a telefonow pare tak zalatwilem, ale przez ludzi nie substancje. substancje sa przewidywalne.
ludzie bywaja jednak bardziej wkurwiajacy
Więc pytanie do was, czy to po prostu taki sort i działanie może się tak różnić w zależności od konkretnych sortów? Czy może jednak ta mirtazapina mi zniosła serotonine? Wydaje mi się, że tak mała dawka brana raz na jakiś czas nie powinna, jednak pamiętam jak pierwszy raz próbowałem MDMA które dostałem od dobrego kumpla za free, dostałem od niego chyba 160mg kryształków, wrzuciłem do ryja wszystko na raz i zapiłem, kompletnie zapominając o tym, że dzień wcześniej brałem JEDNORAZOWO trazodon na sen. Po godzinie poczułem tylko lekki przypływ energii, który utrzymywał się może z minute, a potem kompletnie nic. Nic nie poczułem. A może to co dostaje to nie jest 3cmc tylko np. jakiś nep? Wątpie, bo wygląda jak 3CMC, pachnie jak 3CMC i rozpierdala nos jak 3CMC. Poza tym spójrzcie sobie na policyjne statystyki policji, coś koło 80-90% zatrzymawynego przez nich "kryształu" to właśnie 3CMC. Jedyna różnica "organoleptyczna" między tym sortem a pierwszymi dwoma to to, że poprzednie kamienie były twarde w chuj, a ten bez problemu pokruszyłem jeszcze w woreczku za pomocą tego etui na słuchawki bezprzewodowe.
No jestem ciekaw co tam mi podpowiecie xD
ahhh schodzi ostatni lajn, do tego dil ostatnio jak napisałem mu, że 1 to ma być 1 i zweryfikuje na wadze dał mi 1 nawet z małym hakiem, a teraz nie napisałem tak, myślę coś mało tego, wracam do domu wrzucam na wagę a tam 0.880 xD
Tak po prostu działają ketony... Pochodne mefedronu. To raczej jak piszesz jest jakieś 3cmc albo mefedron. Nie ma szans że to jakiś nep jak sugerujesz gdybys walnął łajna 180mg nepa to by Cię wypierdolilo w przestworza i serce oraz ciśnienie by szalało.
Zadbaj o BHP - poza tym co słusznie zalecił kolega wyżej pamiętaj o oczyszczaniu nosa te 5-15 minut po wciągnięciu w zależności od dawki i tego jak się wchłania. Kup sobie wodę morską w buteleczce z atomizerem i psikaj w klimpę. Jak się skończy to możesz sobie samemu zrobić wodny roztwór soli o stężeniu 0,9%, ale zwróc uwagę, żeby buteleczka była zakręcana, a nie jednorazówka.
Warto też kupić sobie coś na przyśpieszenie regeneracji np. maść Rinopanteina albo Nollix.
A mianowicie po sporej przerwie - jakieś 9 miesięcy od ostatniego zabalowałem porządnie i zjadłem jakieś 2.5 gieta 3cmc.
Na drugi dzień wszystko okej, czułem się jak nowy ale za chuja nie mogłem nic przeczytać ani napisać. Wszystkie litery na laptopie i telefonie mi jakby falowały i zmieniały kształty? Dziwne uczucie, myślałem już że się zaciąłem ale minęło.
Ale to raczej w trakcie działania a nie dzień po.
Grunt że wróciło do normy. Kiedyś po DXM next day miałem better, hd vision, lekko powiększone źrenice. Efekt mijał po dobie razem z oddziaływaniem na przekazniki\ wydaleniem metabolitów
"Rutyna to rzecz zgubna "
27 maja 2026tosieniedzieje pisze: Wczoraj miałem dziwny objaw który zdarzył mi się pierwszy raz.
A mianowicie po sporej przerwie - jakieś 9 miesięcy od ostatniego zabalowałem porządnie i zjadłem jakieś 2.5 gieta 3cmc.
Na drugi dzień wszystko okej, czułem się jak nowy ale za chuja nie mogłem nic przeczytać ani napisać. Wszystkie litery na laptopie i telefonie mi jakby falowały i zmieniały kształty? Dziwne uczucie, myślałem już że się zaciąłem ale minęło.
27 maja 2026tosieniedzieje pisze: Wczoraj miałem dziwny objaw który zdarzył mi się pierwszy raz.
A mianowicie po sporej przerwie - jakieś 9 miesięcy od ostatniego zabalowałem porządnie i zjadłem jakieś 2.5 gieta 3cmc.
Na drugi dzień wszystko okej, czułem się jak nowy ale za chuja nie mogłem nic przeczytać ani napisać. Wszystkie litery na laptopie i telefonie mi jakby falowały i zmieniały kształty? Dziwne uczucie, myślałem już że się zaciąłem ale minęło.
No jest jeszcze inna opcja, ale Ci wróżyć nie chcę ;) hehe
Musiał byś sobie zrobić tomografię głowy.
Przyjmij to z lajtem, i nie przeginaj po prostu z dawkowaniem oraz łącznym zużyciem towaru podczas imprezy bez napoju i snu.
Chlory potrafią naprawdę dobrze odwodnić.
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę
Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych
Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.
Ucieczka zakończona w jeziorze
Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.
