Podejście do narkotyków w innych krajach.
ODPOWIEDZ
Posty: 684 • Strona 67 z 69
  • 838 / 476 / 0
Ma ktos koksik/browna/kete w Monachium?;))))
Panie Boże jeśli teraz nie umre nigdy nie przypierdole krechy.
  • 99 / 12 / 0
potrzebuje ketonow w dortmundzie, moge tez podbic gdzies w okolice
Uwaga! Użytkownik psotka123 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 99 / 12 / 0
pomoge z nepem 4cmc 3cmc 4mmc meta i innymi smakolykami 🤙🤙🤙
Uwaga! Użytkownik psotka123 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 62 / 7 / 0
Potrzebuje krisa, okolice Lipska
  • 62 / 7 / 0
24 lipca 2025psotka123 pisze:
pomoge z nepem 4cmc 3cmc 4mmc meta i innymi smakolykami 🤙🤙🤙
Pm byku
  • 1 / / 0
Cześć wszystkim, jestem teraz w Hannover i potrzebuje pilnie ogarnąć sobie amph. Z góry dziękuję za pomoc :)
  • 593 / 82 / 0
Szukam opio w Hamburgu, pw jesli ktos jest w stanie pomoc z oxy DHC hel %-D
Jestem dość trudny.
  • 1 / / 0
Cześć, Brema XTC, Kris, ktoś pomoże?
  • 1 / / 0
Ktoś coś heilbronn okolice?
  • 6 / 1 / 0
Pomoglby ktos ogarnac MDMA/ketony w okolicy Dortmundu? telegram: @anahort
ODPOWIEDZ
Posty: 684 • Strona 67 z 69
Artykuły
Newsy
[img]
Wolne Konopie: Dlaczego składamy wniosek o informację publiczną do KPP w Piszu?

Polska Policja posługuje się hasłem „Pomagamy i chronimy”. To zobowiązanie wobec każdego obywatela, niezależnie od jego poglądów na prawo dotyczące marihuany. Niestety, wydarzenia ostatnich dni na oficjalnym profilu Komendy Powiatowej Policji w Piszu pokazują, że dla niektórych funkcjonariuszy to hasło jest jedynie pustym sloganem.

[img]
Używanie marihuany zwiększa ryzyko wystąpienia chorób psychicznych u młodzieży

Używanie marihuany przez nastolatki i młodych dorosłych ma związek z wyższym ryzykiem wystąpienia u nich chorób psychicznych, zwłaszcza psychozy i choroby afektywnej dwubiegunowej – wynika z badania, które publikuje czasopismo „JAMA Health Forum”.

[img]
Marihuana wpływa na chorych odwrotnie niż na zdrowych. Jest nadzieja na nową terapię?

Używanie konopi indyjskich wiąże się z łagodniejszymi objawami choroby afektywnej dwubiegunowej (ChAD) – wynika z badań opublikowanych na łamach „Translational Psychiatry”. Okazuje się, że na osoby z ChAD konopie mogą wpływać odwrotnie niż na osoby zdrowe. Autorzy badań przestrzegają jednak przed wyciąganiem zbyt daleko idących wniosków (czyli na przykład przez zalecaniem chorym stosowania konopi). Mimo to w ich ocenie uzyskane wyniki powinny stanowić przyczynek do dalszych, zakrojonych na szerszą skalę, analiz.