Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala
Co w razie BT tak swoją drogą? Czy 2-3 piwa pomogą czy raczej 2mg klona wrzucać?
Dlatego ja trzymam grzyby w całej postaci, a dopiero przed użyciem odważam ile trzeba I taką ilość mielę.
Poza tym, dla mnie mielenie to nie tylko uśrednianie mocy - bardziej skupiam się na minimalizowaniu problemów gastrycznych. Żute czasami dawały efekt "stania na żołądku". Mielone? Nigdy.
16 listopada 2025yoshi420 pisze: Co w razie BT tak swoją drogą? Czy 2-3 piwa pomogą czy raczej 2mg klona wrzucać?
16 listopada 2025psylator pisze:Lepiej klonazepam. Ale bierz tylko, gdy będzie naprawdę źle. Nie nastawiaj się, że przerywasz tripa od razu, gdy zrobi się trochę nieprzyjemnie. Prawie każde doświadczenie psychodeliczne ma w sobie jakieś - przynajmniej małe - negatywne elementy. Bad trip jest nieodłącznie wpisany w psychodelię i trzeba się z tym pogodzić. Jeśli zawsze będziesz przerywać, nie nauczysz się zażywania psychodelików.16 listopada 2025yoshi420 pisze: Co w razie BT tak swoją drogą? Czy 2-3 piwa pomogą czy raczej 2mg klona wrzucać?
Bt-py to nie zdarzyło się najgorszego gasić benzo lol (wiadomo czasem są ale krótko trwają ok 15 min, zaczynają się ok 10min po wejściu)
Mam 1 tab klona2mg zachomikowana na te okazje ale celem jest full experience.
Fuzja /D5
16 listopada 2025psylator pisze:Lepiej klonazepam. Ale bierz tylko, gdy będzie naprawdę źle. Nie nastawiaj się, że przerywasz tripa od razu, gdy zrobi się trochę nieprzyjemnie. Prawie każde doświadczenie psychodeliczne ma w sobie jakieś - przynajmniej małe - negatywne elementy. Bad trip jest nieodłącznie wpisany w psychodelię i trzeba się z tym pogodzić. Jeśli zawsze będziesz przerywać, nie nauczysz się zażywania psychodelików.16 listopada 2025yoshi420 pisze: Co w razie BT tak swoją drogą? Czy 2-3 piwa pomogą czy raczej 2mg klona wrzucać?
Bt-py to nie zdarzyło się najgorszego gasić benzo lol (wiadomo czasem są ale krótko trwają ok 15 min, zaczynają się ok 10min po wejściu)
Mam 1 tab klona2mg zachomikowana na te okazje ale celem jest full experience.
Dzieki wszystkim za porady mega pomogliście. Kumpela nawet kitów nie odebrała jeszcze (to jej inicjatywna w sumie ale zakupowa razem nie będziemy przyjmować na pewno bo ona z mężem zawistnikiem a sama zielona w temacie zresztą). A już wiem na prawdę sporo myślę że temp będę miał stabilne 21-22 stCi liczę że ok 28-29dni będzie do ścinki max.
Kita (auto) ustawie na półce przysłonięte biurkiem ok 2m od okna - tam myślę najlepiej bo okno jest i światło wpada ale kit będzie zacieniony i pod kątem że nie będzie się opalać na słońcu
16 listopada 2025yoshi420 pisze: Czy wgl na dawce max 1.5g może być jakiś straszny bt?
Paradoksalnie czasem małe dawki też mogą stać się przyczyną bad tripa, bo wtedy szybciej wyczerpuje się efekt euforyczny i łatwiej o znudzenie, które też może sprawić, że źle się poczujesz. Pod koniec tripa kończy się wpływ na nastrój, efekty wizualne też prawie znikają, a ty wciąż jesteś nietrzeźwy i nie wiesz, co ze sobą zrobić, bo zasnąć też się nie da. Wywołuje to frustrację, która też może rodzić bad tripy. Ale to nie znaczy, że polecam większą dawkę. Trzymaj się planu.
