Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny – np. diazepam, czy klonazepam.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1565 • Strona 157 z 157
  • 2942 / 503 / 0
Spróbuj do tej jednej tabletki da radę jak nie masz ciagatek. Po alko szczególnie uwazaj. Powinno być git.
Ja żeby utrzymać dawkę muszę sobie zamienne substancje znaleźć eh
https://youtu.be/XJPAk9ctb-Q

"Mówiłem nigdy więcej, a czas mi przyniósł plaster
Zagoiło się nieźle skoro goiło z otwartej
Zasypiam w pół do pierwszej, zasypiam w pół do czwartej
Albo znów kurwa nie śpię przez co jeszcze nim zasnę..."
  • 37 / 4 / 0
Ja znam benzo z 10 lat, nie uzależniłem sie, chociaż mówiono mi już dawno że jestem uzależniony od benzo. Nigdy nie odpierdalałem po benzo, nie zażywałem dużych dawek. Objawy odstawienne to też dla mnie luzik(kilkukrotnie krótsze ciągi np po baklofenie bardziej mi dają popalić) chociaż niektórzy odstawiając benzo podobno bardzo cierpią(współczuje i życze normalnej trzeźwości) Zażywałem większość aptecznych, nigdy benzo RC.
Akurat szczerze? Niski potencjał uzależniający sprawił, że benzodiazepiny dla mnie osobiście mają tak 60% plusów i 40% minusów, więc korzystnie oceniam te substancje. Ale są osoby pewnie co mają 99% minusów, i mnóstwo krzywych akcji na koncie
@pomasujplecki Czytam forum od dawna, wiele lat tak naprawde. Wydajesz sie inteligentnym człowiekiem który ma nawet okej charakter. Tylko zauważyłem że strasznie ci źle, bo narzekasz mniej więcej raz na tydzień na tym forum… jednak z psychologicznego punktu widzenia, no takie użalanie to jest czerpanie takiej toksycznej energii. Oczywiście jak ktoś np ma ciężką depresje, to dobrze jak opowie o swoim problemie…i zawsze szukajcie wszędzie pomocy jak wam naprawde ciężko. Ale ziomuś no ja z 3 lata trafiam czasem na aktualne posty, jak to ci źle, jak to cierpisz, jak to cie wkurwia, to nie pasuje. Rozumiem że ci ciężko, no ale serio gdy to narzekanie opanujesz, to będzie ci sie lepiej żyło(no i otoczenie też raczej będzie miało odrobine lżej) Sam zdecydujesz co zrobisz z tym co napisałem, taka moja rada poprostu. Miłego weekendu wszystkim
  • 2942 / 503 / 0
Dzięki za feedback, wkurwia mnie ostatnio co rząd robi z dostępem do leków uzależnionych bo choć co bądź to dla mnie osobiście nieuleczalne uzależnienie ale przy pomocy słabszych wspomagacze utrzymam zdrowa dawkę i wroce do pełnego życia. Ogólnie jestem wysokofuncjonacym cpunem ale 3 miesięczna próba trzeźwości rozlozyla mnie na kawałki. Taki trochę border się robi hehe
https://youtu.be/XJPAk9ctb-Q

"Mówiłem nigdy więcej, a czas mi przyniósł plaster
Zagoiło się nieźle skoro goiło z otwartej
Zasypiam w pół do pierwszej, zasypiam w pół do czwartej
Albo znów kurwa nie śpię przez co jeszcze nim zasnę..."
  • 37 / 4 / 0
@pomasujplecki No moim zdaniem powinno być to rozgraniczone. Żeby jak najmniej ryzykować uzależnieniem osób nieuzależnionych, i jednocześnie dbać o to by nie przyczynić sie do skrajnego cierpienia(no wiadomo że ktoś z np 4mg klona jedzonego przez dwa lata nie zejdzie z dnia na dzień do 5 mg klorazepatu XD)
Ja jestem dda, wieloletnia depresja, dużo autodestrukcji, też sie kiedyś użalałem w sumie, ale sam widze że było to takie no głupie z mojej strony jednak. Ale każdy robi głupstwa, grunt to wybaczać sobie i wyciągać wnioski
  • 2942 / 503 / 0
Ostatni akapit dotyczy też mnie i powoli wychodzę z matrixa. A co do moich porad zaskoczyłeś mnie żebym takie rzeczy pisał. Wiem ze zniekształes je pod potrzeby postu dlatego nie mam siły się w to wgłębiać ale będę miał to na uwadze żeby z większą empatią doradzać.
https://youtu.be/XJPAk9ctb-Q

"Mówiłem nigdy więcej, a czas mi przyniósł plaster
Zagoiło się nieźle skoro goiło z otwartej
Zasypiam w pół do pierwszej, zasypiam w pół do czwartej
Albo znów kurwa nie śpię przez co jeszcze nim zasnę..."
ODPOWIEDZ
Posty: 1565 • Strona 157 z 157
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Przy autostradzie A4 rosły sobie konopie indyjskie

W rejonie autostrady A4 rosły sobie konopie indyjskie. Policjanci z Bochni znaleźli najpierw ścięty krzak, a potem kilka miejsc uprawy.

[img]
Niemieccy dentyści apelują o ograniczenie dostępu do konopi

Powołując się na wyniki najnowszych badań dotyczących wpływu używania konopi indyjskich na ryzyko rozwoju raka głowy i szyi, Bawarskie Towarzystwo Stomatologiczne (Bayerische Landeszahnärztekammer; BLZK) po raz kolejny skrytykowało ustawę, która legalizuje rekreacyjne używanie konopi indyjskich. Obowiązuje ona w Republice Federalnej Niemiec już od kilku miesięcy.

[img]
Uprawa trzech krzaczków konopi będzie legalna w Czechach? Padła propozycja zmian w prawie

Ministerstwo sprawiedliwości zaproponowało w poniedziałek, by posiadanie do trzech krzaczków konopi indyjskich z przeznaczeniem na własny użytek było legalne. Propozycja dotyczy osób powyżej 21 roku życia. Legalne byłoby także posiadanie do 50 gramów suszu marihuany w domu i 25 gramów poza domem.