4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 7953 • Strona 750 z 796
  • 16 / 1 / 0
Czy odstawiałeś paroksetyne stopniowo, 10mg co tydzień w dół. Czy zrobiles cold turkey? Stopniowe zejscie z 60mg na 10mg w 6 tygodni powinno pozwolić po 2 tygodniach od odstawki odczuć pełnie efektów.
Nie pozostaje Ci nic innego jak poczekać jeszcze z 2 tygodnie.
  • 5348 / 972 / 0
Byl tutaj uzytkownik ktory rok po odstawieniu wenflaksyny nie ma efektow z zarzucenia dragow . To są nieczeste przypadki ale cos jest na rzeczy
Te leki ssri/snri gmyraja w neuroprzekaznikach i rozne efekty dlugotrwale moga wywolywac
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 191 / 9 / 0
02 lutego 2025Klefedron1234 pisze:
Czy odstawiałeś paroksetyne stopniowo, 10mg co tydzień w dół. Czy zrobiles cold turkey? Stopniowe zejscie z 60mg na 10mg w 6 tygodni powinno pozwolić po 2 tygodniach od odstawki odczuć pełnie efektów.
Nie pozostaje Ci nic innego jak poczekać jeszcze z 2 tygodnie.
Cold turkey. Wenla się ładuje miesiące i jak już się załaduje to podejrzewam że efekt całkowitej czystości też trwa co najmniej drugie tyle. Moja matka to bierze co okres zimowy. ja sam miałem przygodę z wenlą. Osobiście uważam że przepisywanie wenli dla ludzi ze skrajną depresją i nerwicę lękową taką jaką mam (gdzie już byłem dwa razy hospitalizowany z tej przyczyny ja czy moja matka nie dodając do tego żadnych leków stabilizujący nastrój jest ciężko popierdolone) Lek który daje jakieś efekty po 3 miesiącach ale to już inny temat. Chce zrobić dzisiaj IV z mefa i biorąc pod uwagę to co opisałem wcześniej dawka 200mg będzie git. Zaznaczam że jestem wilki 140kg
  • 191 / 9 / 0
02 lutego 2025Klefedron1234 pisze:
Czy odstawiałeś paroksetyne stopniowo, 10mg co tydzień w dół. Czy zrobiles cold turkey? Stopniowe zejscie z 60mg na 10mg w 6 tygodni powinno pozwolić po 2 tygodniach od odstawki odczuć pełnie efektów.
Nie pozostaje Ci nic innego jak poczekać jeszcze z 2 tygodnie.
Cold turkey. Wenla się ładuje miesiące i jak już się załaduje to podejrzewam że efekt całkowitej czystości też trwa co najmniej drugie tyle. Moja matka to bierze co okres zimowy. ja sam miałem przygodę z wenlą. Osobiście uważam że przepisywanie wenli dla ludzi ze skrajną depresją i nerwicę lękową taką jaką mam (gdzie już byłem dwa razy hospitalizowany z tej przyczyny ja czy moja matka nie dodając do tego żadnych leków stabilizujący nastrój jest ciężko popierdolone) Lek który daje jakieś efekty po 3 miesiącach ale to już inny temat. Chce zrobić dzisiaj IV z mefa i biorąc pod uwagę to co opisałem wcześniej dawka 200mg będzie git. Zaznaczam że jestem wilki 140kg
  • 191 / 9 / 0
Podałem te 250 iv i w końcu co poszło, Więc nie wiem oc co w tym chodzi
  • 8 / 1 / 0
Ile max dni, w ciągu, odczuwacie jeszcze efekty mefedronu? U mnie to max 3-4 dni.
  • 1768 / 598 / 0
Spróbowałem tego mefa z sampli i powiem, że jestem w chuj zawiedziony. Brałem w życiu co się da, 4-CMC i 3-MMC uznałem za najmniej chujowe, to też byłem ciekaw mefedronu. Dwa miechy bez stymulantów i 99% czasu trzeźwo, kurwa ile to się nie naczytałem jakie to cudo, jaka euforia, jak odmienne od reszty kryształów a nawet publikacji naukowych jakoby w odróżnieniu od zamienników nie był aż tak neurotoksyczny... I co? I chuj, jak z każdym b-k pierwsza kreska spoko, następne 9 to już tylko napięcie mięśni i złe samopoczucie. Co prawda bez akcji z sercem i bez kosmicznego zjazdu, ale nadal to było gówno. A mówię to dlatego, że na tym zejściu już po 2h od ostatniej kreski było na tyle ciężko, że zarzuciłem pigułe MDMA od tego samego vendora. Efekt był taki, że się pławilem w rozkoszy i ekstazie, a 5 min pod wpływem tego było wspanialsze niż cała faza po mefie razem wzięta. Nie wiem, może mam osobniczy organizm, może coś w mózgu zjebane, ale za nic mnie te kryształy nie ruszają. Kiedyś po pół roku ćpania trafiłem na 3-MMC w Holandii. Dziś, trzy lata później, nic tego nie osiąga, a nawet ten mistyczny magiczny unikatowy czysty mefedron po dwumiesięcznej abstynencji jest chuja wart. Resztę sampli od tego vendora oceniam na 9-10/10 no po prostu jest kosmos. Ale ciężko mi uwierzyć że dostałem to samo, co inni tak zachwalali jak nie wiem co... Oczywiście o nic nie posądzam, prędzej to ja mam styki przepalone, ale no ten wielki mit 4-MMC dla mnie umarł raz na dobrze i jestem z tego faktu zadowolony. Wolę sobie raz na kwartał zapodać dwie piguły i się rozpierdolić, niż wmawiać sobie, że jakiś bieda-keton mi da nie wiadomo co, a w praktyce to jest fajnie tylko po pierwszej kresce i to tylko pierwsze 5 minut
  • 1768 / 598 / 0
31 stycznia 2025sufferingisinternal pisze:
@GalMefedronim viagra,tylko nie przesadź bo tez podnosi ciśnienie jeśli jednak nie chcesz faszerowac sie lekami to możesz sprobować sok z arbuza lub cynk. Pamietaj tez zeby po mefieniu sie dobrze nawodnic i zjesc cos pozadnego o snie nie wspomne,nawet godzinka zrobi robote ewentualnie przed zblizeniem mozesz sobie sprobow zwalic :)
Sildenafil ciśnienia nie podnosi i fajnie byłoby jakby Hyperreal przestał ten mit powielać. Dzięki, z fartem.
  • 271 / 84 / 2
sildenafil nawet obniża ciśnienie. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/11992853/
Sildenafil spowodował średnie obniżenie SBP o 6,0 mm Hg, DBP o 4,5 mm Hg oraz średniego ciśnienia tętniczego o 5,3 mm Hg
Obniżenia te były statystycznie istotne (P < 0.01)
22,7% mężczyzn z nadciśnieniem i 3,7% mężczyzn normotensyjnych doświadczyło spadku SBP o 20 mm Hg lub więcej.
Dla DBP wyniki wyniosły odpowiednio 9,1% i 3,7%.
Te redukcje nie były związane z żadnymi objawami hipotensyjnymi, a wszyscy uczestnicy dobrze tolerowali sildenafil.

