Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 975 • Strona 98 z 98
  • 213 / 31 / 0
Za mało materiału albo maczek kiepski. Wysuszone mleko trzeba potraktować bezwodnikiem albo zwykłym octem - zalać, odparować,zalać woda i dobrze zagotować . Przy podawaniu nie będzie boleć.
  • 18 / 2 / 0
yo, jakbym zebrał opium z maczków to jak mogę je spożyć? Nie chce iv, nie chce na here tego przerabiać tylko opium poprostu chce zażyć jakoś, nwm oralnie może? Ale z tego co czytałem to słabiutko i bardziej powinno się wyjarać ale jaranie też słabe i IV w kurwe mniej trzeba i lepiej.

Mogę to opium jakoś wziąć poza IV i resztą zastrzyków?

I ktoś wkleji jakiś link albo da instrukcje jak z tego mleczka makowego i słomy razem i z samego mleczka zrobić heroine taką, którą można palić i wciągać bo tak jak mówiłem w zastrzyki się nie bawię

Pozdro i z góry dzięki za pomoc.
Ostatnio zmieniony 17 czerwca 2024 przez OxycontinLoveLove, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 71 / 24 / 0
Nie ma takiej postaci heroiny, którą by można zarazem palić i wciągać, żadasz niemożliwego :(

Do wciagania to najprościej będzie zrobić odpał, z tym ze plaster jakos sproszkować zamiast rozpuścić w wodzie. Przepis znajdziesz w dziale mak, jednak by cos z tego bylo, potrzebujesz chocby podstawowa wiedze z chemii organicznej z zakresu preparatyki i dostęp do odczynnikow. A na początek sensowna ilosc surowca.

Jesli masz sporo, to najłatwiej i najbezpieczniej będzie z mleczka spreparowac opium zdatne do palenia i konsumpcji, (opis preparatyki w dziale syntezy, mleczko zaledwie wysuszone, nie nadaje się jeszcze do palenia bez dodatkowej obrobki.) a slome wysuszyć i zrobić makiware.

Jeśli masz malo, to cala zabawa będzie miec może i jakieś walory edukacyjne, oraz estetyczne (opium bardzo ładnie pachnie), niemniej znikome uzytkowe.
  • 18 / 2 / 0
@freezin9moon Okej, dzięki. Mogłbyś podlinkować jak heroine do wciagania zrobić?
I wiadomo może ile opium by wyszło z np 20g albo 50g mleczka z wysokomorfinowca? Jakis sposób na kalkulacje ile opium to ile np morfiny doustnie/IV lub oxy lub fenta żebym miał mniej wiecej pojęcie ile tego wziąć?

Dzięki wielkie.
  • 4 / / 0
Wiem że pytanie nie było do mnie ale jakieś 90procent mleczka to woda
ODPOWIEDZ
Posty: 975 • Strona 98 z 98
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.