Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 85 • Strona 9 z 9
  • 81 / 6 / 0
Biore paroksetyne 20mg chcialbym przywalic kode. Dawno nie walilem ogolnie kilka lat. Jedno opakowanie tabletek albo butelka syropu bedzie okej? Mysle jeszcze zeby dolozyc cos na histamine jakas hydro albo prometazyne. Zastanawiam sie czy poklepie wgl kodzia na paro ??
  • 225 / 10 / 0
Nie zadziała koda na paro. Ten antydepresant jest silnym inhibitorem cyp2d6 który jest niezbędny do konwersji kodeiny w morfinę
  • 3 / / 0
Przymierzam się już jakiś czas do wypróbowania jakiegoś opio, jak to wygląda z kratomem i ssri/sari? Można zarzucić oba i nic złego się nie podzieje?

przeniesiono - detronizator
  • 8 / / 0
Panowie i panie biorę od paru dni venlafaxyna w dawce 75mg . Mam trochę oxy i zastanawia mnie czy będzie ok działało czy nie warto marnować. Streszcze tylko że tolerka na opio ogromna. Z mojego resarchu wynika ze venla działa na inne enzym ale wolę się dowiedzieć dokładnie niż marnować towar za kupę kasy pozdro
  • 2709 / 338 / 0
@Doreto ja kiedyś jak bylem na wenlafaksynie i bylem na oxy to dziwnie sie czułem bardzo .. powiedziałbym że nastrój byl cos ala depresja czy słyszałem głosy ( gdzie nigdy tak sie nie działo.. ) bardziej wina wenlafaksyny , bo gdy ja odstawilem a bylem na oxy to bylo normalnie
ODPOWIEDZ
Posty: 85 • Strona 9 z 9
Newsy
[img]
Marihuana i substancje psychodeliczne na kartach wyborczych w siedmiu stanach USA.

W Stanach Zjednoczonych trwa rewolucja legislacyjna. W tym roku, wyborcy w siedmiu stanach będą mieli okazję zdecydować o przyszłości marihuany i substancji psychodelicznych. Jest to znaczący moment w historii amerykańskiego ruchu na rzecz reformy polityki narkotykowej, który może doprowadzić do dalszych zmian na poziomie federalnym. Sprawdźmy, co dokładnie znajduje się na kartach wyborczych w tych stanach i jakie konsekwencje mogą przynieść wyniki głosowania.

[img]
Tysiące pacjentów z problemem terapii bólu

Ograniczenie w receptach na medyczną marihuanę uderzy w osoby z chorobami przewlekłymi.

[img]
Długotrwałe stosowanie marihuany nie powoduje istotnych zmian w funkcjonowaniu mózgu

Badanie opublikowane w czasopiśmie JAMA Network Open dostarcza dowodów na to, że regularne spożywanie produktów z medycznej marihuany przez dorosłych nie prowadzi do istotnych negatywnych zmian w strukturze czy funkcjonowaniu mózgu. Naukowcy z Harvard Medical School oraz McGovern Institute for Brain Research (MIT) przeprowadzili podłużne badanie, w którym analizowali dane z obrazowania mózgu (fMRI) pacjentów stosujących medyczną marihuanę oraz osób zdrowych niebędących użytkownikami.