uprawa w warunkach domowych przy użyciu sztucznego oświetlenia
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 366 / 58 / 0
Słuchajcie, podjarałem się opcją zbudowania pcboxa, bo bardzo dyskretnie i w ogóle... Dodatkowo, mam starego kompa sprzed chyba 12 lat, miałem pewność że da radę, ale zmierzyłem go właśnie i się nieco zawiodłem... Wysokość wynosi zawrotne 40cm, szerokość 35.5cm, a głębokość całe 18cm.. (To wszystko po odwrócenia kompa do góry nogami, tak, że przycisk do uruchamiania jest u góry, żeby zwiekszyc jego wysokość)

Razem z doniczką i ledem to ile miejsca zostanie na roślinke, gówno. Nic z tego nie będzie, nie? Kalkulator pokazuje mi 0.0639 m², czyli potrzebuje 3195 lumenów, hence jedna żarówa z 3700lm to nawet za dużo. Pytanie, czy jest szansa żeby "royal dwarf" w tym urósł? Czy ni chuja? Jakoś ludzie uprawiają w tych pc boxach, a mój jest standardowej wielkości wydaje mi się. Nawet teraz sprawdzalem jakie rozmiary mają obudowy do kompów, i są mniej wiecej takie jak moje. No to jak w końcu z tym? 😞 Użyć jakiejś doniczki 1l i stosować LST? podjarałem się już na pc box grow, a robienie growboxa ze sklejki to dużo roboty, zresztą mieszkam w takim miejscu że sklejki nie mam za bardzo jak przewieźć do domu ze sklepu, busa pożyczał nie będę bo nie chce wzbudzać podejrzeń rodziny, dodatkowo jeszcze przycinanie jej, montowanie samego growboxa, i to jeszcze żeby był w miarę szczelny... A to ma być stealth.

Royal dwarf rośnie według info z neta na 40-60cm. Myślę, że lampa zajmie z 7cm, jakaś płaska doniczka kolejne tyle, to zostanie koło 30cm na roślinkę. Bedzie cośik z tego czy nie? Czy urośnie mi prawdziwy karzeł, ze zbiorem 5g po wysuszeniu? Właściwie na plon większy niż 10g nie liczę, chce się sprawdzić po prostu, i czymś zająć sobie czas gdy nie biore opio. Z góry dzięki za odpowiedzi (wytłumaczenie jak debilowi, którym jestem, przynajmniej w tym kontekscie) kochani.
  • 485 / 99 / 0
Przydusisz do ziemi i się jakoś zmieści. Kwestie rodzaju oświetlenia trzeba bardzo mocno przemyśleć. Co z filtrem żeby nie kurwiło w pokoju ziołem?
  • 12263 / 2383 / 0
Widziałem udaną uprawę w obudowie PC i był to photoperiod o nazwie "Misty" (tak mówił koleżka, który to miał - to były czasy, kiedy o odmianach większość palaczy nie miała bladego pojęcia i zioło dzieliło się na "skuna", "orenż" i "fiolet").
Z tego co pamiętam, startował z klona, którego bardzo szybko zakwitnął. Było naginane mocno i wyszła piękna roślinka. Jak na taką prowizorkę, to efekt był imponujący.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Narkotyki zamiast bananów. Nietypowe znalezisko w dyskoncie

Skrzynki bananów zawierające łącznie 95 kilogramów kokainy trafiły do oddziałów jednego z dyskontów w Niemczech. Pracownicy znaleźli paczki z narkotykami między owocami. Transport najprawdopodobniej został wysłany do sklepu przez pomyłkę.

[img]
22 kilogramy marihuany w pustostanie. Policjanci wyczuli jej zapach z radiowozu

Marihuana tak intensywnie pachniała, że lubińscy policjanci wyczuli ją przez okno radiowozu. Po sprawdzeniu pustostanu funkcjonariuszom udało się znaleźć 22 kilogramy narkotyku. Zatrzymano cztery osoby.

[img]
Bardzo niska dawka ketaminy może powstrzymać objawy odstawienia opioidów

Przedawkowanie narkotyków jest główną przyczyną zgonów w wyniku urazów u młodych dorosłych w Stanach Zjednoczonych. Fentanyl jest przyczyną ponad 70 000 zgonów rocznie.