Istnieją 4 rodzaje bad tripów na psychodelikach:
1) wywołany body loadem - kiedy wkręcasz sobie, że Twoje zdrowie jest zagrożone lub po prostu cierpisz z powodu negatywnych efektów fizycznych substancji
2) w trakcie szczytu działania psychodelków - kiedy silne działanie psychodelików Cię przytłacza
3) w trakcie trzeźwienia - kiedy wyczerpała się euforia i chcesz już być trzeźwy, ale jeszcze nie jesteś
4) wywołany przyczynami zewnętrznymi - zwykle innymi ludźmi, na przykład obcymi osobami lub kłótnią z bliską osobą
Na każdą z tych sytuacji musisz się przygotować. Wbrew pozorom, typ 3 może być nawet częstszy niż typ 2. Dlatego warto zaplanować sobie czas trzeźwienia, przygotować na przykład jakiś film do oglądania i dobre jedzenie. Pamiętaj, że jeśli czegoś dobrze nie zaplanujesz i nie przygotujesz przed tripem, to w trakcie na pewno tego nie zrobisz, bo zdolności do podejmowania inicjatyw po grzybach mogą być bardzo niskie.
Też nie nastawiaj się na jakieś silne efekty przy takiej dawce, bo możesz się rozczarować.
Ważę mało (ok. 65kg) i z tego co wyczytałem na forach dawka 1.5g powinna być spoko - wyraźnie ale nie za mocno.
16 listopada 2025yoshi420 pisze: nie chciałbym znaleźć się w stanie, w którym mogę drzwi wyjściowe pomylić z framugą okienną. Nie chciałbym niezdrowych wizji/koszmarów z halucynacji
Tylko jeśli masz skłonności do psychoz, mogą być problemy. Nie bierz, jeśli w Twojej rodzinie były przypadki schizofrenii lub choroby afektywnej dwubiegunowej. Nie bierz, jeśli masz skłonności psychotyczne lub lękowe.
16 listopada 2025yoshi420 pisze: Dodatkowo, nie chciałbym za mocnej "egzystencjonalnej" fazy wyłącznie analizującej moje działania/decyzje (bt filozoficzny)
W razie dalszych pytań z chęcią pomogę.
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
Funkcjonariusze zagarnęli ponad 60 kg narkotyków
Ponad 60 kg narkotyków - marihuany, kokainy i haszyszu, a także przedmioty przypominające broń, amunicję i ponad 16 tysięcy sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzowych, nie trafi na rynek. To efekt intensywnej pracy policjantów z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego, dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, których wspierali funkcjonariusze KAS i CBŚP. Śledztwo w sprawie wewnątrzwspólnotowego obrotu narkotykami nadzorowane jest przez Prokuraturę Okręgową w Rzeszowie. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych substancji to ponad 3 miliony złotych.
Holandia: Marihuana zastąpiła kokainę w liczbie przejęć
Holandia była kiedyś uważana za europejskie centrum konopi, jednak w ubiegłym roku port w Rotterdamie został nagle zalany zagraniczną marihuaną. Jednocześnie liczba przechwyceń kokainy w porcie znacząco spadła. Według dziennika AD handel konopiami okazuje się dla przestępczego półświatka niemal tak samo dochodowy jak kokaina, ale przy znacznie mniejszym ryzyku.
CBŚP zlikwidowało kolejne laboratorium narkotyków. Zabezpieczono narkotyki o wartości ponad 28 mln
Funkcjonariusze CBŚP, przy wsparciu policjantów z KPP w Śremie, zlikwidowali na terenie powiatu śremskiego nielegalne laboratorium klofedronu. Zatrzymano dwóch podejrzanych i zabezpieczono znaczne ilości niebezpiecznych substancji.
