Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
najbardziej przyjemny: rozgryziony oksykodon, pewnie hera ale jeszcze nie mialam okazji skosztowac
najmniej: Kratom, tianeptyna, tramadol, obecny mak jesli mozna go liczyc jako opio
2. oksykodon wiadomo, lecz za krotko na mnie dziala, z 2h i koniec
3. morfina git
4. kodeina - jak dla mnie najgorszy opiat, przynajmniej wystepujacy w thiocodinie, majac tolerancje na tramal ~600mg, wjebalem kiedys ponad 800mg kody i posmyrala mnie moze z godzinę max, totalnie ją wypierdalam z powodu chujowego czasu dzialania na moj organizm
2. Furanylfentanyl ten z połowy (??) roku 2017 bo potem w lutym 2018 znana maczanka która miała być na Fu-F była na czymś innym podobnym do kannabinoidów w miarę przyjemne, strasznie ciągnęło do dopalania ale opioidem to nie było co potwierdzali ludzie.
3. tramadol u mnie to był lek tramal 150 SR chyba.
Najmniej przyjemny opioid to jest kodeina, raz działa, raz nie działa, generalnie śmietnik. Jak już mi się uda zgrzać kodeiną to wole jej działanie od działania tramadolu, jest bardziej "opiatowe" niż stymulacja która może a nie musi wystąpić po tramadolu.
11 kwietnia 201952eu126Iz60j pisze: @syluro nigdy nie mów nigdy. Opio takie są, mało kto od razu wpada w ciąg. Napisz za 5 lat, jak się sprawy mają i czy nadal się nie wjebałeś w heroinę. Rok, dwa czy nawet trzy lata brania nie są mocno miarodajne w przypadku opiatów.
5 lat minęło i jak nie wciągnęło?
12 czerwca 2024skrrr pisze: 1. U-47700
2. Furanylfentanyl ten z połowy (??) roku 2017 bo potem w lutym 2018 znana maczanka która miała być na Fu-F była na czymś innym podobnym do kannabinoidów w miarę przyjemne, strasznie ciągnęło do dopalania ale opioidem to nie było co potwierdzali ludzie.
3. tramadol u mnie to był lek tramal 150 SR chyba.
Najmniej przyjemny opioid to jest kodeina, raz działa, raz nie działa, generalnie śmietnik. Jak już mi się uda zgrzać kodeiną to wole jej działanie od działania tramadolu, jest bardziej "opiatowe" niż stymulacja która może a nie musi wystąpić po tramadolu.
dla mnie to on był n1 ale dobry mak i PST prawie ex aequo
"Rutyna to rzecz zgubna "
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Dlaczego legalizacja marihuany jest lepsza od depenalizacji czy dekryminalizacji?
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia
Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok
Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.
Jedna dawka i tygodnie ulgi. "Magiczne grzybki" dają nadzieję na nowe leczenie bólu
Psylocybina