11:39 Ricsson[257]: w ogóle
11:39 Ricsson[257]: uwierzyłem w boga, w cuda
11:39 Ricsson[257]: miałem 6 piw
11:39 Ricsson[257]: wypiłem 6 piw
11:39 Ricsson[257]: otwieram rano plecak
11:40 Ricsson[257]: mam 3 piwa
neurogroove.info - zarzuć trip raportem
  • 701 / 318 / 0
Mam nadzieje, że już nigdy nie zakupicie prawdziwego mefedronu. Życzę wam tego z całego serca. W swoim 38 letnim życiu, mefa brałem 3 razy. Całe szczęście że tylko 3 razy. Mam kolegę który po raz pierwszy brał to ze mną. "Wystrzeliło nas z butów w kosmos !". To było niesamowite !. Miałem do czynienia wcześniej na długo z wit A oraz z koko... ale tzw. król dopalaczy mef był nowością. Mnie się udało testować go 3 razy... Dziękuję Panu Bogu że ani razu więcej. Kolega mój popłynął na długo... prawie 2 lata codziennie już.. zabija go ten syf. On nie jest sobą. Zmienił się strasznie. Ja wybrałem życie, ale można się wjebać od pierwszego razu. Kolega, tak samo jak ja... zawsze był raczej niedoceniany od strony rówieśników, poniżany, zawsze depresja nam towarzyszyła oraz stany lękowe. Jakimś cudem uciekłem od tych osób które to miały przy sobie. Dzisiaj dziękuję Panu Bogu za tą "Wolność". Mam co prawda inne problemy obecnie tj. szukam świadków wypadku, walczę o sprawiedliwość, nie ćpam i nie mam zamiaru ćpać. Mieszkam w stolicy... najbardziej jest mi szkoda tych młodych dziewczyn.. wręcz dzieci.. po 16-18 lat które ćpają mefedron, król dopalaczy.... niszczą sobie życie... choć wydaje im się W Tym Momencie.. że złapali Pana Jezusa za nogi... A całe to cierpienie, ból, awantury z rodzicami.. to wszystko niestety przed tymi młodymi osobami. Płakać się chcę ale zrobić nic z tym nie mogę.
Bóg rozdaje karty.. diabeł je miesza...
ODPOWIEDZ
Posty: 7953 • Strona 750 z 796
Artykuły
Newsy
[img]
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści

W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.

[img]
Kofeina może pomóc w diagnozowaniu Alzheimera. Nawet umiarkowana dawka może mieć wpływ

Kofeina może wpływać nie tylko na koncentrację i poziom energii, ale także na wyniki badań neurologicznych. Włoscy naukowcy wykazali, że dawka odpowiadająca około dwóm filiżankom kawy wyraźnie zmienia sposób, w jaki mózg tłumi sygnały odpowiedzialne za ruch. Odkrycie może mieć znaczenie dla przyszłej diagnostyki choroby Alzheimera i innych zaburzeń neurodegeneracyjnych.

[img]
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia

Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.