Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala
Zablokowany
Posty: 13734 • Strona 1365 z 1374
  • 2175 / 432 / 0
@Rayeh A w jakiej dawce i jak długo bierzesz oksy? I z tym "10 dni lotu i 2-3 miesiące" miałeś na myśli, że te 2-3 miesiące to przerwa od opio?
W przypadku chęci szybkiego kontaktu ze mną, proszę pisać przez wiadomość prywatną, a nie na maila.
https://youtu.be/HU5p8b3ozVM
  • 44 / 9 / 0
Z tramadolem za dużego doświadczenia nie mam. Zdarzały się dawki +1000mg z benzo lecz nie zrobił na mnie za dużego wrażenia. Dziś zarzuciłem 375mg tramadolu, 9 tabletek które w składzie mają jakiś wyciąg z Kava Kava i ok. 30 kropel olejku z cbd 10%. Lekki spokój, wyluzowanie, chęć pisania i rozmowy poza tym jestem zawiedziony ;/
  • 255 / 96 / 0
@Dmjk
popieram to co pisze @Krzysiu86Dr
prosisz się o fikoła miksując tramadol z pregabaliną
  • 51 / 4 / 0
@m1chv tramadol czasami tak działa że możesz być zawiedzony. Spróbuj mniejsze dawki 150mg mówię tutaj o dawkach bez tolerancji to powinieneś poczuć go mocniej razem z tym "speedem".
  • 44 / 9 / 0
@omertakwit Mniejsze dawki kompletnie na mnie nie działają w tym tkwi klucz :/ Ogólnie u siebie zaobserwowałem nawet nie z tramadolem tylko porównując do innych substancji, że muszę zjeść czegoś sporo więcej niż np. Moi znajomi. Tolerancji na opio praktycznie nie mam bo ostatnio to jakoś miesiąc temu konsumowalem oxy, no ale coś w tym jest, kapryśny ten tramadol trochę jak kodeina w ciągu
  • 51 / 4 / 0
@m1chv tramadol działa zawsze nie robiłem na nim ciągów dwu tygodniowych ale kilka dni z rzędu już tak.
kodeina na mnie działa jak chce, trochę lepiej niż tramadol bardziej opioidowo lub "naturalniej opiatowo", nie speeduje mnie. Powoduje większe reakcję alergiczne niż tramadol.
Jeśli kodeina na ciebie działała i to jeszcze w ciągu na pewno zadziała tramadol.
Co to jest dokładnie za lek?
  • 44 / 9 / 0
To była doreta 37,5mg tramadolu na tabletkę. Generalnie teraz rzadko wrzucam opio i dlatego spodziewałem się czegoś bardziej "wow" ale no cóż, niektóre substancje też tracą swoją magię z czasem ich używania. Kiedyś taka dawka by mnie fajnie zrobiła a dziś to już nie ma co ;d
  • 2 / / 0
Po złamaniu nogi. Dostałem zaldiar. Świetne to było do czasu kiedy odkryłem radość z tego specyfiku..nie polecam.
  • 59 / 2 / 0
Siema.
Rekreacyjnie zarzucałem trampka ze 4 razy w odstępach po miesiąc czasu, były to bardzo małe dawki: jedna przegryziona tabsa retard 100mg. Nie wiem czy to wina mojej wagi (65kg przy 180cm) czy jakieś wyrobione receptory przez opio (pare lat temu miałem mały epizod z thio) ale po prostu dobrze mnie speedowało, muza lepiej wchodziła + na randce z dziewczyną ZERO zahamowań i bajera taka, że sam byłem w szoku, bajka…
Ostatnim razem zarzuciłem około 15:00, położyłem się do łóżka gdzieś 2:00 w nocy i miałem leciutkie skurcze mięśni które minęły po paru minutach.
Teraz mam pare pytań: Czy przy takiej dawcę możliwe są drgawki? (Moim zdaniem przy takich dawkach nie powinno się mieć padaczki, skoro tabletki miałem od mojego 70 letniego sąsiada który od paru lat prawie codziennie je tramal, bo ma przepisane przez lekarza, a żadnej „osłony przeciwko padaki” do tego nie bierze…). Czy cbd olejek/pen/topy na sen zniwelowałoby ryzyko padaczki? Mam zamiar sobie zarzucić za jakiś czas jedna tabletkę na urlop i fajnie „rozchodzić” zwiedzając :p ale po ostatniej akcji troszkę się poryłem…
Pozdrawiam.
__________________________________
Everything good in life is either illegal, immoral, or fattening.
:liść: 4 2 0 :liść:
_______________
  • 656 / 293 / 0
Leże sobie w szpitalu. Od kilku dni przyjmuję takie leki : oksykodon 2 x 10 mg, o dziwo w połowie dnia jak mnie napieprzała noga dostałem tramadol 200 mg.. (nie wiem czy to bezpieczne połączenie), ale w końcu leże w szpitalu więc mam do nich zaufanie. Dowiedziałem się od lekarza że od razu po wypadku otrzymałem fentanyl jak mnie wieźli na operacje. Kolejne 7 dni codziennie morfina 2 x dziennie a tramadol i ketonal doraźnie pomiędzy morfą. Po tym oksy czuję się codziennie naćpany ale nie boli mnie nic, mam lepszy nastrój. Moja noga przeżyła, skóra wygrała z martwicą, bakterie zabite przez antybiotyki. Najgorszy jest ból.. jak nie wezmę oksy albo trampa to ból jest nie do wytrzymania. Pocieszające jest to że mam stopę uratowaną i że kiedyś będę chodził :)
Bóg rozdaje karty.. diabeł je miesza...
Zablokowany
Posty: 13734 • Strona 1365 z 1374
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Palenie na klatce schodowej jest legalne

Chyba każde dziecko wie, że palenie papierosów jest wybitnie wręcz niezdrowe. Równocześnie kolejne pokolenia Polaków ulegają temu nałogowi. Dzieje się tak pomimo ustawowej prewencji, profilaktyki i ograniczeń. Nic dziwnego, skoro te są dziurawe jak sito. Trudno o lepszy przykład niż palenie na klatce schodowej. Niby nie powinno być legalne, ale jednak jest.

[img]
CBŚP zlikwidowało laboratorium metamfetaminy - zabezpieczono 120 litrów narkotyku

Policjanci CBŚP zlikwidowali w woj. podlaskim laboratorium metamfetaminy. Na terenie jednej z posesji położonej na obrzeżach małej miejscowości powiatu bielskiego ujawniono blisko 120 litrów płynnego narkotyku, którego czarnorynkowa wartość przekracza 7 milionów złotych. Do sprawy policjanci zatrzymali 4 osoby.

[img]
Uprawa trzech krzaczków konopi będzie legalna w Czechach? Padła propozycja zmian w prawie

Ministerstwo sprawiedliwości zaproponowało w poniedziałek, by posiadanie do trzech krzaczków konopi indyjskich z przeznaczeniem na własny użytek było legalne. Propozycja dotyczy osób powyżej 21 roku życia. Legalne byłoby także posiadanie do 50 gramów suszu marihuany w domu i 25 gramów poza domem.