Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala
13 marca 2024bbygang13 pisze: Jak bardzo ch*ujowy temat dostalem? Po zapodaniu pasa ciagla chec dociagnia, poprawiania. Rozumiem ze przy dobrym sorcie nie powinno tak byc ?
koks ma to do siebie, że "lubi dociąganie"
... ja lubię
ale bez przesady nie co 5-10 min ... tylko "co jakiś czas" ...
więc zapodaj tu dawki z ciekawości
Mam mega zjazd. Czy to normalne żeby zjazd tyle trzymał? Kiedy to przejdzie?
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
Możesz się wypowiedzieć na temat tych moich pytań ? Czy tak działa czysta koka i po prostu moj organizm nie lubi tych zjazdów złych efektów ? Czy to bardziej mix koka ? Pozdrawiam i dziękuję za każdą odpowiedź
I drugie pytanie, czy jest roznica w sniffie "paska" a sniffa takiej malej kupki, jakby bombki?
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Co dzieje się w mózgu pod wpływem psychodelików? Nowe badanie daje odpowiedzi
Psychodeliki mogą sprawiać, że ludzie doświadczają siebie i świata w uderzający sposób – kształty ulegają przeobrażeniom, dźwięki zniekształceniu, a niekiedy dochodzi nawet do zaniku poczucia własnego „ja”, zjawiska określanego jako „ego death”. Jednak to, co dokładnie dzieje się w mózgu, by wywołać takie wrażenia, wciąż nie jest w pełni zrozumiałe.
Zasłonili alkohol na stacjach paliw. Testy zakończone, Orlen nie dołączył
Sposób prezentacji alkoholu w sklepach ma realny wpływ na sprzedaż - wnioski z pilotażu prowadzonego na przełomie stycznia i lutego na trzech stacjach benzynowych w Polsce są jednoznaczne. Do inicjatywy nie dołączył Orlen, który ma swoje stanowisko w tej sprawie. Podobnie jak sieć sklepów z alkoholem Duży Ben.
Ekspert: szkodliwość kawy jest mitem
Kawa, do niedawna uważana za używkę, w świetle najnowszych badań wykazuje liczne korzyści zdrowotne: obniża ryzyko nadciśnienia tętniczego, chorób serca i kamicy nerkowej, wspiera zdrowie wątroby i naczyń, zmniejsza stan zapalny oraz ryzyko zgonu. Warunkiem jest, aby pić ją w sposób regularny i umiarkowany - podkreśla lek. Stanisław Surma.
