Pentedron i substancje będące jego pochodnymi.
Więcej informacji: Pentedron w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 311 • Strona 31 z 32
  • 8736 / 1669 / 2
XD dawkowanie czy alfy czy Nepal ma znaczenie przy 1 czy 2 sniffie. Potem już nie.
Wchodzić i głosować
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
  • 191 / 14 / 0
Planuje wpyeprzyć do 10 żelatynowych kapsułek po 100mg NEP-a 🙂 to dobry pomysł np. aby zeżreć 1-ną i pograć na konsoli...
Fatal Error.
  • 4 / / 0
09 czerwca 2024serotoninowy pisze:
Według moich odczuć również bym powiedział że nep słabszy od alfy o jakąś polowe, no i pierwsze vapo jest też czuć w nepie nutkę serotoniny czego przy alfie nie ma. Poza tym to ja się fizycznie bardzo dobrze czułem po końskich dawkach czy to Nepa czy alfy jednak każdy jest inny i zalecam ostrożność bo to silne stymulanty.
No zgadza się NEP to nie jest czyste NDRI jak alfa czy hexen i ma tam jakieś niewielkie, nieznaczne, nieistotne, ale wyczuwalne wychwytywanie zwrotne serotoniny. Nawet bez vapo się tego nie poczuje nie licząc pierwszych kilku razy gdzie odrobinę się to poczuje, a przy vapo można normalnie trochę wyczuć tą serotoninę zawsze. Przy sniffie to mnie w ogóle to nie klepie, może nie umiem, nie wiem, muszę bombę zarzucić, żeby to porządnie poczuć.
22 sierpnia 2021Stteetart pisze:
To nie jest tylko grupa N-etylowa.
Ta grupa zmienia wszystko.
Dużo mocniejsza stymulacja i kompletne odcięcie nawet tej serotoninowej nurki która była w pentku

Nep z pentedronem nie ma nic wspólnego. Poza tym, że obie substancje należą do grupy stymulantów.
Od razu uprzedze pytanie - nie ma na rynku substancji o podobnym do pentka działaniu.
Ma wspólnego sporo. Absurdalne jest twierdzenie, że ma niewiele wspólnego. I serotoninową nutkę to ma właśnie NEP, a nie pentek. NEP jest po prostu mocniejszy i minimalnie też jest serotoninowy przy tym w przeciwieństwie do pentedronu.
09 czerwca 2024Stteetart pisze:
XD dawkowanie czy alfy czy Nepal ma znaczenie przy 1 czy 2 sniffie. Potem już nie.
No tak to są dawki dla początkujących, potem rosną, z tym, że alfa jest zawsze mocniejsza od NEPa jak się bierze to i to. alfy bierze się mniej.
Ostatnio zmieniony 10 czerwca 2024 przez Bortak42, łącznie zmieniany 2 razy.
  • 4660 / 778 / 0
09 czerwca 2024Stteetart pisze:
XD dawkowanie czy alfy czy Nepal ma znaczenie przy 1 czy 2 sniffie. Potem już nie.
Nie bardzo rozumiem o czym mówisz? Niby dlaczego dalsze dawkowanie nie ma znaczenia? To tak jakbyś walnął dwa razy 100mg a później 1g skoro nie ma znaczenia xd
  • 8736 / 1669 / 2
Heh
Ja Wy przy substancjach z dawkowaniem 30-50-70mg czujecie takie różnice to nie mam pytań. Znaczenie ma pierwsza wrzuta, bo potem jest takie nakumulowanie katecholamin, że rozmywa się co bierzecie jak i co odczuwacie.
Takie rankingi co jest mocniejsze co jest słabsze to ja zawsze wsadzalem między bajki. Zakres efektów przy nepie, heksie czy alfach jest nieco inny i jednemu bardziej spasuje 30mg Nepa, innemu 40mg hexa a jeszcze innemu 29mg alfy. A tych serotoninowych nutek to już nie komentuje. Szkoda klawiatury.

Edit
@serotoninowy serio jak waliłes hexa czy alfę to patrzyles "ojej może nasypie mniej alfy bo jest mocniejsza" czy poprostu sypales i miałeś to w du**ie?
Wchodzić i głosować
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
  • 44 / / 0
@Stteetart w ogóle ten NEP jest dostępny? Pamiętam że był to dosyć popularny u nas keton sprowadzany pewnie ze Szwecji jakoś w 2017.
  • 4660 / 778 / 0
Sypalem podobne ilości 20-100mg do vapo. A nie tak jak Ty piszesz że kompletnie bez znaczenia.

Poza tym to przyznam rację że w pentedronie było dużo serotoniny, zjadłem tylko 5g ale utkwiła mi ta substancja w głowie i chętnie bym ją przetestował jeszcze bo wjazd to miało niepowtarzalny. Nep tego nie ma, ale czuć przy pierwszych kilku próbach vapo serotoninę. Więc śmiej się z tej nutki jak chcesz.

Edit: oczywiście masz rację, nie było myślenia że alfa mocniejsza to sypne mniej, po prostu spałem ale napisałeś wszystko nie jasno. Co do nepa to miałeś w ogóle okazję testować?
  • 8736 / 1669 / 2
@serotoninowy testowałem kilka sortów Nepa ale mi nie podszedł. Był taki nijaki. Wzięło się to stąd, że ja przygodę ze stimami zaczynałem od hexa.
Hex to była inna bajka, wchodził od razu dziki speed a NEP taki wchodził coś tam kręcił ale więcej w tym było kardiozwaly niż stymulacji.
Tak jakby miał się rozkręcić ale nie umiał tego zrobić.
Wchodzić i głosować
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
  • 4660 / 778 / 0
To dziwne, ciężko mi to porównać z hexenem bo waliłem sniffem a Nepa głównie vapo ale to co jest teraz na rynku jest dobre. Robi mocno i nie ustępuje hexenowi tyle mogę na pewno napisać.
  • 6 / 2 / 0
Powiem tak większej chujni jak na kamienie nigdy nie jadłem i mam nadzieję,że nie zjem.Dawki malutkie jak dla mnie a kurwa dobra jeblem zawsze świeży do kamienia siadam bo co jakiś czas pizgam.Kurwa nie cała sztangę zjadłem i mnie tak potyralo na serce znowu wjechało jak chuj.Potyrany bo akurat w obcym miejscu zarlem,cały mokry widać,że nacpany tak być nie powinno.Najgorsze jest te klucie w klatce z lewej strony od 13 do 17,18 zjadłem w pon na kilka razy dorzutki to kurwa do teraz nie mogę zasnąć i tego kłucia uspokoić.To co lubię I przeważnie u nas jest czyli euforii pół na pół to kurwa mogę jesc do bólu ile wlezie się o siebie nie boję.Natomiast druga dorzutka po pierwszym fajnym wejściu ale jak już potyrke,spięcie czułem zaraz mi na serce wjechało zamiast działać o nie jebac to gowno to moja śmierć. Dodam,że potrafię wpierdolic na prawdę za dużo ale pierwsza substancja tego kurestwa gdzie leży i ja tego nie chce żreć.Bo chuj wie czy na zawał nie zejde czy chuj wie co.A nie powiem teraz cisza spokój zajebal bym sobie i lecimy na showup itd a tu chuj człowiek się boi.Tylko z tym gownem tak mam.Ma ktoś podobnie?
ODPOWIEDZ
Posty: 311 • Strona 31 z 32
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.