Z-drugs – substancje wykazujące powinowactwo do receptora benzodiazepinowego, nie dzielące jednak podobieństwa strukturalnego z benzodiazepinami. Przykłady to zolpidem, lub zopiklon.
ODPOWIEDZ
Posty: 572 • Strona 56 z 58
  • 407 / 41 / 0
Mozna to walic iv?
  • 271 / 84 / 2
@kacpergx wszystkie substancje można walić iv. wymogiem jest odpowiednie przygotowanie tejże substancji tzn. brak jakiś wypełniaczy w tym co chcesz pukać itp. poza tym biodostepność zopiklonu jest wysoka (75%-80%) więc niszczenie sobie żył i pierdolenie się z przygotowaniem roztworu nadającego się do iv jest co najmniej głupie.

11:39 Ricsson[257]: w ogóle
11:39 Ricsson[257]: uwierzyłem w boga, w cuda
11:39 Ricsson[257]: miałem 6 piw
11:39 Ricsson[257]: wypiłem 6 piw
11:39 Ricsson[257]: otwieram rano plecak
11:40 Ricsson[257]: mam 3 piwa
neurogroove.info - zarzuć trip raportem
  • 1076 / 318 / 5
wszystkie substancje można walić iv.
Stanowczo zaprzeczam aby wszystkie substancje można było wlaić iv. Zdecydowanej większości nie warto nie warto a i niemałej części nie wolny (tz. że można się wyjątkowo boleśnie pożegnać z tym padołem podając iv. serdecznie pozdrawiam wszystkich którzy próbowali GBL, pregabalinę czy DXM podać sobie dożylnie.
I to jest moja prawda i moja relacja zdania z rzeczywistością, której nikt mi nie odbierze. I wierzę w słońce, bo ono zawsze jest i nikt mi go nie odbierze. "Żona kocha, warto żyć!"
"Do mniejszych dawek trzeba dorosnąć"
  • 42 / 3 / 0
Sniff 20 mg nic nie dalo, tylko gdzieś na skraju widoku :/ zostanę chyba przy klasycznym korzystaniu na bezsenność
Dobry ćpun, podobnie jak saper, myli się tylko raz.
  • 1076 / 318 / 5
@quovadisdomine33 zapewne wchłoneło Ci się to co spłynęło do żołądka. Jedyne inne podanie nis p.o. (per oral, czyli doustnie) jakie może mieć sene to podjęzykowo/podpoliczkowo. Mi tak szybciej i trochę inaczej wchodzi. Ale sniff to zawsze było rozczarowanie i ilekroć próbowałem tak zawsze utwierdziałem się w przekonaniu, że to bez sensu i marnowaniu substancji.
I to jest moja prawda i moja relacja zdania z rzeczywistością, której nikt mi nie odbierze. I wierzę w słońce, bo ono zawsze jest i nikt mi go nie odbierze. "Żona kocha, warto żyć!"
"Do mniejszych dawek trzeba dorosnąć"
  • 5 / / 0
Ta sustancja mocno przypomina bzd tylko z samym efektem nasennym do tego dla mnie nie do przeżycia jest gorzki smak, który utrzymuje sie nawet po obudzeniu przez pare godzin.
  • 88 / 2 / 0
Kochani moi, pilnie potrzebuję pomocy.

Nie mam już benzo, a jestem w czasie modyfikacji leków i mam potężne lęki. Wystarczalo 0,5 mg alpry i było ok, funkcjonowałam świetnie. Teraz lekarz nie chciał wystawić ponownie, a od internisty udało mi się wyżebrać zopiklon.

Lek ratował mnie wiele razy w kwestii snu, ale teraz chciałabym wykorzystać jego potencjał przeciwlękowy/rozluźnieniajacy. Otóż chce brać przed pracą 0,5 lub 0,25 i do tego kawa. Ale - sprawdziłam i nie zadziałało. Byłam rozleniwiona i marzyłam żeby iść spać. Może ktoś mógłby znaleźć jakiś inny sposób oprócz kawy?
  • 2302 / 399 / 0
Poranny trening, bieganie, fitness
Uwaga! Użytkownik mietowy3 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 88 / 2 / 0
Eeee, mam wziąć zopiklon i poćwiczyć przed pracą? I to zniweluje senność?
  • 1528 / 394 / 13
jak lek o działaniu nasennym można brać do pracy na zniwelowanie senności jprdl %-D nie róbcie z logiki kurwy
16 października 2023Stteetart pisze:
"mam wyjebane na wszystkich i pierdole też Famasa".
ODPOWIEDZ
Posty: 572 • Strona 56 z 58
Artykuły
Newsy
[img]
Niebezpieczny proceder na lotniskach. Tak działają przemytnicy narkotyków

Przestępcy znaleźli nowy sposób na przemyt narkotyków, wykorzystując do tego dane nieświadomych pasażerów samolotów. Proceder polegający na podmianie zawieszek bagażowych z nazwiskami klientów linii lotniczych ujawniły kanadyjskie media. O ustaleniach kanadyjskiej stacji CTV News pisze też amerykański serwis podróżniczy Travel + Leisure.

[img]
ONZ alarmuje: rekordowa liczba osób zażywa narkotyki

Światowy Raport ONZ o narkotykach pokazuje, że konsumpcja narkotyków na świecie osiągnęła najwyższy poziom w historii dostępnych pomiarów. UNODC ostrzega, że coraz większym zagrożeniem stają się syntetyczne opioidy, w tym fentanyle i nitazeny, a liczba nowych substancji psychoaktywnych stale rośnie. Eksperci podkreślają, że rozwój rynku narkotykowego zwiększa ryzyko dla zdrowia publicznego i utrudnia skuteczne leczenie osób uzależnionych.

[img]
Psylocybina i medytacja w jednym badaniu klinicznym

USC uruchamia pierwszy w swojej historii kliniczny eksperyment z psylocybiną. Badanie finansowane przez agencję ARPA-H sprawdzi, czy ośmiotygodniowy trening uważności wzmacnia efekty terapii psylocybinowej u zdrowych dorosłych – i co to może oznaczać dla przyszłości psychiatrii.