Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala
2. Po drugie primo same sobie są wspaniałe na problemy dnia codziennego. Bierzemy takie 1.5 alpry albo 2 klona i problemy dnia codziennego przestają istnieć. Jeśli dobrze się ten stan wyjebania na wszystko wykorzysta można skminić pracę i wręcz ogarmąć swoje życie. Benzo jako srodek do celu odpowiednio wykorzystany są prima sort.
3. Po Trzecie primo mam od 16 lat mega insomnię bez wspomagacza nie zasne. Jestem przez to 12 lat w nałogu benzo. Biore je głównie na sen bo bez nich nie zasne. Mimo tylu lat na karku wystarcza mi 1mg klona albo alpry. Jeśli już coś brać na sen to wlasnie to a nie jakies skurwiałe neuroleptyki które robią z Cb zombie albo zolpidem po którym stopniowo zatracasz świadomość
4. Po czwarte primo są kurwa dobre , smaczne i tanie !!!!!
Pozdrawiam wszystkich benzożerców!! i przepraszam za wszystkie błędy orto ale jestem naćpany benzo xd
Obserwuję już początkowe objawy przyzwyczajania się i coraz większą chęć sięgania po te środki, a że mam dostęp to tym bardziej muszę uważać :/
Jednak ma swoje negatywy, zrywa pamięć, spisz po cztery godziny, gdy działanie schodzi, wstajesz i bierzesz kolejną dawkę.
Biorę, żeby mieć wyjebane w ludzi.
Nie przejmowac się ich obecnością, rozmowami. Rozpraszają mnie na trzeźwo.
Po znieczuleniu, mam wyjebane i jestem prospoleczny.
Tylko ten efekt uboczny, że po 4ech godzinach się budzisz, aby dojebać kolejną dawkę, popijając piwem, wkurwia mnie.
Marzę wrócić do starego rytmu, gdzie przesypiałam po 10h i wstawałem wyspany.
Teraz taka nocka przerywana, po cztery godziny, to wielki chuj, a nie spanie.
Ale jestem wjebany w te benzo I chuj, póki co tak zostanie. Chociaz te wybudzanie najbardziej mnie dręczy.
"This body holding me, reminds me of my own mortality
Embrace this moment, remember
We are eternal
All this pain is an illusion"
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Kofeina może pomóc w diagnozowaniu Alzheimera. Nawet umiarkowana dawka może mieć wpływ
Kofeina może wpływać nie tylko na koncentrację i poziom energii, ale także na wyniki badań neurologicznych. Włoscy naukowcy wykazali, że dawka odpowiadająca około dwóm filiżankom kawy wyraźnie zmienia sposób, w jaki mózg tłumi sygnały odpowiedzialne za ruch. Odkrycie może mieć znaczenie dla przyszłej diagnostyki choroby Alzheimera i innych zaburzeń neurodegeneracyjnych.
Ucieczka zakończona w jeziorze
Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków
Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.
