Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.
ODPOWIEDZ
Posty: 3004 • Strona 301 z 301
  • 237 / 28 / 0
@Up
Jak dla mnie rolki better klony. Może nie walą jak klony za to jak dla mnie najlepsza benzynka leczniczo. Xanax jest najlepszy na lęk wiadomo, ale jeżeli chcesz dłuższego efektu leczniczego to rolki są super. Ostatnio sam stosuje tylko xany i rolki, bo po klonie nie do końca mi dobrze. Czasami biorę po 10mg przez 2 dni potem dzień przerwy znowu 2 dni i conajmniej tydzień jest zrobiony.
  • 48 / 3 / 0
@Ukurwiony420 ale ile ty jesz tych rolek? Nie pije ogólnie alkoholu ani nie jem benzodiazepin, tolerancja zero. Zjadłem siedem tabletek Relanium 5mg czyli 35mg diazepamu popiłem piwem i co? Samo piwo czułem. Nawet 30mg bez piwa w ogóle nie klepało
Tabletki są od alkusa co ma je przypisane od lekarza, na ważności. Także nie wiem co wy widzicie w tych rolkach jak to w ogóle (na mnie) nie działa. Swoją drogą klon to działał na mnie od 6mg bez tolerancji.
  • 237 / 28 / 0
@somelora dziś wpadły mi 3 paki ojebalem 1 100mg i Czuje relax. Jeżeli chcesz się upierdolić xanax, ale po nim mi źle. Zaznaczyłem, że działa leczniczo, a Ty gadasz o fazie. Opierdol pakę klonów to będziesz miał fazę jak się obudzisz na drugi dzień. Xanax jest najlepszy na stres lęku, rolki działają subtelnie, ale ja je wyczuwam jak większość użytkowników. Mam tolerancję wyjebaną i na mnie wbrew pozorom najlepiej działają rolk. Jesteś na poziomie albo żeby tylko klepało i chuj,, albo nie wyczuwasz mocy rolek.
Swoją drogą rolka to najmniej przypalowalbopcja dopicia.
  • 1 / / 0
czy ktoś może miał problem z fałszywymi przebudzeniami po relanium? dawki w zakresie 5-20mg, dostaje w szpitalu na stany lękowe, tolerki nie mam ale jestem ogólnie oporna na dawki wszystkiego, po 20mg poszłam na drzemkę na godzinę i tyle, z tym że fałszywe przebudzenia po tej drzemce miałam ze 4, a to nie pierwszy raz, wybudzam się faktycznie, zdaje sobie sprawę że to tylko sen był, zamykam oczy jeszcze na chwilę i w ciągu kilku minut dzieje się to samo jeszcze kilka razy. miałabym to gdzieś, ale dzisiaj mnie popierdoliło potężnie, bo dałabym sobie głowę uciąć, że obudziłam się i na mojej szafce leżała jednorazówka z crystala, którą zostawił mi znajomy od gry w karty bo szedł na inny oddział. przeszukałam w s z y s t k o, nie znalazłam oczywiście i zaczęłam wątpić w swoje zmysły, no na logikę wychodzi że to był sen. coś da się z tym zrobić? jeszcze kilka takich akcji i mnie popierdoli przysięgam, przyszłam tu z borderem lękami a wyjdę z psychozami
ODPOWIEDZ
Posty: 3004 • Strona 301 z 301
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.