Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 2935 • Strona 294 z 294
  • 32 / 4 / 0
Zastanawiam się, jakim specyfikiem podrabia się LSD- 25, żeby efekty były w miarę podobne, a sama substancja tańsza i opłacalna w podmianie.

Co Waszym zdaniem i dlaczego?
  • 1950 / 299 / 0
A ile teraz kosztuje karton LSD?
Walker, there is no path, The path is made by walking.
  • 959 / 205 / 9
17 marca 2024hipermarkeciarz pisze:
Zastanawiam się, jakim specyfikiem podrabia się LSD- 25, żeby efekty były w miarę podobne, a sama substancja tańsza i opłacalna w podmianie.

Co Waszym zdaniem i dlaczego?
Najtańsze (ale nie wiem czy łatwiejsze) w produkcji są fenylki z grupy NBOMe.

Jestem jednak zdania, ze nie da sie podrobić kwasa, tak samo jak nie da sie podrobić oryginalnego mefedronu. Oczywiście są pochodne i analogi które w jakimś tam stopniu imitują działanie LSD ale jest on po prostu na swój sposób unikatowy.
NARKOMANIE! ZAGŁOSUJ NA NOWE LOGO NARKOPEDII! MASZ CZAS DO 29 KWIETNIA!

https://hyperreal.info/talk/glosowanie-logo-narkopedii-t78311.html
  • 3 / 1 / 0
03 marca 2024pauls pisze:
chce zarzucić kwasa pierwszy raz(za tydzien), tylko nie wiem jaka dawke mam zarzucić. Palę tylko duzo trway i dzisiaj zarzuciłem MDMA z dziewczyną. Pytanie brzmi ile tego kwasa na pierwszy raz? I czy mogę wziąc po tygodniowej przerwie po MDMA
chyba trochę spóźniony jestem z odpowiedzią, ale MDMA teraz, a za tydzień kwas, to raczej efekt będzie marny. Rozsądna przerwa, by odbudować pokłady serotoniny w mózgu to około miesiąca, a najlepiej dwa.
  • 455 / 300 / 0
Efekt będzie taki jak być powinien. Chociaż i tak zmieniłbym kolejność i zaczął od LSD ;)
ODPOWIEDZ
Posty: 2935 • Strona 294 z 294
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.