Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.
ODPOWIEDZ
Posty: 228 • Strona 22 z 23
  • 2049 / 334 / 0
Mordo też mam F41.1 i biorę benzo i gdyby nie fakt że widzę że to mi pomaga i paradoksalnie się rozwijam to bym przestał.
  • 2 / / 0
Dzień dobry wszedłem w posiadanie clonazepam 0.5mg wcześniej brałem alprox i mam na ten lek duża tolerancję czy jak wezmę clona np 2 tabletki to mnie porobi cxy to raczej te same substancje i nie zadziała?
  • 123 / 3 / 0
Mnie zastanawia to, że bez żadnej toaletki wziąłem 10 mg klona i nic nie poczułem, później jeszcze 2 mg pod język i też nic. Clony są z apteki
  • 2049 / 334 / 0
A mnie zastanawia dlaczego bez żadnej tolerki wziąłeś 10 mg klona zamiast zacząć od najniższej dawki?
  • 123 / 3 / 0
Z własnej głupoty. Masz racje, 4 mg mnie robi tak, że ledwo mówię i ogólnie widać po mnie, że coś brałem.
  • 5 / / 0
Hej, jestem w posiadaniu czeskiego Rivotrilu od niemieckiego koncernu Cheplapharm.

Czy ktoś z was miał styczność z tą specyficzną firmą? Jak oceniacie ich klony? W 2021 dostali prawa od Roche na dystrybucje leku. Nie wiem czy to ja po prostu trafiłem na podróbki, czy po prostu mają takie działanie, ale z reguły 2 mg klona (serbski Rivotril od Galenika) sprawia, że przez solidne 5 godzin jest super, potem jest dobrze, a te czeskie dosłownie nic nie dają, sprawiają, że ziewam i nic.

scalono - WRB
23 czerwca 2024Fobiczny9818 pisze:
Mnie zastanawia to, że bez żadnej toaletki wziąłem 10 mg klona i nic nie poczułem, później jeszcze 2 mg pod język i też nic. Clony są z apteki
Wiesz, wydaję mi się, że nasze apteczne polskie klony są średnie jeśli chodzi o "fazę". Mnie bardzo usypiały, a moja koleżanka, która ostatnio się nimi uraczyła, też wypowiedziała się krytycznie. Jeżeli chodzi o rekreacje i fazę, to najbardziej polecam Serbski Rivotril od firmy Galenika! Ewentualnie oryginalne Roche.
W nadziei się weselący, w ucisku cierpliwi.
  • 834 / 259 / 5
Oryginalne leki nie różnią się w działaniu.
ew jakieś indyjskiej albo z innego państwa 3 świata, ale nie europejskiej.
Bdz mają taką biodostępność, że wypełniacz nie ma znaczenia, jeżeli tabletka ma 2mg, to 2mg ci się wchłonie.
Jeszcze raz ktoś mi napisze, że Serbski clon działa inaczej niż Czeski to zacznę dawać warny. (oczywiście fachowa analiza np. kwestii podzielności tabletki jest mile widziana)
"Nie istnieję, nigdy nie istniałem, ale skoro Ty już istniejesz to może i ja zaistnieję."
"Żona kocha, warto żyć!"
"Do mniejszych dawek trzeba dorosnąć"
  • 5598 / 1116 / 43
Ale jest może grubsza otoczka tabletki, i działanie może wydawać się słabsze.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 218 / 72 / 2
Co ma otoczka tabletki do działania? - oprócz wmawiania sobie, że generyk może faktycznie nie być 1:1. Prawo farmaceutyczne halo odbjur.
Kupując samochód sprawdzasz jego stan? Dlaczego nie robisz tego samego z substancjami? Z kodem [h] 10% zniżki na testy w sklepie https://protestkit.pl/ - zdrowie masz jedno, pamiętaj o tym!
Wspomóż edycję narkopedii - https://narkopedia.org/
Polecam odpłatne konsultacje z zakresu diet, leków, harm reduction, suplementów, i innych. kontakt: Hash_Oil email: hash_oil@tutanota.com
  • 9 / / 0
Dzisiaj poszło 40 mg diazepemu i 5 mg klona. Działanie naprawdę subtelne. Przez 10 dni leciałem 20 mg diazepemu dziennie i działanie było ok. Możliwe, że aż tak szybko się tolerancja wyrobiła ? Wcześniej pół roku przerwy od benzo. Leki oryginalne z apteki więc nie ma mowy, ze mam wala
ODPOWIEDZ
Posty: 228 • Strona 22 z 23
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.