Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 117 • Strona 11 z 12
  • 352 / 97 / 0
Nieprzeczytany post autor: TenTyp »
zastanawiam sie jakby nazywano męza pani, która zostałaby prezydentem usa. Pierwszy Gentelman, Pierwszy sir?
Zwierzęta i ludzie może nie są podobni
Ale w jednej sprawie są na pewno zgodni
Że trzeba mieć miejsce w którym można się rozjebać
Ostro zabalować a później wszystko sprzedać
  • 145 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Redeemer666 »
pierwszy kutas
  • 565 / 7 / 0
Nieprzeczytany post autor: FreeOfMe »
hmm, zal?
Ostatnio zalapalem taka rozkmine (nawet gdzies ja zapisalem xD):
Gdybysmy tyle nie gdybali, moze lepiej rozkminialibysmy rzeczywistosc otaczajaca nasz umysl. Miliony procesow dziejace sie w naszym mozgu moga zostac zaklocone przez jedno "gdyby" pojawiajace sie w myslach. Dlaczego? To bardzo proste.
Przyjmijmy, ze nasz mozg jest zlozony z labiryntu drog jednokierunkowych. Mysli plynace swobodnie "jezdza" ta droga i docieraja do momentu, w ktorym zostana wypuszczone, badz nie. Gdyby nie znaczy tak, napewno, moze ani nic takiego, czyli nie jest mysla, ktora plynie swobodnie, bo takie mysli szybko docieraja do wyjscia, a "gdyby" rozkminia sie i rozkminia. Skoro "gdyby" jest mysla niepewna, to jego wyjscie jest gdzie indziej. Biorac pod uwage fakt, ze drogi sa jednokierunkowe, a wszystkie mysli wychodza z jednego punktu, w labiryncie "gdyby" musialoby sie cofac, przez to, ze gdybac mozemy do konca zycia, czyli zaklocaloby przekaz innych mysli, doprowadzajac je do zderzenia ze soba, a co za tym idzie, kraksy myslowej i polaczenia mysli z "gdyby". Pytanie na ktora mysl trafi gdybanie i co sie stanie w polaczeniu z ta mysla? Jedno jest pewne, mysl z "gdyby", nie bedzie tak jak bez "gdyby".
Feel free. Of me.
  • 9 / / 0
Nieprzeczytany post autor: roy4 »
ja ostatnio miałem taką rozkmine:
wszystko jest odbre cyklicznie
nawet w waleniu muszą byc przerwy im dłuższe tym lepiej dlatego najlepiej robic jak najwięcej różnych rzeczy i korzystac z życia jak sie da
ale cyklicznie
bo cykl jest ważny

miałem też inne ale to juz inna histeria
jakis ciula mnie zabanował i nie odbanowuje bo jest cwelisko
  • 118 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: seb123 »
[quote="roy4"]
ja ostatnio miałem taką rozkmine]

xD to co wymysliłes to jest cudowne... xD tak jak by cykle pokazaywał nam ze mozna wszystkiego ale robić przerwy !!

ojj po dzisijeszym dniu moze coś wymysle i tu napisze xDD
zycie ma sens...czasami...


banany na twarzy żadnych warzyw jeśli cos nas parzy to piaseczek na plazy
banany na twarzy żadnych warzyw chce widzieć jak w oczkach szczęście sie żarzy
  • 88 / / 0
Nieprzeczytany post autor: d&b »
ja z ziomami wkrecalismy se co by bylo jakby tak czlowiek mial odpowiedni kombinezon i osprzet by przedostac sie przez calą ziemie, przez jadro ziemii na druga strone planety. I jest taka dziura z jednego konca do drugiego i sobie tam wskakuje i tak leci w chuj czasu i jak wylatuje z drugiej strony? bo wszedl nogami to by musial nimi wyjsc ale to jakos dziwnie %-D wkrecalismy se tez o grawitacji wewnatrz ziemi zeby zatrzymal sie w miejscu i nie mogl nic zrobic :D
Żyje z dnia na dzień, o wierzycielach nie pamiętam
Popalam amsterdam, a ty weź się nie wkręcaj

WYŻSZA SZKOŁA ROBIENIA HAŁASU
  • 565 / 7 / 0
Nieprzeczytany post autor: FreeOfMe »
a ja przed chwila mialem taka:
Polaczenia alkoholu z THC nie da sie tak nazwac, bo kazda baka jest inna i inaczej dziala.

Ala, ale mnie zmiazdzylo, klade sie spac z ill nino - alibi of tyrans. PEACE!
Feel free. Of me.
  • 543 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: fajka »
Bociany są prawdziwymi Polakami, bo są białe na górze i czerwone na dole. Jak latają do ciepłych krajów to do Monako, albo do Indonezji i tam chodzą na głowach. Tylko pozostaje jedna zagadka: czym jest ta czarna opaska na ramieniu?
1-2-fuck off, drop out, never trust a fucking hippie
And for that matter don't trust anyone.
Quit school, don't work, livin' out the music de punk.
If I could do it so could anyone.
  • 88 / / 0
Nieprzeczytany post autor: d&b »
czyzby jakies sfastyki?
Żyje z dnia na dzień, o wierzycielach nie pamiętam
Popalam amsterdam, a ty weź się nie wkręcaj

WYŻSZA SZKOŁA ROBIENIA HAŁASU
  • 145 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Redeemer666 »
SiNy pisze:
a ja przed chwila mialem taka:
Polaczenia alkoholu z THC nie da sie tak nazwac, bo kazda baka jest inna i inaczej dziala.

Ala, ale mnie zmiazdzylo, klade sie spac z ill nino - alibi of tyrans. PEACE!
co ty pierdolisz?
ODPOWIEDZ
Posty: 117 • Strona 11 z 12
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Palenie papierosów uszkadza cement. W zębach pozostają trwałe ślady po nałogu

Zęby składają się z trzech zasadniczych warstw: szkliwa, zębiny i cementu. Ten ostatni pokrywa korzeń i budową przypomina kość. Układa się on w charakterystyczne pierścienie, podobne do pierścieni drzew, które rosną z każdym rokiem. Naukowcy z Northumbria University chcieli sprawdzić, czy cement można wykorzystać w medycynie sądowej, na przykład do określania wieku ofiar przestępstw lub katastrof. I odkryli, że palenie papierosów pozostawia w cemencie trwałe ślady.

[img]
Bochnia. Policja ujęła dilerów narkotyków. W garażach przy KN-2 urządzili „biuro” i magazyn

Małopolscy policjanci zlikwidowali „przedsiębiorstwo” zajmujące się handlem narkotykami. Wynajmowane garaże przy jednej z ulic w Bochni spełniały rolę biura oraz magazynu ze środkami odurzającymi. Zabezpieczono duże ilości środków odurzających oraz zatrzymano 4 osoby.

[img]
Kurier Uber Eats myślał, że wiezie burrito. W środku była marihuana

Wyobraź sobie, że realizujesz zwykłe zamówienie jako kurier. Odbierasz paczkę z jedzeniem i ruszasz w drogę. Nagle czujesz dziwny, bardzo intensywny zapach marihuany. Dokładnie to spotkało kuriera Uber Eats w New Jersey, który zamiast meksykańskiego przysmaku, nieświadomie transportował zioło.