Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 3428 • Strona 342 z 343
  • 45 / 2 / 0
Jak bardzo ch*ujowy temat dostalem? Po zapodaniu pasa ciagla chec dociagnia, poprawiania. Rozumiem ze przy dobrym sorcie nie powinno tak byc ?
  • 3455 / 544 / 2
Niekoniecznie. Czasem przy dobrym koksie ma się chęć na odciąganie.
Uwaga! Użytkownik Mefistofeles1945 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1783 / 378 / 4
13 marca 2024bbygang13 pisze:
Jak bardzo ch*ujowy temat dostalem? Po zapodaniu pasa ciagla chec dociagnia, poprawiania. Rozumiem ze przy dobrym sorcie nie powinno tak byc ?
jak dawkujesz?

koks ma to do siebie, że "lubi dociąganie"
... ja lubię
ale bez przesady nie co 5-10 min ... tylko "co jakiś czas" ...
więc zapodaj tu dawki z ciekawości
DXM
  • 1 / / 0
Siemano. Szkam szukam ale nie mogę nigdzie znaleźć. Czytam forum od 10 lat ale to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumialość. Przed wczoraj wiezorem wciagnałem 0,5 grama koksu łączonym z alko. Wczoraj rano o 6 doprawiłem pół grama i o 10:00 kolejne pół grama (300ml wódy do każdego;).

Mam mega zjazd. Czy to normalne żeby zjazd tyle trzymał? Kiedy to przejdzie?
  • 3546 / 545 / 1631
@bartek797 przecież poprawiłeś, to co się dziwisz. Spotęgował się efekt. Odczekaj bez brania do 24h i dopiero sprawdzaj efekty.
https://www.tiktok.com/@hyperreal_talk (ciekawostki o [h] substancjach).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Hajpowe podcasty - kliknij „subskrybuj” i bądź na bieżąco! — https://www.youtube.com/@hyperrealofficialpl
Konkurs na logo Narkopedii - https://hyperreal.info/talk/post3740502.html#p3740502
  • 48 / 3 / 0
18 kwietnia 2024DuchPL pisze:
koks ma to do siebie, że "lubi dociąganie"
... ja lubię
ale bez przesady nie co 5-10 min ... tylko "co jakiś czas" ...
Jaką mamy pewność że ktoś kto to kupił chociaż sprawdził to w np. energy control czy gdziekolwiek indziej za lekko ponad 600zł? Odpowiem żadną i mało kto jeśli w ogóle to robi. Także niech sobie testują wynalazki sami na sobie.
  • 2 / / 0
Siemanko, mam pytanie zakupiłem temat ostatnio i pachnie trochę jakby rodzynkami trochę suszonymi śliwkami. I tylko lekko przebija się zapach chrzanu czy tam farby olejnej ( dwa ostatnie to raczej norma). Miał ktoś doczynienia z czymś takimi?
  • 449 / 167 / 1
Być może przesiąkło czymś podczas jazdy z Ameryki Południowej.
Uwaga! Użytkownik SerioSergio nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 10 / 1 / 0
Witam kolegów , koleżanki mam pytanko odnośnie koksu. Ja pracuję w holandii tutaj dostęp jest tak prosty jak kupno cukierków w sklepie. Z tym że niby moc jest ale faza taka dziwna raz czujesz się fajnie pewnie a raz niby masz euforię ale czujesz się spięty nie pewny. Stresujesz się wyjść na miasto między ludźmi bo są schizy dziwne na bani że widać po tobie że jesteś porobiony. Najgorsza sprawa kiedy puszcza faza to zjazd jest mocno zauważalny. Czujesz się zdołowany zmęczony wykończony nie masz kompletnie empatii z kim kolwiek rozmawiać. Oczywiście koleja sprawa problem z zaśnięciem jak się trafi w miarę spoko towar to po 5 h zaśnie się ale często jest to 10-12 h
Możesz się wypowiedzieć na temat tych moich pytań ? Czy tak działa czysta koka i po prostu moj organizm nie lubi tych zjazdów złych efektów ? Czy to bardziej mix koka ? Pozdrawiam i dziękuję za każdą odpowiedź
  • 5586 / 1105 / 43
Na bank jest z czymś mieszana, z amfa może.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
ODPOWIEDZ
Posty: 3428 • Strona 342 z 343
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.