Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.
ODPOWIEDZ
Posty: 211 • Strona 21 z 22
  • 2013 / 84 / 0
Słuchajta czytajta. Jakieś kiep na dupalowym forum mnie wkręca że da sie to wapować. Kurwa od kiedy x-xmc da sie vapować. A pewny jest jak policja. Pomóżcie zweryfikować te spierdolone info.
The mind is the most dangerous weapon alive
Spin doctors operate behind enemy lines
Mind control, something you could potentially buy
The new holy war has arrived, you ready to DIE?
  • 4954 / 867 / 0
Nie da się na 99%. Pewnie to co dostał jest czyms innym stąd się zapiera...
  • 9456 / 1854 / 2
13 sierpnia 2024p4g4y0zzz(X) pisze:
Słuchajta czytajta. Jakieś kiep na dupalowym forum mnie wkręca że da sie to wapować. Kurwa od kiedy x-xmc da sie vapować. A pewny jest jak policja. Pomóżcie zweryfikować te spierdolone info.
Fluorowce do vapo ? Bezsensu.
Wchodzić i głosować
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
  • 4954 / 867 / 0
Gdyby było to możliwe to zęby pewnie niszczyło by dużo szybciej niż metamfetamina...
  • 51 / 1 / 0
Testował ktoś ostatnio? Warte uwagi?
  • 974 / 179 / 0
@ZemstaKlefedronu ja testowałem i dla mnie to taki lajtowy stim który nie powoduje bałaganu we łbie jak cmc'ki.Jak ktoś lubi mózgotrzeby to mu nie przypadnie do gustu
  • 51 / 1 / 0
@tajemniczy25 a jak wypada na tle 4mmc? Daje jakaś namiastkę eufo i speeda?
  • 177 / 26 / 0
Pojawiło się u pewnego vendora. Będę wdzięczny za opinie w porównaniu do innych ketonów 3 podstawionych typu 3mmc czy 3cmc. Chodzi o sort od forumowego vendora. Pozdrawiam.
Przedstawienie musi trwać.
  • 9 / / 0
Działa to na sero, czy tylko noradrenalina + dopamina? Jak tak to jak mocno?
  • 37 / 1 / 0
Kto testował ostatnio od bolka? Jak podbija libido?
ODPOWIEDZ
Posty: 211 • Strona 21 z 22
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
W sieci prowadził "sklep" z narkotykami

Prowadził "sklep" na jednym z komunikatorów internetowych. Przyjmował zamówienia na narkotyki, które następnie dostarczał w wybrane miejsca, przekazując kupującym współrzędne geograficzne. Wykorzystywał również firmy kurierskie, co umożliwiało bezkontaktową dostawę narkotyków.

[img]
Ponad 20% młodych dorosłych sięga po marihuanę lub alkohol, by zasnąć – badania z USA

Problemy ze snem to coraz powszechniejsze wyzwanie wśród młodych dorosłych. Jak pokazują najnowsze dane z badania opublikowanego w „JAMA Pediatrics”, ponad 20% osób w wieku 19–30 lat w USA sięga po marihuanę lub alkohol, aby ułatwić sobie zasypianie. Naukowcy z Instytutu Badań Społecznych Uniwersytetu Michigan podkreślają, że choć takie substancje mogą przynosić krótkoterminową ulgę, w dłuższej perspektywie mogą nasilać problemy ze snem i zwiększać ryzyko uzależnień.

[img]
Aresztowania za marihuanę w USA – raport FBI zaskakuje liczbami

Mimo postępów w legalizacji, aresztowania za marihuanę w USA nie ustają. Sprawdź, co naprawdę pokazują najnowsze dane FBI.