownik Lechu44 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 34 / / 0
Nieprzeczytany post autor: szymixx »
dziwne.. nie ogarnalem tematu tak do konca ale jakos nie mam tak zeby mi sie psula faza czy cos.. a napewno juz nie z przyczyna takiej ze szlugow nie mam no kurwa.. tak w szczerze mowiac ogarniczam palenie na 'fazie' jakos nie jest mi to zbyt potrzebne w tym stanie bo sam w sobie jest ciekawy i nie widze potrzebny palenia , chociaż i tak pale ..

hmm a tak to mysle ze zepsucie fazy powodowane jest złym samopoczuciem albo tym bardziej złym towarzystwem pare razy mi sie zdarzylo ze ludzie z ktorymi siedzialem np. pierwszy raz (znajomi znajomych) krzywili mnie poprostu.. albo oni sami powiedzmy ze niechcacy..
szymix_
  • 749 / 5 / 0
Nieprzeczytany post autor: korkorio »
szymixx pisze:
dziwne.. nie ogarnalem tematu tak do konca ale jakos nie mam tak zeby mi sie psula faza czy cos.. a napewno juz nie z przyczyna takiej ze szlugow nie mam no kurwa.. tak w szczerze mowiac ogarniczam palenie na 'fazie' jakos nie jest mi to zbyt potrzebne w tym stanie bo sam w sobie jest ciekawy i nie widze potrzebny palenia , chociaż i tak pale ..

...
Palenie po paleniu jest dobre.
Ja potrafię dniami nie palić, a zapale i już mi się chce palić.
I'm broken.
  • 96 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Massta »
-czekolada po jaraniu ( maxymalne zbicie ), ogolnie cukry...

-przylapanie.. np. jarasz w pokoju jest juz wasa.. pochwili ktos wchodzi po schodach i puka w twoje drzwi, a ty nie masz pojecia kto to jest.

-prysznic tez wsumie zbija ;D
  • 374 / 5 / 0
Nieprzeczytany post autor: kildeis »
Dokładnie. Prysznic zbija w chuj fazę, ale nie powiem jest przyjemny :) Inna sprawa to adrenalina. Moment trzeźwiejesz ;-)
Wyśniłem sobie ten świat tak długo myśląc o nim, zupełnie po nic, tak dla siebie by się bronić...
  • 30 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Parvati »
Podobnie jak z prysznicem jest z seksem. Zbija, ale niewielka strata w porownaniu z tym co mozna doznac - ja przynajmniej 3xrazy intensywniej odczuwam wtedy dotyk. No, tyle tylko ze po fakcie juz zazwyczaj faza sie stabilizuje i spokojnie schodzi
“Whether drugs lead to illumination or degradation depends on the spirit in which one takes them.”
  • 749 / 5 / 0
Nieprzeczytany post autor: korkorio »
Bo po prostu z biegiem czasu faza naturalnie schodzi. Nie?
Z psychodelikami tak to już jest. Wejście jest najlepsze. Potem wszystko się stabilizuje. Po seksie też. ;-)
I'm broken.
  • 474 / 10 / 0
Nieprzeczytany post autor: burek123 »
sie najeść słodkości albo dobra _________________ i fazy ni ma. tylko pytanie po huja palic skoro potem faze psuć ? ?
Maisssterrr qrwy
  • 369 / 4 / 0
mi zawsze zabija faze jak ktos pierdoli od rzeczy i probuje mi wkrecac niestworzone historie. Mam w swoim gronie taka jedna co jak sie ujara to skacze, brechta sie z niczego, pierdoli od rzeczy a to wszystko posypane chujowym tekstem
" NIE ZAMULAJ HHAHHAHAHA". kompletnie mi to psuje jakakolwiek chec do dalszych rozkmin czy uciechy z haju.
[color=#FF4000][b]ॐ मणि पद्मे हूँ[/b][/color]

one love
ODPOWIEDZ
Posty: 75 • Strona 1 z 8
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski

Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.

[img]
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków

Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.

[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.