Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala
05 stycznia 2026szczurrafalek777 pisze: Wie ktoś może jak sprawdzić/ocenić czystość ketaminy ? + jeżeli będzie jakoś zanieczyszczona to ją przeczyścić.
17 czerwca 2020DeiRow pisze: Jak to jest z ultra empatycznymi osobami co K zażywają? W sensie o potencjał uzależniający.
Ja przykładowo nie czuję parcia na dorzutę, chyba ,że wcześniej tak zaplanowałem. A z kolei moja koleżanka (mega mocno czuje emocje innych i jej się udzielają) po pierwszym kontakcie z Panią K w dawce do dziurawienia, gdy już otrząsneła chciała tylko więcej i mówi, że w życiu nie doznała czegoś tak przełomowego dla niej (wsm sie nie dziwie).
Koniec końców odradziłem jej, powiedziałem jak jest z tolerką i że nie opłaca się i, a nóż nos tryśnie krwawym glutem przy obiadku z rodzinką. Trochę pogadała, ale git i że nie może się doczekać nexta. Tylko tu poddaję pod wątpliwość tego "nexta", bo nie wiedziałem, że tak można zareagować na ten dziwny, psychodelicznie dysocjujący specyfik. Ocb?
https://licencjanacud.wordpress.com/201 ... nych-dusz/
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
Trochę poczytałem o ketaminie i jej działaniu antydepresyjnym, nie chce się upierdolić i doprowadzić do derealizacji czy depersonalizacji...
Cpunski staż mam niechlubnie ogromny aczkolwiek w dyso jestem laikiem...
Ile przyjebac sniffem tej Kety żeby poczuć się lepiej ale się nie zajebac.
Z góry dzięki za odpowiedź.
Przyjemnie, też dopiero pierwszy raz wtedy
Ladowalem
Ile na pierwszy raz i który izomer lepiej s czy r?
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Narkofabryka w dawnej stadninie
Funkcjonariusze CBŚP i SG zlikwidowali w województwie śląskim nielegalne laboratorium narkotyków syntetycznych. Podczas realizacji zatrzymano na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, a także zabezpieczono ponad 44 kilogramy gotowego narkotyku Alfa-PVP o czarnorynkowej wartości szacowanej na 3,5 mln zł oraz tysiące litrów substancji wykorzystywanych do jego produkcji.
Rekiny na „bombie”. Przechodzą pozytywnie testy na narkotyki i kofeinę
Rekiny pod wpływem kokainy? To brzmi jak przepis na absurdalny horror. Niestety, to nasza ziemska rzeczywistość. U drapieżnych ryb żyjących w rajskich wodach Bahamów wykryto obecność narkotyków, leków i kofeiny. To nie oznacza jednak, że rekiny zmieniły styl życia na „imprezowy” – to my zmuszamy je do udziału w niebezpiecznym eksperymencie chemicznym.
Zasłonili alkohol na stacjach paliw. Testy zakończone, Orlen nie dołączył
Sposób prezentacji alkoholu w sklepach ma realny wpływ na sprzedaż - wnioski z pilotażu prowadzonego na przełomie stycznia i lutego na trzech stacjach benzynowych w Polsce są jednoznaczne. Do inicjatywy nie dołączył Orlen, który ma swoje stanowisko w tej sprawie. Podobnie jak sieć sklepów z alkoholem Duży Ben.
