Jestem ciekaw jak działa marihuana z tymi ziołami:
-Kanna
-damiana
-Serdecznik
-Męczennica/Pasiflora
-Kocimiętka
-Tarczyca
Napiszcie z czym mixowaliscie z tych ziół i czy z jednym ziołem z tej listy czy z kilkoma i napiszcie jakie były efekty, możecie pisać też inne zioła z którymi mixowaliście mj.
Nie spodziewam się co prawda jakichś rewelacji ale jestem ciekaw czy jakiś mix może chociaż równać się z mocą czystej marihuany.
Ciekawi mnie to bo czytałem o jakichś synergiach pomiędzy tymi ziołami i marihuaną ale nie wiem dokładnie jakie są efekty.
16 listopada 2024Patrykpatyk pisze: @Kratos1 Może to nie zioła, ale spróbuj miks THC z dawkami 150-240mg DXM, napewno nie będziesz zawiedziony, zioło wzmocnione, i sam profil fazy dużo bardziej rozrywkowy, DXM działa na serotonine także przy takich dawkach mniejsze ryzyko bad tripa niz z samym paleniem normalnie
Z ciekawości zapytam jak bardzo uzależnia DXM?
Wiem że DXM można kupić w aptece tak jak kodeinę ale o kodeinie wiem że bardzo szybko uzależnia ale nie wiem jak jest z DXM.
-mięta cytrynowa
-chmiel
-rumianek
-tytoń
-szałwia
-herbata czarna/zielona
-mięta pieprzowa
-kwiaty lipy
-liście dębu
-pokrzywa
-majeranek/bazylia/oregano
Nie zalecamy niczego i nie namawiamy do jakichkolwiek zachowań.
Każdy wie jaki ma cel i jakimi środkami zmierza do jego realizacji.
Rób co chcesz, ale tylko wtedy gdy wiesz po co to robisz.
I czy oprócz smaku zmieniało to coś w działaniu?
17 listopada 2024Bingb0ng pisze: Podobno mix z rumiankiem w waporyzatorze daje super optymistyczną piękną fazkę, póki co mam przerwę od wapo, ale jak powrócę dam znać jak to wygląda w moim odczuciu.
17 listopada 2024Kratos1 pisze: @Apsik71 dzięki za odpowiedź i mam do Ciebie pytanie czy któryś z tych dobrych mixów był podobny mocą do czystejoprócz mixu z tytoniem?
I czy oprócz smaku zmieniało to coś w działaniu?
-mięta cytrynowa (suszone liście): działanie oczyszczające drogi oddechowe, orzeźwiające, odprężające, wyostrzające doznania smakowe/zapachowe,
-chmiel (suszone szyszki): działanie uspokajające, relaksujące, pobudzające apetyt, ułatwiające zasypianie,
-rumianek (suszone płatki kwiatów): działanie uspokajające, relaksujące, rozluźniające, wyciszające,
-tytoń (w postaci tabaki, zapomniałem dopisać, choć to już w sumie gotowy mix): działanie odprężające, orzeźwiające, oczyszczające i udrażniające drogi oddechowe,
-szałwia biała (suszone liście, w połączeniu z płatkami róż naprawdę sztos): działanie redukujące stres, odprężające, wyciszające, właściwości rozkurczowe i przeciwzapalne.
Podsumowując, istnieje naprawdę wiele ciekawszych i mniej szkodliwych alternatyw dla klasycznych skrętów z tytexem, po których chyba każdego nie palącego papierosów użytkownika zawsze napierdala głowa po dłuższej posiadówie z kumplami. Sam bym się chętnie dowiedział jakie ziółka mogą podbić działanie mj bez znaczącej ingerencji w efekty konopne. Ciekawe też czy istnieje podział na roślinki które podbijają/osłabiają działanie z podziałem na genotyp stricte indica/sativa.
Nie zalecamy niczego i nie namawiamy do jakichkolwiek zachowań.
Każdy wie jaki ma cel i jakimi środkami zmierza do jego realizacji.
Rób co chcesz, ale tylko wtedy gdy wiesz po co to robisz.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/7/7c51be4b-db2b-4b88-856a-d504bb44b736/3cmctabletki.png?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250621%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250621T232102Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=5d1c7f241f5232d837580af120818c2ccc8160a8b3591282ab71553d072c2162)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cannaheart.jpg)
Marihuana zwiększa ryzyko rozwoju chorób serca
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zrzut.jpg)
Biały popiół vs. czarny popiół: Prawda o wskaźnikach jakości konopi
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/cc22dd5c-fa77-42fe-ac89-129b384de5c9.jpg)
Setki kilogramów narkotyków w gaśnicach i kołach zapasowych. Osiem osób przed sądem
Prokurator Prokuratury Regionalnej w Gdańsku skierował do Sądu Okręgowego w Gdańsku akt oskarżenia przeciwko ośmiorgu osobom, oskarżonym o udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się międzynarodowym obrotem marihuaną i kokainą oraz praniem pieniędzy. Aktem oskarżenia objęto siedmiu mężczyzn i jedną kobietę.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/wkbezdech.png)
Medyczna marihuana kontra bezdech senny
Według danych opublikowanych przez badaczy z Minnesota Office of Cannabis Management, 40 proc. pacjentów z obturacyjnym bezdechem sennym (OSA) uczestniczących w stanowym programie medycznej marihuany doświadczyło znaczącej i trwałej poprawy jakości snu po rozpoczęciu terapii konopiami.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mjheart2.jpg)
Jak marihuana niszczy serce
Na Uniwersytecie Kalifornijskim w San Francisco wykazano, że przewlekłe używanie konopi - niezależnie od tego, czy są one palone, czy przyjmowane w jakimś jadalnym produkcie - wiąże się z istotnym ryzykiem dla układu sercowo-naczyniowego.