Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
01 lipca 2024DeusExMachina pisze: Tylko doustnie mnie interesuje
01 lipca 2024DeusExMachina pisze: nie chce marnować 300zl.
1200x0.15=180mg. Piszecie o nawet 50mg? wow serio tyle wystarczy <3?
Czy jebać od razu całą tabletkę 200mg? Nie chcę nodować bo dziś nie mogę mam ważną imprezę. Jak mówiłem, biorę tylko do buzi
Załączyłem ową dokumentację
Czy na prawdę ryzyko jest aż tak ogromne i zostaje mi p.o ? Niestety ale i.v i p.r odpadają, a trochę szkoda mi marnować tyle majki.
Jeśli te kilka strzałów przy dobrej filtracji by przeszło to z jakiego sposobu korzystać ? Wyczytałem, że filtracja na zimno to mniej się syfu "podobno" rozpuszcza.
Z góry dzięki za odpowiedź i pomoc :)
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Dlaczego legalizacja marihuany jest lepsza od depenalizacji czy dekryminalizacji?
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków
Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.
Są narkotyki, których zażycie prowadzi do przestępstwa częściej, niż innych. Wyniki badania
Nowe badanie opublikowane w „Journal of Psychopharmacology” pokazuje wpływ substancji psychoaktywnych na zachowania przestępcze. Okazuje się, że zażywanie niektórych środków wiąże się z niższym ryzykiem zatrzymań, zaś inne wykazują silne związki z różnymi kategoriami przestępstw.
Kofeina może pomóc w diagnozowaniu Alzheimera. Nawet umiarkowana dawka może mieć wpływ
Kofeina może wpływać nie tylko na koncentrację i poziom energii, ale także na wyniki badań neurologicznych. Włoscy naukowcy wykazali, że dawka odpowiadająca około dwóm filiżankom kawy wyraźnie zmienia sposób, w jaki mózg tłumi sygnały odpowiedzialne za ruch. Odkrycie może mieć znaczenie dla przyszłej diagnostyki choroby Alzheimera i innych zaburzeń neurodegeneracyjnych.
