Pij eter, będziesz wielki
30 kwietnia 2025Czoug pisze: jprdl kto normalny wali takie mixy i później ma wielkie zdziwienie… ja tam bym mu wąsy domalował czarnym flamastrem![]()
Ja już pomijam walenie U-47700 I.M. I.V. czy S.C.
To były czasy strupów w nosie i krwi w nosie a teraz co, krzywa przegroda czy ja wiem od czego. Może od bycia nieprzytomnym po RC benzo, nie wiem czy sam sobie to zepsułem fizycznie czy przez substancję.
Ile mamy tutaj czekać na dobudzenie się tego znajomego?
Nie powtarzajcie tego w domu. Jak kolega wasz ma coś takiego to serio dmuchajcie na zimno i dzwońcie po pomoc, a nie piszcie jak ja na forum. Again, składam kurwa skruchę.
Pozderki
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Od daru bogów do codziennej ucieczki. Co antropologia mówi o naszym związku z alkoholem
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok
Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.
Operacja „Kryształ”
Czyli „ogólnopolskie uderzenie w przestępczość narkotykową wykorzystującą przesyłki kurierskie i pocztowe”.
Psylocybina i medytacja w jednym badaniu klinicznym
USC uruchamia pierwszy w swojej historii kliniczny eksperyment z psylocybiną. Badanie finansowane przez agencję ARPA-H sprawdzi, czy ośmiotygodniowy trening uważności wzmacnia efekty terapii psylocybinowej u zdrowych dorosłych – i co to może oznaczać dla przyszłości psychiatrii.