Więcej informacji: Benzydamina w Narkopedii [H]yperreala
Poza wrazeniem uszkodzonego wzroku i powidokow z fazy czy od grudek tuszu mam dziwne uczucie jakby mi totalnie odjelo rozum, umiejętnośc koncentracji i logiczne myslenie. Do tej pory moje jakiekolwiek umiejętności z koncentracja czy logicznym mysleniem sa zaburzone, chociaz nie na tyle abym stała sie po prostu jebanym debilem.
Moj mozg przy schodzeniu z fazy byl po prostu jak roztapiajace sie lody.
Osobiście nie polecam przyjmowac benzy, ale tak czy tak jezeli ktos chce jej mocno sprobowac to co ja moge zrobic? Nie zabronie
Pozdro z fartem misiaki🩷
I do them drugs to stop the f-food cravings
~Lana Del Rey "Boarding school"
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
Narkotykowy krajobraz Europy. Nowy trendy na czarnym rynku
Korea Południowa: Torebki wyglądające jak herbata wypływają na plaży. W środku narkotyki
Ketamina w torebkach przypominających herbatę - takie pakunki znajdują na plaży mieszkańcy południowokoreańskiej wyspy Jeju. Władze ostrzegają, aby ich nie dotykać i nie otwierać, a także informować policję.
Publikacja: ręczny system do wykrywania MDMA
Komunikat Instytutu Ekspertyz Sądowych im. Prof. dra Jana Sehna w Krakowie.
Parlamentarny Zespół ds. Depenalizacji Marihuany zawiesza prace
Rok temu politycy obozu rządzącego ogłosili wielki, historyczny projekt: pierwszy w Polsce Parlamentarny Zespół ds. Depenalizacji Marihuany. Miało być nowocześnie, postępowo, europejsko. Miał być projekt, miał być progres, miało być „po wyborach ruszamy pełną parą”.