Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 2726 • Strona 273 z 273
  • 0 / / 0
dzisiaj zostal mi sprzedany bialy proszek z przezroczystymi krysztalkami nazwany syntetyczną kokainą co to jest tak wlasciwie??
  • 0 / / 0
Proszę o pomoc w identyfikacji. Na pewnej imprezie znajomy poczęstował mnie dziwnym epapierosem. Sam nie wiedział co co jest w środku, ale ze znajomymi okazjonalnie na imprezach biorą. Wyglądał jak popularne teraz jednorazowe efajki, tyle że był cały czarny, bez nadruków etc. Efekt po buchu był prawie że natychmiastowy, euforyzujący, znoszący uczucie zmęczenia i hamujący działanie alkoholu - rano przy dmuchnięciu w alkomat zdziwiłem się, ile wypiłem poprzedniego dnia. Efekt też długo się nie utrzymywał. Nie mam dużego doświadczenia, pewnie był to jakiś stymulant tylko co to mogło być? Żadnych stymulantów nie brałem więc ciężko mi porównać, ale łudząco przypominało mi to gaz rozweselający, kiedy brałem w tajlandii - krótki efekt, podniesienie nastroju, tylko czy można to skompaktować do epapierosa? Przy robieniu szybkiego researchu wpadłem na kilka substancji ale troche mi nie pasowały np metamfetamina - za szybkie i krótkie działanie?, ketamina - bez efektu psychodelicznego więc chyba nie? Syntetycznych substancji jest tak dużo, że ciężko w tym przebierać.

Ma ktoś moze pomysł co to mogło być albo spotkał się z tym czarnym jednorazowym efajkiem?

P.S. z tego co się dowiedziałem cena czarnorynkowa oscypuje w granicy 1000zl za epapierosa, może to pomoże w identyfikacji, raczej stsrcza na więcej imprez

przeniesiono do odp. wątku - łysy
  • 2 / / 0
Cześć,

Dostałem dziś od szamana kryształ, biały, niemalże przezroczysty, łatwo sie kruszy, strzela, i nieziemsko piecze w nos i pali gardło. Jest to mój pierwszy raz z kryształem od dwóch lat około. Wczorajszego wieczoru zarzuciłem jeszcze Mke, strzał od sniffa jest dosyć krótki, czy to możliwe, że to przez tą Mke? spałem dwie godziny tylko.

Dodatkowo zadam pytanie o sztuke sniffów - czy mam wciągąć prosto do dziurki w nosie, mocno, tak ze odrazu wchodzi splyw, czy ustawic zwite/slomke pod kątem i walić po ściance powoli?

Pozdroo
  • 0 / / 0
Witam, kupowałam fetę od jednego typa i była ok a ostatnio kupiłam coś co miało być fetą a zdecydowanie nią nie jest.
W smaku słodko-gorzkawe, czuć wyraźnie taki miętowy smak i zapach.
Bardzo biały i bardzo suchy proszek.
Niektóre kawałki były trudne do pokruszenia i miałam wrażenie jakby to były jakieś pokruszone tabletki po prostu. Po wciągnięciu bardzo „leje się z nosa”. Czuję po tym bardzo taki ogólny spokój, wyciszenie czego nigdy nie miałam. Odnoszę też wrażenie jakbym była lekko taka spowolniona czy też zamulona ale nie jestem senna. W ogóle nie wywaliło mnie z butów, No krótko mówiąc nie ma tej takiej fazy jak po fecie. Chciałabym wiedzieć co to za substancja, zwłaszcza ze ten taki spokój właśnie bardzo mnie zadziwił.
  • 2435 / 566 / 0
Mirtazapina z preparatu mirtor ma taki miętowy/mentolowy smak i właśnie słodko - gorzkawy.Jest to substancja z przypominającym neuroleptyki mechanizmem działania,więc powoduje sedację podobną do opisanej przez Ciebie.Ale to tylko mój taki luźny traf,myśl która przyszła kiedy przeczytałem Twój post,a może to być cokolwiek.
  • 0 / / 0
Beta keton ?
ODPOWIEDZ
Posty: 2726 • Strona 273 z 273
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.