Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 805 • Strona 81 z 81
  • 11 / 1 / 0
Przy nagłej odstawce dawek 400mg ciężko, aby cokolwiek pomogło, jednakże na pewno chodziło Ci o rozdrażnienie stricte przy schodzeniu modka, a nie przy przymusowej przerwie, jak się ciutkę człowiek przyzwyczai, co aktualnie właśnie mnie trapi. Zastanawiam się, na ile to głowa która ma świadomość tego, że chwilowo się ukróciło, a na ile organizm faktycznie reaguje ultra-wzmożonym wkurw** na faktyczny brak substancji w obiegu. Pewnie to i to.
  • 732 / 219 / 0
Jak się ma wszystko w głowie wyrównane, to jedynym objawem odstawienia jest spanko przez kilka dni (wzmożona senność i warto miec wolny czas na dużo drzemek).

Jeśli mamy rozstrojony móżdżek, to efektów ubocznych jest więcej. Ja miałem przykładowo wzmożone objawy depresyjne. Zależy od główki.
  • 11 / 1 / 0
U mnie to ewidentna niechęć do aktywności, zarówno fizycznej jak i mentalnej. Obie ze sobą kolidują, bo jeśli mi się nic nie chce, to idę się położyć. No i niby fajnie, ale po chwili to leżenie również zaczyna irytować i człowiek jest taki do dupy włożyć, ani w tą, ani w tą. Według mnie ma to związek z przyzwyczajeniem do bycia zboostowanym, jeśli tego zabraknie fizycznie, to mentalnie z góry się nastawiam na to, że wszystko pewnie zrobię gorzej, albo nie do końca efektywnie. Ajajaj... Główka.
  • 1887 / 360 / 0
29 kwietnia 2024lunaria pisze:
Musialbys byc super wrazliwy, chudziutki i malutki, a takze czysciutki jak krysztal gorski, zeby cos poczuc przy 50mg. Ale jestem bardzo ciekawa, jak poszlo.
Nie jest to prawdą. Odstawiłem opio, dzięki czemu furtka ku testom została otwarta. Zrobiłem research i okazuje się, iż - według internetowych świadectw - nie brakuje osób zadowolonych z dawki 50mg, a niektórzy stosują nawet mniejsze. Wziąłem więc 50mg, zacząłem wyraźnie czuć działanie po godzinie. Poczułem spokój podobny do tego po Adderallu, lecz z mniejszą ilością skutków ubocznych. Podczas pierwszych 4 godzin działania wystąpiła zwiększona skłonność do irytowania się i agresji. Może wydawać się to paradoksalne, lecz mój mózg był zdecydowanie uspokojony. Kiedy demon uzależnienia odezwał się i zawołał mnie do działania, byłem w stanie zatrzymać się i spokojnie podjąć decyzję, że to nie ma sensu i należy zachować abstynencję. Kompulsywność uległa zahamowaniu. Właśnie coś takiego dawała mi czysta amfetamina w niskich dawkach, lecz to zbyt agresywna substancja ze zbyt intensywnymi skutkami ubocznymi. Byłem wielce zaskoczony faktem, iż Modafinil zapewnił podobnie działanie jeśli chodzi o uspokojenie. Moje myśli - zamiast rozchodzić się we wszelkie możliwe strony - zaczęły być skoncentrowane. Od dawki minęło 9 godzin, więc nie jestem w stanie jeszcze wypowiedzieć się na temat odczuć towarzyszącym wyjściu substancji z działania. Warto odnotować jeszcze skutek uboczny w postaci bólu głowy. Należy pić dużo wody podczas działania modafinilu, jak to przy stimach.


I nie, nie wiem, czy mam ADD/ADHD i stąd to działanie moda i benzedryny. Wiem natomiast, że mam problemy z dopaminą spowodowane uzależnieniem. Planuję dołączyć TAU (triacetyluridine), która podobno ma dobry wpływ m.in. na D2. Jeszcze nie jestem pewien co jaki czas dawkować Modafinil. Chciałbym korzystać z niego jedynie do czasu, gdy minie początkowa faza abstynencyjna nacechowana kompulsywnością działań. Korzystam jeszcze z l-teaniny, myślę o dorzuceniu także NAC lub kudzu, chociaż kudzu działa coś tam na hormony (chyba powoduje wzrost estrogenów?), a Modafinil także wpływa na hormony.
@Hash_Oil @GermanskiOprawca A Wy jak często dawkujecie i co myślicie o combo z TAU? Jeszcze z tyłu siedzi mi PRL-8-53, który solo pazura bynajmniej nie pokazał.
W przypadku chęci szybkiego kontaktu ze mną, proszę pisać przez wiadomość prywatną, a nie na maila.
https://youtu.be/HU5p8b3ozVM
  • 732 / 219 / 0
@Vetulani44

Modek na odstawkę uzależnień to bardzo dobry wybór. Ja sobie dawkuje od prawie dwóch lat 2 x 200mg dziennie co 6 godzin, czasem 3 razy. Nic więcej na dopaminkę nie dokładam oprócz amisulprydu, który juz wcześniej miałem przepisany na depreszyn (dawki aktywizujace 2 x 100mg).

PRL pamiętam był dla mnie za mocny, czułem poddenerwowanie i takie uczucie, jakbym przesadził z jakimś racetamem. A tego TAU nie znam.

Ciekawostka - mój braciak zaczął stosować ostatnio Modafinil (jest uzależniony i ma przerwę od ćpania max 3-4 tygodnie od paru lat) i pod jego wpływem zachowuje jakby coś wziął. Jest irytujący i jakiś pobudzony. Raz mi wpierdolił 3 tabletki w 6 godzin, a chciałem mu dać zapasik na 3 dni. Ja też czułem mocne działanie modka na początku stosowania ale kurwa nie aż tak.
ODPOWIEDZ
Posty: 805 • Strona 81 z 81
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.